Skocz do zawartości

Zablokowane Ułatwienie pracy administracji serwera


radkovsky

Rekomendowane odpowiedzi

Rumcajs odesłał mnie do tematu na forum, więc tutaj opiszę kilka moich propozycji co do serwera. Może ktoś będzie miał inne zdanie w jakiejś kwestii. :pepecoo:

 

1. Wgranie/włączenie pluginu amx_ip, pozwalającego na sprawdzenie przez admina adresów IP graczy aktualnie przebywających na serwerze. Jak najbardziej przydatne, gdyż można sprawdzić np. czy ktoś z ostatnio zbanowanych nie gra sobie na aktywnym banie pod innym nickiem.

 

2. Niewidka, czyli opcja sprawiająca, że admini przebywający na spect. są niewidoczni dla zwykłych graczy, dzięki czemu osoba podejrzana o łamanie regulaminu nie zorientuje się, że jest obserwowana.

 

3. Dema POV, a zatem demka nagrywane każdemu graczowi automatycznie po jego wejściu na serwer, zapisywane w plikach gry. Przede wszystkim, ułatwia to pracę osobom rozpatrującym sprawy o unbana oraz może być niezbitym dowodem na to, że ktoś gra nieczysto.

 

4. Naprawienie możliwości zmiany drużyny. Chodzi mi o to, że gdy z T/CT przejdę na spect, to nawet po kilku rundach nie mogę do żadnej drużyny wrócić, gdyż pojawia się komunikat, że składy są wyrównane i jedyne co pozostaje, to wpisać reconnect w konsolę.

Edit: albo po prostu pokazuje mnie w którejś drużynie, choć jestem na spect i nie mogę wrócić do gry, gdyż "dołączenie do tej samej drużyny jest niemożliwe".

"When my time comes, forget the wrong that I’ve done. Help me leave behind some reasons to be missed."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje je wprowadzić w życie natychmiastowo, myśle ze 1 i 3 punkt to must have na każdym serwerze, drugi punkt jest bardzo przydatny ze względu na chociażby stałych graczy którzy wiedza kto ma admina a używają wspomagaczy

@ Opiekun Serwera CS 1.6 [FFA]Zachęcam do skorzystania z propozycji na FFA 

 

 

ORNreJm.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Tylko dla adminów. Dając to każdemu niektórzy będą wbijać tylko ddosowac innych co działa na waszą niekorzyść. 

 

2.

Testowane, configi przetłumaczone na PL.

Pokazywałem to nawet @ misiek223u siebie na serwerze. Nie obciąża zbytnio serwera.

 

3. Nie warte roboty. Demka nagrywać się będę najczęściej tylko graczom Steam.  Ciągle aktualizacje protektorów w  nonsteam znacznie utrudnia aktualizacje pluginu. Zrobicie 1 działający, za 2 tygodnie aktualizacja i znów nie działa. 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jak Polkes - tylko dla adminow 

 

większość "wyrachowanych" czitow ma stima a nsy to swoją drogą xd

 

Co do niewidki to fjana opcja aczkolwiek ESP w niej jest trochę mierny - jak wolicie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Prawnie, to takie coś jest zakazane. 

2. Niewidka to spoko sprawa, ale z tego co wiem, to na nowszych wersjach rehlds, plugin niewidka nie działa, a esp jest takie średnie. 

3. Obecnie tylko graczom ze steam, można nakręcić demko. 

 

Na FFa takich rzeczy raczej nie będzie  :)

Pozdrawiam fanów,

Boski Z Polski

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Powinno być od początku wgrane.

2. Niewidka jak najbardziej powinna zostać w grana.

3. Demka nagrywane są tylko steamowca. Przydatna opcja jeśli do regulaminu dopisze się punkt o zakazie stopowania nagrywania demka. Brak pova= brak ub

4. Jak najbardziej za naprawą 

1231231.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Tak ale dla adminów, jak wyżej 

2. Jestem za tym, aby była niewidka

3. Co do tego to neutral

4. Jak najbardziej za (Radziu nie będzie się denerwował, że mu staty znikna xd:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ode siebie dodam swoją opinię na temat propozycji, gdyż mam trochę odmienne zdanie.

  1. Wprowadzenie możliwości sprawdzenia IP graczy z doświadczenia wiem, że kończyło się nieprzyjemnymi sytuacjami jak brak dostępu do internetu przez kilka godzin niektórych graczy. Od tego żeby sprawdzić IP niewygodnego gracza są właściciele i opiekunowie serwera, którzy mają dostęp do logów. Ponadto większość ma teraz zmienne IP lub siedzi na VPN, więc według mnie będzie to bezużyteczny plugin, a narobi tylko więcej szkód.
  2. Jestem za, temat był już wielokrotnie poruszany, ale jednak wiem, że niewidka nie do końca działa poprawnie.
  3. Jestem przeciwny, żeby demko miało być nagrywane bez zgody gracza. Nawet jeżeli ma to działać tylko na graczach na platformie Steam - jestem przeciwny. Jeżeli ktoś podejrzewa kogoś o oszukiwanie lub admin nie jest pewny co do tego, to według mnie, w zakresie gracza/admina powinno być nagranie materiału i wstawienie tematu w dziale "Zgłoś czitera", gdzie UBTeam dokładnie przeanalizuje podejrzane akcje. Ponadto jest przecież HLTV.
  4. To jest ciekawe co piszesz, gdyż ja takiego problemu nigdy nie miałem od początku istnienia serwera, zawsze po minięciu jednej rundy od wejścia do obserwatorów mogłem swobodnie przejść do drużyny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Za jak i przeciw temu jestem, tj. @ snuffywspomniał o danej sytuacji, tak z drugiej strony często mam sytuacje gdzie potrzebuje mieć ip danego gracza jeśli ma maskę hltv czy na ab jest, a niekoniecznie w amx_last mam jego info o tym +/-

2. Obowiązkowo powinna być

3.  Jak najbardziej za, skoro hltv nagrywa jak nagrywa, to od graczy steam nie trzeba byłoby siedzieć całą mapę, aby w razie czego banować na sam koniec, a dział "Zgłoś cheatera" nie powinien być wykorzystywany na serwerze dla admina, bo po coś jednak jest na serwerze :)

4. + też mam błędy z tym

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

propozycja_przyjeta_csowicze2021.png

1: Zrobione tylko i wyłącznie dla adminów,

2: Zrobione,

3: Zrobione,

4: Zrobione (proszę sprawdzić czy błąd dalej występuje).

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie