Skocz do zawartości

Zablokowane [UBTeam] Mistrzu


M1STRZU

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: ♡мιѕтяzυ♡
Imię: Karol
Wiek: 16
Steam ID: STEAM_1:1:572178265
Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: Zależy od dnia ale myślę, że tak z 3h
Opisz siebie: Mam na Imię Karol. Mam 16 lat. Lubię grać w gry, interesuję się komputerami oraz w wolnej chwili spotykam się ze znajomymi. Jestem w miarę spokojną osobą. Nie spinam się o byle co. Jestem osobą, która lubi sobie często pożartować, nie jestem tak sztywny w porównaniu do niektórych.
Dlaczego akurat Ty?: Chciałbym otrzymać rangę UBT, ponieważ myślę że przydałoby się więcej osób z właśnie z tą rolą bo jak wiemy mamy tylko 1 członka UBT  
Czy miałeś styczność z sourcebansem?: Rok temu przez krótki okres czasu
Jak oceniasz swoją umiejętność oceniania cheaterów?: w skali od 0 do 5 do tak 4/5
Czy grałeś kiedyś na cheatach?(jeśli tak to jakie)?: Dawno temu jakieś bezpłatne
Kontakt: dc, steam, forum, messenger

 

image.png  07.02.2022-25.04.2024

 

500x200.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Szycha.*

+- nie spełniasz wszystkich wymagan

+wiek

+ brakuje ubt do pełnego składu, na chwilę obecną jest ich 2/3

+ podanie 

Jestem za okresem próbnym, każdemu trzeba dać szansę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE

 

Założyłeś konto miesiąc temu, a na forum przesiedziałeś niecałe 30 minut. Mało się udzielasz i nie spełniasz wymagań. Z Twojej wypowiedzi wynika, że doświadczenie również masz niewielkie. 

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Sysia ;*nie bądźcie tacy od razu negatywni do nowych, przypomnę tylko że @ SkeRteż dostał rangi od buta po zalogowaniu się na forum :nunu:

 

Co do samego podania jestem za okresem próbnym

Przyda wam się pomoc, a jako że jest młody może się szybko nauczyć wszystkiego jeśli tylko będzie chciał. 

Adminuje na OM więc jakieś tam małe doświadczenie musi być

Też nie spełniałem wszystkich wymagań za pierwszym razem jak napisałem podanie i przymknęliście na to oko. 

2 tygodnie okres próbny jak dla mnie

 

 

 

1231231.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm możemy spróbować rozwiązania zamknięcia podani na okres nie wiem tydzień i zobaczyć jak chłopak wykazuje się aktywnością na forum, pokaże się z dobrej strony, można dać szanse wtedy ? Wiadomo, brakuje osób do pracy wiec trzeba szukać różnych rozwiązań 

ORNreJm.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście wiem że ciężko jest dostać rangę gdy jesteś krótko na forum,  lecz wiem że były przypadki że osoby od razu dostały range. Reasumując jestem za daniem okresu próbnego na 2 tygodnie, wtedy kolega wykaże się i zobaczymy czy coś z niego będzie. 

 

HatefulScratchyBarebirdbat-size_restricted.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podanie_przyjete_csowicze2021.png

Podanie przyjęte na okres próbny 2 tygodnie.
Zgłoś się do @ BizoneG aby poznać szczegóły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie