Skocz do zawartości

Zablokowane Cod mod zwykły czy Cod mod + DM?


Gość Mrs.Fuksiara

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mrs.Fuksiara

Witam, wraz z @ LewyBrzeG myślimy nad tym, aby powstał nowy Cod. A, że lewy ma swoje pionki to wysyła mnie, abym napisała propkę (żartXD) 
CS 1.6

Pytanie do was nasze brzmi czy wolicie
- Cod moda zwykłego?
- Cod moda + DM?

Możecie również zaproponować mapy jakie byście chcieli zobaczyć ;D 
Mapy typu Rats1337 z chęcią mogą się pojawić.
Wszelkie propozycje dotyczące tego, co chcielibyście ujrzeć na codzie piszcie w komach :) (lvl, klasy itp)


I czy byłby ktoś zainteresowany graniem, adminowaniem  i tip? ;) 


@Użytkownik @ Kobieta@ polkes

@ misiek223 Nie było nigdy faworki, czasami szło się dogadać na pv, co do serwera. 
Nie napisałam max Lvl, bo możecie sami to zaproponować - już dopisałam :) 

@ OxyMen2 stoi pusty od zmiany paczki, czyli od 2 maja. On ogólnie ma wzloty i teraz już upadki, mimo, że ma reklame. Za niego się już pomału bierzemy :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo zależy od tego jaki to będzie cod, bo najważniejszej informacji nie napisałaś (maxlvl) 

 

Aktualnie w pl jest jeden, góra dwa grywalne cody a myślę, że sympatyków jest sporo. 

 

Jeśli uda się wam go rozkręcić chętnie czasami pogram na niskimlvl :p 

 

oczywiście liczę na to, że będziecie musieli napisać podanie tak jak to było z serwerem @ KubPitttak aby nie było faworki :p 

 

@ Mrs.Fuksiaraotóż nie, z tego co mi.wiadomo kolega z zombie również próbował się dogadać :p

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem fanem COD pod 1.6!

Dla mnie najbardziej optymalny jest  od 401 do max 801 lvl, ponieważ nie daje aż takiej przewagi klasom bazującym na skillach, ale też pozwala wspomagać się statystykami.

 

Zdecydowanie wolę klasycznego, bo wtedy ludzie bardziej się starają ale też dlatego, że klasy mające umiejętności aktywowane x razy na rundę byłyby pokrzywdzone w przypadku DM.

 

Co do map to polecam rats, de_lidl, eldorado, de_dust (zwykły, nie dust 2), de_aztec, assault, train, westwood, nuke, cs_italy.

 

Później rzucę pomysły na inne mapy jeszcze kilka klas.

 

EDIT

 

Nie będę jakiś oryginalny i pokieruję się ku tradycji w kwestii klas, aczkolwiek zaryzykuję pomysłami od siebie.

 

1. komandos- natychmiastowe zabicie z noża PPM; bronie: Deagle, 2 flashe

 

2. haker- widzi wrogów w radarze; bronie: fiveseven, TMP, P90

 

3. Desantowiec- posiada spadochron oraz zadaje podwójne obrażenia w plecy; bronie: Galil, glock, 2 flashe, smoke

 

4. Snajper- im więcej ma INT tym większe zadaje obrażenia z AWP; bronie: AWP, Deagle

 

5. Saper- Posiada trzy miny, które są słabo widoczne, im więcej INT tym większe obrażenia zadają miny,; bronie P90, USP, granat

 

6. Obrońca- duża liczba HP startowych, kamizelka w każdej rundzie; bronie: tarcza, P228, Deagle, USP, smoke

 

7. Ciężka piechota- wysoka wytrzymałość, kamizeka+hełm w każdej rundzie, powolny, odbija trzy pierwsze trafienia; bronie: M249, M3, beretty, wszystkie granaty

 

8. Szpieg- posiada wygląd wroga oraz 1/6 na respawn w drużynie przeciwnej; bronie: Deagle, AK 47, flash

 

9. Inżynier- potrafi skonstruować działko; bronie: UZI, glock, USP, smoke

 

10. Kapral- +10 obrażeń z M4A1 oraz Famasa; bronie: M4A1, Famas USP, flash

 

11. Strzelec wyborowy- posiada ograniczony rozrzut broni; bronie: AK47, M4A1, granat, smoke

 

12. Sierżant- część obrażeń, które zada zostaje zwrócona jako HP, +5 obrażeń z każdej broni; bronie MP5, AK47, granat

 

13. piroman- posiada 1 minę, ma 1/8 szans na podpalenie wroga na 5 sekund, podpalona osoba otrzymuje 10 obrażeń co sekundę; bronie: UMP, P228, granat

 

14. Medyk- stawia na ziemi 3 apteczki, które leczą sojuszników w promieniu kilku metrów, im więcej INT tym lepsze leczenie; bronie: USP, AUG, smoke, kamizelka

 

15. Specjalista- ma szansę 1/6 na wyrzucenie broni przeciwnika po trafieniu, posiada niewielki kamuflaż; bronie: SG552, UZI

 

16. Zabójca- ma 1/3 szansy na zabicie ze scouta oraz nie słychać jego kroków; bronie: scout, USP, 2 flashe, smoke

 

17. Partyzant- posiada podwójny skok oraz 1/7 szans na oślepienie po trafieniu; bronie: M4A1, Glock

 

Co do statystyk i balansu, niestety musicie sami to opracować. Powyższe klasy to moje propozycje, nie znam się jednak na AMXX i nie wiem czy każda jest możliwa do zakodowania.

 

Gdy wpadnę na coś jeszcze to dam znać.

Edytowane przez drenn
Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, chcecie stawiać kolejny serwer, gdzie obecnie 75% serwerów jest bez graczy? Zrezygnujcie z cs:go moda ( w 1.6) , który ssie pałę i na tamtym serwerze spróbujcie zmienić mod'a. 

Pozdrawiam fanów,

Boski Z Polski

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ogólnie nie lubię cod:moda więc na jego temat nie będę się wypowiadać. Ogólnie na tą chwilę jest 9 serwerów 1,6 i tylko na 3 są gracze. Ja osobiście jestem fanką serwerów typu np. 4 fun - moim zdaniem byłby spoko, ciekawe mapy wgrać, zobaczyć czy zadziała a nie ma tutaj takiego serwera. Paintball - też kozak mod a też go tu nie ma. Spróbujcie może właśnie coś czego nie ma, może akurat zadziała. Buziaczki :buzi:

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mnie tu oznaczono, + to wasz pomysł z lewym. To obstawiam Propozycję zmiany DMa na Cod Moda, Cod +DM.
Co to samej propozycji. Cod mody nie są wcale takie złe.
Najtrudniejsze w codzie jest stworzenie optymalnych klas, optymalnych perków.  Odpowiedniego ustawienia LVL by przeciwnik z wysokim levelem nie dominował całej rozgrywki. W tym wypadku nie ma już wielkiego znaczenia, jaki to bedzie max lvl. 
Można postawić 401,  a można 4001 lvl w którym mozna dodać dodatkowe perki dla nizszych lvli wyrównującą rozgrywkę.

Pomysłów na coda można mieć wiele.  Najważniejszy jest balans w rozgrywce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście wolałbym zobaczyć już zapomnianego przez większość Diablo moda bo nostalgia przy niej jest wręcz niezapomniana, aczkolwiek mało kto by się podołał tego typu moda.

Wybór między zwykłym codem, a cod + dm to wiadomo że lepszy klasyk.

Co do lvl itd. to chętnie bym zobaczył tego typu paczkę :)*click*

Jednak nabijanie długo lvl oraz z nieprzesadzonymi statystykami jest przyjemna do grania

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cod mod spoko tylko aby był grywalny bardzo dużo na reklamy musicie wydać bo taka jest wada tej paczki, aby mieć dużo osób musisz bardzo dobrą reklamę mieć, ale jestem jak najbardziej za

 

Cod 401 najbardziej

Mapy :

de_museum

de_alexandra

de_hell

de_tuscan

 

I lepiej zwykły cod bez cod + dm, a co do tworzenia nowego serwera jestem na nie lepiej przerobić któryś z pustych serwerów, niż dodawać kolejny

 

HatefulScratchyBarebirdbat-size_restricted.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak zamiast zajmować się tyloma serwerami nie lepiej zrobić jeden serwer który będzie grywalny?

 

Np serwer CS go arenki @ Mrs.Fuksiara stoi pusty od kilku dobrych miesięcy. 

Np serwer Cs 1.6 @ LewyBrzeG też stał  pusty 

Np serwer CS go  @ RumcajsJumper też stał pusty.

 

zamiast tych trzech serwerów nie lepiej zrobić jeden albo w CS go albo w 1.6 który będzie miał graczy i będzie grywalny 

 

TAki cod mod albo diabo mod napewno by się przyjął to co pisał @ xavjer fajnie by było zobaczyć taki serwer owy na forum . 

 

Moim krótkim zdaniem. Zrobić jeden mod czy to w go albo 1.6 który będzie grywalny na forum nie ma dużo graczy go tylko CS 1.6.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

COD to miód dla uszy, sam z 8 lat temu pykałem na COD'ach i 250 i 1.5k nawet i 500k od multi headu, ALE jeśli owy serwer miałby powstać ktoś niezłe bite godziny będzie musiał spędzić nad balansem klas, perków i umiejętności. Większość COD'ów padało, ponieważ klasy premium/mega premium znęcały się nad klasami dla graczy bez żadnej rangi lub nie były przyjazne dla nowych graczy a jedynym sposobem na przebicie się było poczekać na re-edycję. 

Jeśli serwer by powstał sam z chęcią wstawie się na testach i czasem po prostu popykać.

 

Fajnie byłoby, jakby mapy były takie jakie były kiedyś, mowa tutaj oczywiście o wszystkim znanym rats, assasult, assasult mini, mapka z basenikiem po środku (chyba fy_pool), eldorado, westwood, aztec, fy_desert, tuscan ;)

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za cod mod + dm  :D jesli juz to powstanie to zgłaszam sie na admina! :D

z checia pomoge :D w pilnowaniu :*

DING DONG (3).gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat_zamkniety2_csowicze2021.png

Wypowiedź @ Mrs.Fuksiara:


"Już wiemy jaki serwer mniej wiecej chcemy, opinia użytkowników nam w tym pomogła, więc osiągnięto cel i ustalono co i jak"

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie