Skocz do zawartości

Zablokowane [Moderator] Boski Z Polski


Boski Z Polski

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Boski Z Polski napisał:

Arogancki, bezczelny typ, który bez zawahania wytknie cudzy błąd

Och tak, idealny opis, boskiego  :kekw: Trzeba przyznać, że nie pitoli się z nikim, niestety czasem idzie to zbyt daleko.

 

Osoba, która napisze wprost to co ma w sercu i nie boi się dyskusji na argumenty. Niestety nadal miewa problemy z interakcją z innymi użytkownikami, co widać przez niektóre docinki z jego strony. Na szczęście nie odbywa się to tak intensywnie jak niegdyś. 

Z drugiej strony jest osobą, z którą można porozmawiać o wszystkim i zwyczajnie wymienić się poglądami bez żadnych agresywnych zachowań. 

 

9 godzin temu, Boski Z Polski napisał:

za wszelką cenę będzie bronił swoich poglądów.

I tu jest największy problem, gdy się uprze, to choćby nie miał racji, zrobi tak aby wyszło na jego. Po raz setny przypomnę słynne przerabianie SS, które według mnie idealnie pokazało do czego jest zdolny. I choćbym go nawet kochał, to przez ten jeden poważny incydent już nigdy nie byłbym w stanie mu zaufać, a co dopiero dać jakiekolwiek uprawnienia do zarządzania stroną.

 

Według  mnie zbyt często pojawiają się negatywne wydarzenia z jego udziałem i nie powinien otrzymywać uprawnień. Wystarczy, że ożywia to forum swoją osobą i mocno wyindywidualizowanym charakterem.

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej ale prima aprilis już był xd

 

Nie no a tak na poważnie 

 

+wiek

+/- podanie 

- czasem są negatywne informacje o twojej osobie 

Dałbym szansę (okres próbny) ponieważ niektórzy administratorzy nie powinni mieć rangi a on może akurat się nada 

 

image.png  07.02.2022-25.04.2024

 

500x200.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy wiemy, że lubisz wchodzić w różne konflikty, jednak zadziwiam sam siebie i dam na TAK, ponieważ:

+ Wiek

+ Po twoim charakterze można zauważyć, że byłbyś odpowiedzialny na danej grupie.

+ Podanie

 

Minusów nie ma co szukać, powodzenia. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam się się jak najbardziej nadaje na MODERATORA.

NIe boi się mówić to co mu leży na sercu oraz ma swoje zdanie( to sobie cenie w Tobie). Widać, że interesuje Cię życie forumowe. Regulamin przestudiowany od deski do deski. Brać bo ucieknie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz i ja się wypowiem.. Wiesz Boski Z PolskiTS3 jakie miałem zdanie na Twój temat przez dłuższy okres czasu ;) Nie było to dobre zdanie, głównie przez Twoje zachowanie jakie prezentowałeś w dawnych czasach.. Jednakże może tylko ja to zauważyłem, ale jednak od tamtego momentu poprawiło się to. Jak ja to widzę, na lepsze. Może ludzie tego nie widzą, ale cały czas mam boskiego "na oku" ( co robi, jak się zachowuje ). Porównując jego zachowanie i podejście do działań / sieci - kiedyś a teraz to jest zupełnie inaczej. Nie wiem co było powodem takiej zmiany w jego zachowaniu i sposobie bycia ale nie ma się do czego przyczepiać. Wiadomo jest on  tak jak napisał:

 

11 godzin temu, Boski Z Polski napisał:

Arogancki, bezczelny typ, który bez zawahania wytknie cudzy błąd oraz za wszelką cenę będzie bronił swoich poglądów.

 

Ale jednak gdy trzeba coś dobrze zrobić, potrafi wszystko dopiąć do końca..

 

Podsumowując i wystawiając moje zdanie na temat Twojego podania to:

 

+ podanie starannie napisane ( ale mogło być lepiej ;p ) 

+ wiek

+ zaangażowanie w życie forum

+/- podzielne zdania na temat Twojej osoby ( kiedyś i teraz )


Jednak jestem w stanie dać CI głos na okres próbny - masz moje TAK

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to większość z Was pisze jaki to Boski jest albo nie jest. Przez pryzmat tego jak się tu zachowuje, nie trawię go ale pracowitości nie da się mu odmówić. Byłem na sieci parę razy gdzie razem z pinglem starał się o posadę moderatora.

Na takowej funkcji już za dzieciaka radził sobie bardzo dobrze, jednak nieraz też trzymał kija w dupie. Myślę, że z wiekiem to minęło ( lub się nasiliło). Na ten moment na moje potrzebna jest taka osoba, która będzie trzymała sztywno rękę jak kiedyś @ polkes. Raczej wątpię, że @ Boski Z PolskiTS3 się  szybko wypali.

Reasumując potrzebna jest wam taka osoba do składu, która nie będzie się pierdoliła z ludźmi bo "kolesiostwo górą", doświadczenie posiada, nieszczęsne reklamy które i tak nic nie dają zrobił. Można dać mu szanse, jakby to mechanik powiedział ' jeździć i obserwować co będzie się działo. 

1231231.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+Aktywny

+Doświadczenie

+Podanie

 

Można jeszcze trochę wymienić. Szanuje bardzo za to, że mówisz to co myślisz. Jestem na Tak :D 

 

P.S 

 

Co do mojego urlopu, był planowany już dawno temu i jest kilu dniowy ;) 

gKQsvOW.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak, co do boskiego, nie mam do niego złego słowa czy coś w tym stylu, jeśli ktoś chce się kłócić z boskim na argumenty to przegra ponieważ on ma za dużo słów argumentujących słowa które ktoś wymawia. 

Jest ogarnięty, jeśli ktoś go o coś poprosił to robi na czas, jeśli czegoś nie potrafi to uczy się bardzo szybko, jak dla mnie nadawał by się na posadę moderatora, tak jak większość osób wyżej się wypowiedziało jestem tego samego zdania. 

 

+wiek

+ogarnięty 

+estetyczne podanie (ale mogło być lepiej 🤪😉

Jestem na TAK

Edytowane przez Hedzik

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+ wiek

+ ogarnął się

+ doświadczenie

 

Jak na zbieranie teczek przez pół roku i w ciągu 4 miesięcy potrafiłeś zmienić moje zdanie o 180 stopni

 

Luźno mogę powiedzieć na TAK

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu by nie dać ci szansy?

Od ostatnich miesięcy mocno się poprawiłeś, nie robisz afer więc plus dla ciebie.

Według moich obserwacji jesteś osobę rzetelną jeśli chodzi o postawione ci zadania

Masz odpowiedni wiek aby już sprawować funkcje no więc plusik

Jesteś doświadczony więc no łap plusa

Reasumując okres próbny będzie pokazywał czy nadajesz się na powierzone stanowisko.

Baśka Mostowiak życiem/./

20220320183452_1.jpg.3738f86a0af71a9872756d2db1c32d0c.jpg.ef22f7ce481f647f563e02282410d0a1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej na TAK 

- wiek

- ogarnąłeś się co jest jak najbardziej na plus

- doświadczenie 

 

Mam nadzieję że jak odwiedzę kiedyś forum zobaczę Boskiego jako moda ;p

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnimi czasy nadzwyczaj spokojny, unikający prowokacji itp. Mało kto się spodziewał twojego podania, ale jest na +

 

+ Obiektywny

+ Wiek

+ Pomocny

+ Poprawa zachowania

 

Na Tak.

Powodzenia

IzAa1EY.gifHMmrJqZ.gifCi9gE0L.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podanie_przyjete_csowicze2021.png
Okres próbny, zgłoś się do mnie na fb w celu dogadania szczegółów ;p  

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie