Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane [ODPOWIEDZI] - Destiny ;D


Gość Destiny ;D

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Destiny ;D

@ Nasrallah

[P] W co lubiłeś się bawić, gdy byłeś dzieckiem?
[O] -Piłka nożna/ganiany/chowany/podchody/zbijak(Nie wiem jak to nazwać.. mam nadzieje że mniej więcej wiadomo o co chodzi)

[P] Jak się czujesz na randze typer?
[O] - Neutralnie, myślę że trochę pomogłem w ogarnięciu tego działu :)

[P] Jak u Ciebie z gotowaniem?
[O] - Coś tam się potrafi, natomiast staram się omijać to szerokim łukiem :D Siedzenie w kuchni nie jest dla mnie :D

 

@

 

[P] Ile wiosen masz na karku?
[O] - Obecnie 30, natomiast jeszcze w tym roku a dokladnie we wrześniu obchodzę urodziny więc mógłbym rzec że mam właściwie 31.

[P] Skąd pochodzisz? Gdzie obecnie mieszkasz?
[O] - Pochodzę z Gdyni, bo tam się urodziłem natomiast mieszkam na wsi, w powiecie puckim.

[P] Twoje największe marzenie to...?
[O] - Moim marzeniem jest przede wszystkim wyzdrowieć, a drugim w kolejności to pojechać znowu do Włoch.

[P] Na kogo zagłosujesz w najbliższych wyborach parlamentarnych? :kappa:
[O] - Na pewno ominę PiS szerokim łukiem, a później zobaczymy.

[P] Pizza czy kebab?
[O] - Zdecydowanie pizza, pod warunkiem że jest odpowiednio zrobiona.

[P] Gdzie sikała pani w kiosku?
[O] - Do butelki :D

 

@ Jax Teller


[P] Skąd zainteresowanie piłką nożną?
[O] - Pewnie każdy z nas, bądź większośc gdy była dzieckiem złapała jakiś pociąg do tego sportu. Jednych wciągnęło bardziej, drugich mniej ja należałem do tej pierwszej grupki i tak jakoś się zaczęło.
Człowiek nawet grał w pół amatorskim zespole który się nazywa MKS Orkan Rumia :P  

[P] Skąd pomysł na nick?
[O] - Szczerze mówiąc tu nie ma żadnego pomysłu, kiedyś moim filmem jednym z ulubionych było Final Destination/Oszukać przeznaczenie i postanowiłem ustawić sobie taki nick a nie inny natomiast dlaczego tak a nie inaczej.. nie wiem :D

[P] Kiedy zaczęła się Twoja przygoda z CeeSem?
[O] - Czasy gimnazjum, czasy kafejek internetowych. Mniej więcej miało to miejsce 18 lat temu.

[P] Miejsce, które pragniesz odwiedzić to?
[O] - Gdyby nie ta sytuacja która się dzieje na/w południowej Europie,  zdecydowanie napisałbym Kreta natomiast na daną chwilę albo bylyby to Wlochy albo Chorwacja. 

[P] Blondynki, brunetki czy rude?
[O] - Brunetki/Szatynki.

[P] Czym wozisz się?
[O] - Samochód(AUDI a4 b6) swój prywatny na który zarabiałem przez ponad rok straciłem po zderzeniu z sarną, nie opłacało się w niego więcej inwestować pieniędzy więc poleciał na złom i części.
Mam osobę w rodzinie najbliższą która mi auto dała i obecnie tym jeżdzę a jest to Opel Zafira II generacji.
Moim celem na niedaleką przyszłość jest znalezienie w dobrym stanie jakiejś fajnej Skody(Octavii bądź Rapid)

 

@ Syla`


[P] Jako jedyny człowiek na ziemi, co byś zrobił?
[O] - Chyba bym zwariował mimo wszystko, na dluższą mete sobie tego nie wyobrażam.
Może bym poleciał w kosmos lub na marsa i szukał drugiej istoty do towarzystwa :D
 

[P] Po czym poznajesz człowieka, który wiele w życiu przeszedł, ale nie widać tego na pierwszy rzut oka? 
[O] - Moim zdaniem wszystkiego nie da się ukryć, mógłbym napisać dodatkowo że coś o tym wiem :)
Poznanie człowieka takiego nie jest łatwą kwestią, natomiast wszystko pokazuje doświadczenie i nie chodzenie na skróty.


[P] Jak wyobrażasz sobie siebie za 15 lat? 
[O] - Za 15 lat to przede wszystkim nie wyobrażam się w PL, będe miał 46 lat..
Mam nadzieje że już będe miał założona własną rodzinę i nie pogniewam się jakbym wylądował i zamieszkał we Włoszech.
Natomiast zyje z dnia na dzien i będzie co będzie.

[P] Jakby wyglądał Twój idealny dzień? 
[O] - Przede wszystkim żeby w końcu dopisało zdrowie, z którym się męcze od ponad pół roku.
Następnym krokiem mojego idealnego dnia, to uśmiech na twarzy moich bliskich i to myślę że styknie :)
Z dystansem moge dodać jak wróce/pojadę do Londynu i moj ulubiony klub zdobędzie mistrza Anglii :D

[P] Jakie małe rzeczy najbardziej poprawiają Ci humor? 
[O] - Dobry deser lodowy bądź coś w ten deseń.

[P] Gdybyś nie musiał spać, co byś zrobił z dodatkowym czasem? 
[O] - Pierwsze co mi przychodzi na myśl to oglądanie filmów bądź seriali :D

[P] Co najbardziej motywuję Cię w życiu?
[O] - Motywuje mnie to że nie wiadomo co będzie jutro więc trzeba iść po prostu na całość, a najbardziej motywuje mnie mój chrześniak widząc jego ochota do życia wzrasta 2x bardziej :P

[P] Dlaczego pokrywy od studzienek są okrągłe? 
[O] - To pytanie to strzał w 10 :D Otóż studzienki mają takie zamknięcia zeby się nigdzie nie zaklinowały podczas zdejmowania, chodzi przede wszystkim o kanty, czy tam rogi.

[P] Wolisz okropny skwar czy straszny mróz? 
[O] - Zdecydowanie bardziej upał, natomiast jak się coś utrzymuje ponad 2 tygodnie to ja już dostaje szału :D Sytuacja z obecnego roku gdzie od kwietnia do konca czerwca codziennie bylo +30 i moze raz spadł deszcz :)

[P] Orzeszki czy nasiona słonecznika? 
[O] - Gdybym miał wybrać między tymi dwoma to orzeszki solone :D

[P] Umiesz zwinąć język w rurkę? 
[O] - Nie :D Najgorsze jest to że czytając to pytanie pare razy próbowalem to zrobić :D

 

@ Rufi

 

[P] Kogo najbardziej nie lubisz z forum?
[O] - Zadna tajemnica to nie jest, wystarczy czasami spojrzec na czatboxa głównego :D Z pewnym człowiekiem "lubimy" sie i to bardzo :D

[P] Kto według Ciebie zasługuje na awans?
[O] - Zależy jaki awans, myślę że White zasługuje na szczebel wyżej o ile ma na to chęci i przede wszystkim czas.

[P] Czemu akurat CSOWICZE?
[O] - Hmm, pewna osoba zamkneła pewną sieć i zaczęła zapraszać tutaj i tak oto się znalazłem.

[P] Czy będziesz pisał podanie na jakąś rangę?
[O] - Nieee :P

[P] Ile masz godzin w CS 1.6? 
[O] - Na steamie 3,200 a ogólnie myślę że ponad 10 tysięcy natomiast jest to strzał.

 

 

Moja nominacja idzie w kierunku --> @ White Legend( tak jak obiecałem :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ White LegendSzykuj się na serie zabójczych pytań o majtkach :pepehmm:

giphy.gifgiphy.gifGIF by 9-1-1 on FOX

 

 

Odważny, to nie ten kto się nie boi, ale ten który wie, że istnieją rzeczy ważniejsze niż strach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gangsta zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie