Skocz do zawartości

Zablokowane Masowa skarga Chumi Tyler jokerek23


R1ng0

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: odkąd powstała fuzja z ErrorHead, a co do jokerka juz nawet pare tygodni, miesięcy
Nick użytkownika: @ Chumi @ Tyler @ jokerek23
Dowody: wystarczy spojrzeć na ich profile 
https://csowicze.pl/profile/47345-chumi/
https://csowicze.pl/profile/17784-tyler/
https://csowicze.pl/profile/47861-jokerek23/
Świadkowie: każdy kto sprawdzi ich profil, a także uzytkownicy czatboxa
Uzasadnienie: jak na tak wysoką rangę, dwójka tych uzytkowników wykazuje wg mnie bardzo małą aktywność. Ostatnio nieźle działo sie tutaj na forum, a tej dwójki nie było widać na czatboxie. Nie widzę żadnych urlopów, więc powinni być do dyspozycji w kazdym momencie, a mi się wydaje, że tak nie jest.
Co do jokerka, mierna aktywność w redakcji, też zapychane miejsce w redakcji. Pytanie na dziś to każdy jeden może wstawić :) do tego plagiaty wstawiane na forum. Ja się dziwię, że ten człowiek jeszcze nie został zdegradowany z tej rangi.
Dowody na plagiaty jokerka: 

https://rzucijedz.pl/ciekawostki-ze-swiata/568-ciekawostki-o-zimie

 

https://cloud5.edupage.org/cloud?z%3ALD3NsabDUtQupeAOrLaoA%2BhRPdDR3iz%2FW0S8MGkIg4tAPPBUP4vIlJ715L8j4JZf

Edytowane przez Ringo
Przez Gość,

Aby oczyścić z zarzutów @ Tyleron był tej nocy, kiedy się działo na forum.

A co do Chumiego, ma w tym okresie bardzo mało logów to prawda, ale jeśli Rumcajs go trzyma dalej znaczy, że nie przeszkadza mu to i akceptuje go.

Joker to sprawa już dla @ Klusia

ringo.png
xd.jpg.0bb1eabc3eaf7fded24fb10f1ed1584a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z @ jokerek23 absolutnie się zgodzę. No plagiat jest karalny w naszym kraju. Jakim cudem taka osoba ma jeszcze rangę redaktora? No przesada i to ogromna. No niestety przed fuzją @ Chumi i @ Tyler byli aktywni, ale już po... Kiepsko. Nie widać ich w ogóle nigdzie, no dosłownie, co nie oznacza, że tam czegoś nie robią. Na przykład w systemie czy gdziekolwiek, gdzie my nic nie widzimy. Szczerze w to wątpię. Jeśli @ Tyler miał urlop i nie miał czasu, to znaczy, że od dziś jego aktywność powinna wzrosnąć, powinniśmy obserwować sytuację. Ja jestem za dawaniem k0muś szansy, sam je daję i otrzymuję. Nie wiem jak to wygląda u nich od środka, więc resztę zostawiam wyższej administracji. Liczymy Panowie na solidna pracę, a jeśli nie dajecie rady to pamiętajcie, że możecie się z kimś skontaktować lub po prostu odpuścić jeśli macie dużo na głowie. To nic strasznego. Pozdrawiam i mam nadzieję, że będziecie ochoczo z nami pracować.

xsygna.gif.66ebbf00f9e26ca055baabe2ac67c1c2.gif.0e8a58ac9c163a6380034d5317c162b2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Ringo dzięki że mnie wyręczyłeś. Ode mnie również miała pojawić się skarga na administrację za słabą aktywność. Nie mówię tu o @ Chumi i @ ferstel bo jeżeli ich się poprosi to coś zrobią. Reszta administracji zerowa aktywność. Co chwilę niektórzy mają urlopy i nie da się o nic poprosić bo nie pomogą bo mają urlop. 

Dla przykładu -->KLIK<-- otworzyliście szybką rekrutację na moderatora forum. Podanie @ Nyguss czeka już od 6 lutego bez odpowiedzi.

Widzę że w temacie jest również wspomniany @ jokerek23który prawie wcale nie angażuje się w dziale redakcji. Nie lepiej wziąć kogoś bardziej aktywnego @ Klusia?

To jest moja opinia. Jeżeli kogoś z was teraz uraziłem to przepraszam. Pozdrawiam.

Przez Gość,

Podania szybkiej rekrutacji na moderatora leżą i będą leżeć, mamy po prostu czas na wyłonienie decyzji.

 

image.png  07.02.2022-25.04.2024

 

500x200.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heej!

Ooo, to ja również się wypowiem! :D 

 

W sprawie @ jokerek23 powiem tak - ostatnio zwróciłam mu uwagę co do jego aktywności na Naszej grupie na messengerze, powiedział, że nie ma teraz zbytnio czasu, bo dziewczyna, bla bla bla, niefortunnie nie może wziąć urlopu na forum, ponieważ już go wykorzystal wcześniej, a urlop ma jakiś przedział ogranioczny między jednym, a drugim. Faktycznie jego aktywność nie powala, ale trzymam nad tym rękę. Poinformował mnie ostatnio na grupie, że jego aktywność będzie zmniejszona.

 

Co do @ Tyler - może i jego aktywność nie jest powalająca, ale w każdym razie jest chociaż trochę aktywny, miał teraz swoje sprawy, a dopiero co zszedł z urlopu dwa dni temu, pomagał mi ogarnąć młyn, który panował na czatboxie ostatniej nocy, jest aktywny na grupie administracyjnej i jeżeli coś mu nie pasuje to też o tym pisze, dlatego myślę, że jego w tej skardze nawet nie powinno być.

 

Teraz przejdźmy do tematu, który poruszałam na grupie, ale niestety zostałam krótko mówiąc "zlana" - tak mowa o @ Chumi - mówisz, że nie jesteś do dyspozycji, okej, robisz to co powinieneś w dziale UBT i tego nikt Ci nie zarzuci, ale przytoczę sytuację z ostatnich dni - siedzisz na forum, robisz coś w odwołaniu od banów, gdzie w tym samym czasie wisi zgłoszenie (i marne będzie tłumaczenie, że go nie widzisz), którego nawet palcem nie ruszysz, ostatnio łaskawie to zrobiłeś jak Cię oznaczyłam na grupie - to nie powinno tak wyglądać.. Moim zdaniem powinieneś trochę inaczej spojrzeć na to wszystko, bo jesteś na wysokim i ważnym stanowisku na forum. :)Powinieneś sam siedzieć na forum i kontrolować czy coś się nie dzieje, chociaż na 5 minut wejść i zerknąć czy coś jest do zrobienia, a nie, że czekasz aż ktoś Ci napisze i poprosi.. 

 

 

//Edit: @ Chumi uwierz, że nie, nie wiem jakie są stosunki między Nami, ponieważ nie mamy ze sobą kontaktu, jeżeli próbujesz na siłę szukać problemu to szukaj go dalej, bo ja nic do Ciebie nie mam i nie miałam, to, że zwróciłam Ci uwagę na grupie kiedyś w pewnej sprawie - bo podejrzewam, że o to Ci chodzi to naprawdę nie jest powód do tego żebyś twierdził, że mamy jakiś konflikt, wydaje mi się, że jesteśmy dorośli.. chociaż fakt, może mi się tak tylko wydawać. :) Wracając do tej sprawy.. ja napisałam jak to widzę ze swojego punktu widzenia i widząc Twoje logi przy okazji. :) Nie jest to żaden atak w Twoją stronę, jest to tylko moja własna opinia, nie musisz się unosić. 

 

Zauważ, że w tej kwestii nie zwróciłam Ci uwagi tylko ja..😊 A wyciągasz to tutaj, bo nie podoba Ci się to co napisałam w skardze, są ludzie i są błędy - nie ma osób nieomylnych, więc moje zdanie nie musiało liczyć się z tym, że będzie prawidłowe, w każdym razie mogę mieć swoje zdanie w danej kwestii tym bardziej, gdy temat poruszany jest na forum grupy, nie chodziło mi o Twoją jak to napisałeś "niekompetencję", przeczytaj jeszcze raz tamtą całą rozmowę, a dymy chcesz możesz kręcić, nie mój interes, bo ja w takich rzeczach udziału nie biorę.. i brać nie zamierzam. Jeżeli coś Cię w tej kwestii uraziło co napisałam, okej, ja umiem przyznać się do błędu, więc jeżeli moje zdanie było jednak błędne - wybacz. ;)

 

To tyle ode mnie, 

Miłego dnia.

piekne.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

sygna.png.578a8aac197e6986e32fb654f07a6899.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

chodnikowy wilk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszanowanie, 
przyznam, że już od dłuższego czasu przymierzałem się do napisania takowego tematu, ale @ Ringo mnie wyręczył. 

1. @ Chumi
Od samego początku fuzji z errorheadem twierdziłem, że jesteś najmniej użytecznym członkiem administracji. Na eh nie wyróżniałeś się niczym, a u nas wyróżniasz się największym brakiem aktywności z pozostałych członków. 


Brak jakiejkolwiek zauważalnej ingerencji w życie forum, brak kontaktu z użytkownikami. Napisałeś łącznie 2 wpisy na chatboxie XD 

chumi1.png

 

Mam takie wrażenie, że w ogóle nie miałeś ochoty dołączyć do forum. Zobacz co zrobił @ P00F, który od samego początku jest aktywny, łapał/łapie kontakt z użytkownikami czy to na chatboxie czy na ts3. On w porównaniu do Ciebie przyniósł jakiekolwiek korzyści. 

 

1 godzinę temu, Chumi napisał:

Niska aktywność jest spowodowana masowym nakładem zadań. 18stki, kurs na prawo jazdy, nauka, prywatna relacja oraz zajmowanie się serwerem sprawia, że po prostu nie mam czasu aby z nudów wbić na forum.



Twierdzisz, że nie masz czasu przez ilość obowiązków. Jest to zrozumiałe, ale jeżeli podejmujesz się czegoś, to rób to z pasją albo zrezygnuj. To nie jest EH, tutejsi użytkownicy patrzą na to w inny sposób. 
Tu jest fajny dział ---> DZIAŁ REZYGNACJI

Przyjrzymy się każdemu kto dostał rangę z fuzji, a już jej nie ma:
@ PsyCho O-O - rezygnacja, do tej pory nie wiadomo dlaczego

@ MISTRZ MICHAL - rezygnacja, Brak możliwości wchodzenia na forum systematycznie i na długo

@ Bartłomiej - degradacja, Praktycznie zerowa aktywność jako global moderator
@ MrVarnaz - rezygnacja, Brak czasu na pełnienie w 100% ważniej rangi, nauka do matury

@ SzatanPicolo - rezygnacja, Niestety ale czasu już zaczęło mi brakować, nie ma co się oszukiwać mało niestety robię na forum

@W!nn3Web! - degradacja, Praktycznie zerowa aktywność od początku nadania rangi

Jak możemy zauważyć. Wszyscy zerowa aktywność/brak czasu. W Twoim przypadku jest identycznie.

 

1 godzinę temu, Chumi napisał:

Wchodzę gdy mnie trzeba, zresztą jak tylko napisze do mnie Rumcajs o cokolwiek, to jestem zazwyczaj od razu aktywny

 :kekw:
Ja rozumiem, że może Ty coś robisz, a my tego nie widzimy, ale XKurwaD Chłopie, jak są jakieś dymy to jeszcze nigdy nie widziałem, żebyś się czymkolwiek zajął. 

 

1 godzinę temu, Chumi napisał:

A na chatboxie nie siedzę, ponieważ nie jest to mój styl rozmowy.

Na TS3 też nie siedzisz, więc jaki jest Twój styl rozmowy? W grze? W takim razie jak Ty załatwiałeś sprawy związane z funkcjonowaniem forum? W grze czy na grupie na mesku?

 

1 godzinę temu, Chumi napisał:

Z resztą za czasów errorhead robiłem dokładnie tak samo.

JAPIER****
Gość jeszcze nie ogarnął, że csowicze to nie errorhead. Zatrzymał się w czasie życia EH :kekw:

 

1 godzinę temu, Chumi napisał:

Dla przykładu podam prośbę @ M1STRZU, który poprosił mnie o rozwiązanie sprawy BL jako opiekuna

Skarga jest o administratora forum, a nie o opiekuna UBT cs:go.

Tak btw to nie jest BL, a UBT :kekw:  Tak dla przypomnienia to je*** kur** z BL

 

Cytat

dodanie jego nicku do działu Typera. To drugie trochę mi zajęło, jednakże za każdym razem pisałem jak nie mogłem.

Wydaje mi się, że dodanie nicku do działu, to nie jest robota na godzinę roboty XD
Za każdym razem, nie masz czasu.

 

Kończąc ten temat. 
Gość myśli, że jest na eh. 
Jako opiekun UBT, to nie mam żadnych zastrzeżeń.

ErrorHead, który rozpadł się przez właśnie takie osoby jak on (opinia według osoby, która siedziała przez dłuższy okres czasu tam)

 

2. @ Tyler
Tyler to dla mnie bardzo specyficzna osoba. Przy fuzji próbował wejść w interakcję z użytkownikami, ale tak nie do końca mu się udawało.

Później pojawił się urlop i co jakiś czas był gdzieś widziany. Na ts3 ma tam jakąś rangę i w ostatnim czasie coś próbował zrobić z użytkownikiem, który wchodził na aktywnym.

@ Tyler na pewno zdziałał więcej niż @ Chumi, a przynajmniej próbował. 

 

3. Nie śledzę redakcji, więc nie wypowiem się na jokerka. 

Pozdrawiam fanów,

Boski Z Polski

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Boski Z Polski napisał:

Na eh nie wyróżniałeś się niczym

Zależy kogo spytasz XD. Jak duże poprawki w stylu, ogarnianie całego zaplecza sieci i zajmowanie się kilkoma serwerami na raz to nic, to spróbuj sam zaistnieć. Zobaczymy czy ci się uda :)

 

7 minut temu, Boski Z Polski napisał:

Mam takie wrażenie, że w ogóle nie miałeś ochoty dołączyć do forum. Zobacz co zrobił @ P00F, który od samego początku jest aktywny, łapał/łapie kontakt z użytkownikami czy to na chatboxie czy na ts3. On w porównaniu do Ciebie przyniósł jakiekolwiek korzyści

Gdybym nie miał ochoty to bym się nie godził na fuzję. Potwierdzi to @ Lexxxdo którego bardzo dużo pisałem w tamtym czasie o tym, i to wręcz ja go przekonałem abyśmy się przenieśli.

 

8 minut temu, Boski Z Polski napisał:

Twierdzisz, że nie masz czasu przez ilość obowiązków. Jest to zrozumiałe, ale jeżeli podejmujesz się czegoś, to rób to z pasją albo zrezygnuj. To nie jest EH, tutejsi użytkownicy patrzą na to w inny sposób.

Gdyby tak tylko życie działało. Widzisz, jak się czegoś podejmuję, to robię to najlepiej jak mogę i potrafię. To, że nie zawsze mam na wszystko czas nie jest moim widzimisie.

 

9 minut temu, Boski Z Polski napisał:

Jak możemy zauważyć. Wszyscy zerowa aktywność/brak czasu. W Twoim przypadku jest identycznie

Różnica jest taka, że ja nie mam zamiaru rezygnować. Jakbym miał to uwierz bym rzucił to wszystko w pi**u i poszedł jak najdalej od tematyki gier komputerowych.

 

10 minut temu, Boski Z Polski napisał:

Ja rozumiem, że może Ty coś robisz, a my tego nie widzimy, ale XKurwaD Chłopie, jak są jakieś dymy to jeszcze nigdy nie widziałem, żebyś się czymkolwiek zajął

Jak napisałem wyżej, nie jestem pantofelkiem sieci i nie będę wynosił jej nad swoje prywatne sprawy. Może i kobiety nigdy nie miałeś i nie wiesz jak wygląda takie życie. Różnica pomiędzy siecią a dziewczyną jest jedna: sieć to tylko dobro materialne, dziewczyna za to ma uczucia, a nie po to wiązałem się w związek, aby mieć ją w du**e ;)

 

12 minut temu, Boski Z Polski napisał:

Na TS3 też nie siedzisz, więc jaki jest Twój styl rozmowy? W grze? W takim razie jak Ty załatwiałeś sprawy związane z funkcjonowaniem forum? W grze czy na grupie na mesku?

Jak mam wenę to na grupie mess. I na UBT, i czasami z osobami na pw i na prywatnych grupach administracyjnych serwerów. Na TS nie wchodzę, temu też nie podjąłem się tam żadnej roli admina. Jak jest tylko jakaś sprawa i mam jak wejść, to wejdę.

 

13 minut temu, Boski Z Polski napisał:

Gość jeszcze nie ogarnął, że csowicze to nie errorhead. Zatrzymał się w czasie życia EH

Dobrze za to, że umiesz zauważać odniesienia. Było to porównanie oraz ukazanie, że to nie sprawa braku zaangażowania w sieć :)

 

14 minut temu, Boski Z Polski napisał:

Skarga jest o administratora forum, a nie o opiekuna UBT cs:go.

Tak btw to nie jest BL, a UBT :kekw:  Tak dla przypomnienia to je*** kur** z BL

Kolejny raz, zero odniesień. Wycinaj dalej kawałki wypowiedzi, a napewno ujżysz jej cały kontekst. A BL to przyzwyczajenie, 2 lata mówiłem na tą funkcję BL, więc ciężko zmienić słownictwo. Każdy z resztą wie o co chodzi, więc komentarz jak najbardziej bezużyteczny.

 

16 minut temu, Boski Z Polski napisał:

Wydaje mi się, że dodanie nicku do działu, to nie jest robota na godzinę roboty XD
Za każdym razem, nie masz czasu.

Jak nie mam to piszę to wprost, a nie pi******ę, że mam i potem tego nie robię.

 

17 minut temu, Boski Z Polski napisał:

Kończąc ten temat. 
Gość myśli, że jest na eh. 
Jako opiekun UBT, to nie mam żadnych zastrzeżeń.

ErrorHead, który rozpadł się przez właśnie takie osoby jak on (opinia według osoby, która siedziała przez dłuższy okres czasu tam)

Nie jesteśmy na EH, a sprawy z poprzedniej sieci na pewno nie pójdą w zapomnienie. Nie mam również zamiaru zmieniać swojego postępowania o 180 stopni tylko dlatego, że nie jesteśmy na eh. Gdyby zapewne miał z tym problem Rumcajs, to by już dawno zwrócił mi na to uwagę.

 

Najbardziej ciekawi mnie od kogo wziąłeś opinię, ponieważ z tego co wiem, to przynajmniej nie jestem dwulicowym śmieciem, w przeciwieństwie do niektórych osób. Mam swoje wartości i priorytety i będę się ich trzymał.

 

Bardzo za to dobrze, że ty jesteś osobą bezkonfliktową i wiesz jak wygląda życie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się wypowiem. Co do Jokerka to klusi sprawa. 

 

Wiec tak @ Tyler, wbrew pozorom  jest aktywny, zajmuje się zgłoszeniami , działa na tle forum. Za co do tylera podchodzę z dużym szacunkiem, to głównie rezygnację z ubt CS:go. Nie miał czasu na wszystko, wiec zrezygnował z danej posady.  Szanuje i chwale sobie współpracę z nim.

 

Za to do Ciebie @ Chumi tego samego powiedzieć nie mogę.  Po 1. 

ja też prowadzę serwery, pomagam przy nich, zajmuje się tsem.  Nadaje rangi na tsie , ogarniam działy, tworzę działy. A no i też mam dziewczynę stety niestety od 3lat. Wiec nie przemawia to do mnie. 

 

sprawa 2. Napisała ci Klusia nasze przemyślenia. Wiadomość odczytałes. Albo stwierdziłeś że nie musisz się przed nami tłumaczyć, albo po prostu nas zlales, co w tym przypadku  pierwsze i tak jest drugim. Mogłeś nam napisać co i jak, wolales mieć to gdzieś.  

 

3 jesteś na forum nie raz przeglądasz sobie działy,  czasem przejrzysz zgłoszenie i je zostawiasz.

nie nie miłe. Ode mnie wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Intrygujące. Podziwiam wszystkie osoby, które żyją aferkami na forach o tematyce Counter-Strike'a - kur*@... to trzeba mieć nudne życie. o.O

 

2 godziny temu, Ringo napisał:

Ostatnio nieźle działo sie tutaj na forum, a tej dwójki nie było widać na czatboxie

Ile jest osób potrzebnych, aby uspokoić burzliwego użytkownika na chatcie? Opcja "zablokuj dostęp do chatu/dodawania zawartości" naprawdę nie wymaga ponadprzeciętnych umiejętności ani szczególnej percepcji ruchowej, aby jej użyć. Natomiast kwestia tego, że obecni w tamtym momencie administratorzy tego nie zrobili, to już inna sprawa. 

 

2 godziny temu, Ringo napisał:

więc powinni być do dyspozycji w kazdym momencie

 

Ahaaa... powinni 24/7 siedzieć i bacznie obserwować każdy wpis na ChatBoxie... teraz to już wszystko jasne. Biorąc pod uwagę fakt, że większość administracji to osoby na co dzień pracujące, jest to naprawdę niemożliwe - zresztą jako pełnoletni już człowiek powinieneś o tym doskonale wiedzieć. 

 

 

 

Pozostając przy kwestii znajomości regulaminu, o którym tak chętnie wspominają wszyscy moi przedmówcy, to w którym jego punkcie, bądź jakichkolwiek zasadach panującym na forum Csowicze.pl jest napisane, w jakich godzinach i w jakim wymiarze czasu ma być aktywny (i w jaki sposób) jakikolwiek Administrator? Chyba coś przegapiłem? @ Właściciel

 

Cytat

Administrator Forum – podmiot posiadający największe uprawnienia na Forum, odpowiedzialny za zgodne z obowiązującym prawem funkcjonowanie Forum, utrzymywanie systemu informatycznego i Forum w odpowiednim stanie technicznym.

 

Natomiast w przypadku definicji roli Moderatora, to komuś sugerowałbym się z nią zapoznać... :) Uważam, że warto byłoby chociażby zerknąć - nie mówię już o osobnym regulaminie moderatora. 

 

Cytat

Moderator Forum – osoba odpowiedzialna za utrzymanie porządku i ładu na Forum oraz za zgodność treści obecnych na Forum z Regulaminem.

 

 

 

2 godziny temu, Chumi napisał:

Administracja OM#3 zresztą potwierdzi moje zaangażowanie w serwer. Obecnie jestem w progresie pisania nowej strony serwera, a nie jest to proste zadanie.

 

Za każdym razem można na Ciebie liczyć, niekiedy nawet w sytuacjach, w których naprawdę nie możesz, a mimo wszystko starasz zrobić się wszystko, aby jakkolwiek pomóc.

 

 

2 godziny temu, Klusia napisał:

a dymy chcesz możesz kręcić, nie mój interes, bo ja w takich rzeczach udziału nie biorę..

Oj @ Klusia... Ile w tym jednym zdaniu nieprawdy. Naprawdę uważasz, że tak nie jest czy to wygodna dla Ciebie wersja zdarzeń? Wbijanie "szpileczek" w użytkowników, za którymi nie przepadasz, nakręcanie bezsensowych postów mających na celu obrazić ludzi, z którymi Ci nie po drodze - dodając chociażby non stop zbędne reakcje lub wrzucając swoje 3 grosze do każdej z takich sytuacji - to zupełnie nic takiego? Twoja postawa w mojej opinii daleko mija się z godnym reprezentowaniem grupy Moderatorów i jest czystym przejawem braku znajomości regulaminu :) @ P00F - sorry, ale również zajechało trochę toksycznością... i te wzajemne adorowanie sobie z @ Klusia :japierd:

 

 

Głównym problemem tego forum, który w mojej opinii powoduję takie wydarzenia - jak tu obecne - jest jakikolwiek brak organizacji. Żaden z użytkowników nie ma wglądu w informacje. czym zajmuję się poszczególny Administrator. Fakt, jest rzekomo "opis obowiązków", jednak można się z niego dowiedzieć zupełnie nic. @ Właściciel @ Head Admin sami sobie robicie po górkę. Mam wrażenie, że Wasi Administratorzy i Moderatorka z jednej strony mają pełną swobodę w kwestii pełnienia swoich funkcji, a z drugiej strony jakikolwiek brak dostępu do IPS umożliwiający załatwianie podstawowych spraw oraz przyzwoleń do działania. Patrząc chociażby z perspektywy użytkownika, który ma na Waszym forum swój własny serwer - jak chociażby ja - nie mam kompletnie pojęcia do kogo się zgłosić z prośbą w poszczególnych kwestiach. Piszę do jednego administratora i dowiaduję się, że nie ma on dostępu, piszę do drugiego - to on nie ma wiedzy na ten temat, piszę do jeszcze innego, to jest na urlopie i takim to właśnie o to sposobem czekałem na dostęp do widoczności swojego działu przez kilka dni. Nie wspomnę już o tym, że od 3 tygodni czekam na odpowiedź w sprawie związanej z promowaniem Waszej sieci na własnym serwerze i wręcz musze upominać się ciągle o uwagę - której do teraz nie otrzymałem. :D Po prostu bałagan, który panuję również w działach, opisach, odnośnikach itd. itd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skarga_odrzucona_csowicze2021.png

My widzimy kto co robi, rozmawiamy z ludźmi z ekipy i wiemy co się dzieje. W tym przypadku jeżeli dalej są na posadzie tzn. że są nam te osoby potrzebne. Mówię tu o osobach z administracji, nie będę rozwiązywał skargi masowej dot. Każdego usera z forum. Masz chęć napisania skargi na jokerka zrób to osobno a nie wspólnie ze skarga z administracją, takimi rzeczami zajmuje się opiekun. Chumiego mało widać, wszystko opisał wyżej. Każdy w administracji pełni swoją funkcję. Zgodzę się z tym, że mógłby bardziej uczestniczyć w życiu forum, ponieważ ludzie go nie znają praktycznie i nie wiedzą nic kompletnie o jego działaniach. Później wychodzą takie a nie inne tematy. 

 

@ Lexxxdziwne, ponieważ każdy od juniora w górę ma dostęp do zarządzania działami ale nie będę z Tobą rozmawiał na temat Twoich słów tutaj. Nie prowadzę tego w taki sposób jak prowadzą inne sieci, dzięki niewiedzy użytkowników mogę dane sytuację dostosowywać pod każdego kto w aktualnym czasie jest. Gdyby każdy miał strikte co robi myślisz, że wtedy nie byłoby kontroli użytkowników na to co robi dany admin? Dzięki za pomoc urażenie swojej opinii ale dla nas to nie jest pod górkę ;)

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie