Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga na Apoi_eXo ( i kilka słów dla polkesa)


Medusa

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: 10 godzin temu Nick użytkownika: Apoi_eXo
Uzasadnienie: Otóż mam kolejny problem, tym razem z waszym moderatorem, który po 1:
nie umie nadawać warnów, ponieważ powód warna jaki mi dał, jest wprost zajebany z regulaminu forumowego 1:1 i nie umie napisać własnego powodu, bo wychodzi na to, że nie wiem za co go dostałem
Po 2 czemu dostaje 3 pkt na start, kto nie napisał je*** gó**o, tylko napisał swoją własną KRYTYKE na temat administracji serwera jb z 1.6, którzy robią po swojemu na serwerze, nie przestrzegają regulaminu albo przestrzegają go za bardzo, dlatego to było moje 3 grosze na ich temat, to była zwykła krytyka, nawet nikogo nie zwyzywałem w tym poście, a wasz moderator daje mi 3 pkt za coś, czego nie było
jeśli coś się dzieje na waszą nie korzyść, czy to na forum, czy na serwerze, to wy staracie się wszystko zrobić, żebyś to ty wypadł jak taki zjeb, co się pluje, dostaje bany i to tyle XD ale to co napisałem wtedy w tej skardze, to prawda, może i wy to wiecie albo nawet i nie, a jak nie wiecie, to przykro mi, ale taka prawda jest, napisałem jeszcze polkesowi na chatboxie po tej wypowiedzi w skardze, że życie powodzenia za jakiś czas, co miało być odniesieniem do tego, że za niedługo możliwe, że powstanie nowe jb i to tam wszyscy będą grać, a tutaj zostanie może z 7-10 osób i będzie to ciągle spadać, więc jeśli będziecie robić to samo, co przez ten cały czas robicie, no to kur*a xD będą ludzie na was lać, jak stąd odejdą
A ja jeszcze się przy okazji odniose do słów @ polkes na chatboxie: gościu, ty jesteś jak ten czapel, wymyślasz powody tylko po to, żeby mnie postawić w jak najgorszym świetle i to było za każdym razem, jak coś powiedziałem nieprzychylnego dla was XD
a to ten cytat: "J
ednak z całym szacunkiem ludzie jak medusa nie są nam na serwerze potrzebni, swoim zachowaniem i ciskaniem po ludziach bardziej ich zniechęca niż zacheca. Skoro nie podoba mu sie zachowanie podstawowych zasad kultury, lepiej niech nas opusci niz ma się chłopak męczyć. Wszystkich nie da się zadowolić."
przytocz coś, co powiedzialem coś no jednak bez sensu do kogoś, czyli dla przykładu: "ty kurwo jebana, zdychaj" lub w coś ten deseń. Przestań wymyślać bzdury, bo tym zachowaniem raczej nikogo sobie nie zgarniesz, tylko odstraszysz potencjonalnego gracza, który nie ma jednak wyjebane na to, co sie dzieje w jakimś środowisku, na tym przykładie atmosfera na jb:
jest napięta, bo nie można sobie pokurwiować itd. wgl gadanie o tym, że wszystkim nie da się zadowolić, ale kur*a kickowanie i banowanie, to trzeba tak robić, lepiej tak robić niż trzymać ludzi jak najdłużej na serwerze, czyli dla przykładu mieniem bardziej wyjebane niż obecnie
I na koniec chciałbym dodać: "
Jak Ci się nie podoba, to serwerów masz masę" jest niczym innym, jak powienie komuś poprostu wyp****** stąd, bo jednak takie gadanie było już nie raz i wiadomo co to tak naprawde oznacza, zwłaszcza kiedy gramy na takim serwerze. Świadkowie: tylko ja Dowody:
Dodam jeszcze, że ta skarga jest tylko po to, żeby pokazać wam, że opinia nie jest równa innej opinii i jednak kto ma władze, to będzie robił wszystko pod siebie i co najważniejsze:
przestańcie tak robić, nie ma po co kogoś wkurwiać jakimś dziecinnym zachowaniem, nie lepiej żyć w harmonii?

2.png

4.png

3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś wzorem gracza do naśladowania.  Istny ideał.
Skarga między innymi złożona w poniedziałek. 
Czyli  16 sierpnia :). 

Rozpatrzenie skargi.  17 sierpnia. 
 

 

 

Logi  z 20 sierpnia około 5 rano. 
Demko do potiwerzenia : http://800388.node28.pukawka.pl/hltv-2108200449-jail_freedom_fix-1629427740-1629429900.zip
NA JB HLTV  nagrywa dzwięk i chat, zarówno żywych jak i umarłych.  Więc można sobie obejrzeć, by nie było ze przerobiłem logi :) 
 

Spoiler

sTz Meduza -04:57:16- 'say' "ej ja mam pomysl zajebisty"
sTz Meduza -04:57:19- 'say' "zbieramy dalej monety?"
sTz Meduza -04:57:20- 'say' ""
Pioter -04:57:23- 'say' "xd"
Komornik Szymon -04:57:25- 'say' "ja tez kocham byc z toba meduz xd"
sTz Meduza -04:57:33- 'say' "wiadomo kurwa"
sTz Meduza -04:57:36- 'say' "to co"
sTz Meduza -04:57:37- 'say' "lecimy?"

Dodam jeszcze bansa. Szkoda czasem ze co roku jest całkowity reset. 
W grudniu wyłapałeś też kilka większych.

Spoiler

spacer.png

Po ostatnim banie od traktorka przestałeś pojawiać się na serwerze.
Po twoim niedawnym powrocie znów "Dymy" nie no fajnie :) 

 

 

2 godziny temu, Medusa napisał:

: "Jednak z całym szacunkiem ludzie jak medusa nie są nam na serwerze potrzebni, swoim zachowaniem i ciskaniem po ludziach bardziej ich zniechęca niż zacheca. Skoro nie podoba mu sie zachowanie podstawowych zasad kultury, lepiej niech nas opusci niz ma się chłopak męczyć. Wszystkich nie da się zadowolić."
 


Dobrze pamiętam co odwalałeś w grudniu i na początku stycznia. Wiem jakim typem osoby jesteś. Nie chce mi sie z tobą męczyć. Więc postawiłem sprawę jasno. 
Teraz tak, możesz to potraktować jako ostrzeżenie,  groźbę czy szantaż. Niezależnie od tego co postanowisz spotkamy się tutaj ostatni raz. 
Zachowujesz się na serwerze grzecznie, jak przystało na osobę z kulturą ;) Koniec z farmieniem szlug po nocy i oszustwami :) 
Inaczej zsanuję Cię tylko i wyłącznie na serwer. a wtedy żadne odwołanie na Forum Ci nie pomoże.  
Decyzja należy tylko i wyłącznie do Ciebie od tego jak to będzie. Mam tylko nadzieję, że nie zmusisz mnie do podjęcia tak radykalnych działań.

Co do warnów to :

 

  

W dniu 21.08.2021 o 00:57, Medusa napisał:

roche osób z jb połowe administracji nie lubi, bo im się pomieszało życie prawdziwe z jakimś kulturowym filmem romantycznym i kur*a specjalnie na adminvoice mówią, że kultura
XDD
Polecam wam większy dystans na życie, a nie być jakimś zjebem jak grzesiu, który skarge napisał na nas o to, że se farmimy w nocy na jb, kiedy sam z nami zbierał, a potem się obraził, złożył skarge i dostałem ja, pare osób i on przy okazji 

 

Uważam nadanie warnów za jak najbardziej z regulaminem. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skarga_odrzucona_csowicze2021.png

 

Moderator działał zgodnie z regulaminem. Tobie polecam popracować nad swoim zachowaniem oraz kulturą osobistą.

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie