Skocz do zawartości
Zbiórka na nowy wygląd forum! ×

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka, tłumaczyć dużo nie muszę. Co wy na to, aby robić głosowano raz na miesiąc na najlepszy serwer miesiąca, coś ala najlepszy użytkownik? 

Wzór: 
Serwer:
Właściciele:
Dlaczego akurat ten?:

I np. nagrodą do zgarnięcia byłoby przedłużenie o miesiąc serwera, specjalny "puchar" w tabeli bądź w dziale serwera albo kaska załóżmy 100 zł dla serwera :)

Ja tylko rzucam lekką propozycję. Jeżeli ktoś coś ma do dodania to proszę bardzo :D 

Oczywiście może to być też głosowanko :D

@ misiek223Mister  Wiem, rozumiem. Tak naprawdę to tylko pomysł, a kto się będzie tym zajmował i jak to będzie wyglądało to nie do mnie należy. Po prostu w końcu coś trzeba zrobić dla serwerów :) Nawet głupie wyróznienie pucharem w tabeli

Baner .png

Odnośnik do odpowiedzi

Wydaje mi się, że DD2 #1 wygrywałby co miesiąc, więc może warto zrobić tak, że jeden serwer wygrywa i w następnym głosowaniu nie jest brany pod uwagę.

Jeśli tak to miałoby wyglądać jak zaproponowałem to jestem na TAK!  

@ Mrs.FuksiaraSupport  w takim razie TAK!
Na innych sieciach nie zawsze jest ta zasada dlatego dodałem dopisek.  

Edytowane przez Boski Z Polski
Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Mrs.Fuksiara napisał:

I np. nagrodą do zgarnięcia byłoby przedłużenie o miesiąc serwera, specjalny "puchar" w tabeli bądź w dziale serwera albo kaska załóżmy 100 zł dla serwera :)

rozumiem, że Ty będziesz sponsorem nagród? 

pomysl nawet spoko, jestem za

@ Mrs.FuksiaraSupport  ja nie moge, caly wklad finansowy jaki daje to tylko i wylacznie na dd2#1 

Precyzja odpowiedzi zależy od precyzji zadanego pytania.

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

image.png.e4d2c30e82b4f5b4977d381599939df8.png

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...