Skocz do zawartości
Zbiórka na nowy wygląd forum! ×

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przychodzę z dwoma pytaniami do administracji.  

Chciałbym się dowiedzieć czemu mój mem został usunięty/ukryty oraz dlaczego nie zostałem o tym poinformowany? 

 

Mem nie łamie żadnego punktu w regulaminie forum jak i w regulaminie zabawy. 

 

Regulamin ogólny:  

 

Cytat

7. Konto Użytkownika - wydzielona przestrzeń pamięci w systemie informatycznym Forum opisana unikalnymi: loginem i hasłem wraz z przekazanymi podczas rejestracji pozostałymi danymi identyfikacyjnymi. Konto Użytkownika składa się z profilu i wizerunku, np. zawierającego Avatar, Sygnaturę, Rangę oraz inne dane. Na Koncie Użytkownika można dobrowolnie umieścić również inne dane, np. krótki opis dotyczący Użytkownika.

Jedyna wzmianka o wizerunku w całym regulaminie, więc nie ma tu zakazu udostępniania wizerunku,

 

 

Cytat

§4 Postanowienia ogólne:
a. Dotyczące całego forum:
1. Zakazuje się umieszczania na forum wszelkiego rodzaju plików i treści erotycznych / pornograficznych, rasistowskich, obrażających czyjąś godność religijną, bądź wulgarnych. (w przypadku pracy twórczej należy poinformować w temacie, że jego treść jest przeznaczona dla osób, które posiadają 18+ lat).

2. Wszelkie przejawy chamstwa, nietaktu, braku kultury, fałszywych oszczerstw, szantażu, prześladowania, stalkingu będą surowo karane i zwalczane. 
3. Zakazuje się wszelkiego rodzaju spamowania, floodowania, wymuszania i prowokowania. 
4. Zakazuje się prowadzenia prywatnych wojen bez żadnego powodu. W przypadku takowej sytuacji ukarane zostaną obie strony. 
5. Nie będziemy tolerować analfabetyzmu. Nie chodzi tu o spektakularne błędy ortograficzne, lecz skrajne przypadki. Post ma być w miarę czytelny i zrozumiały. Zdania oraz nazwy własne pisane z wielkiej litery, ze znakami interpunkcyjnymi i spacjami po nich (a nie przed nimi). Jeśli ktoś chce pisać posty bez polskich znaków diaktrycznych, to nie stanowi to żadnego problemu, lecz zasady ortografii i interpunkcji nadal obowiązują. Należy również być konsekwentnym.
6. Korzystając z forum dbaj o logikę, estetykę i spójność Twoich wypowiedzi! 
7. Wymuszanie nadawania punktów reputacji będzie karane ich zminusowaniem na zasadzie -25p. za każdy taki wybryk. 
8. Użytkownik czynny ma prawo do umieszczania linków do stron zewnętrznych wobec Forum w działach i miejscach do tego przeznaczonych.
9. Rozprowadzanie wszelkiego rodzaju warez'ów za pomocą tego forum jest zabronione (sygnatury, tematy do oceny z forami o takiej tematyce, posty) i grozi otrzymaniem bana.


b. Dotyczące Tematów i postów:
1. Tematy niezgodne z tematyką danego forum zostaną przeniesiony bezpośrednio do odpowiedniego, bądź całkowicie usuwane (przeniesione do kosza).
2. Tematy podwójne (zdoublowane) będą przenoszone do archiwum. 
3. Treść tematu powinna świadczyć o jego zawartości. 
4. Bezsensowne posty (np. w podaniu "jestem na tak") bez podania 3 argumentów za decyzją będą nagradzane warnem. 
- Wypowiedzi w podaniach mają być uzasadnione przynajmniej trzema argumentami. Jeżeli nie zostanie to spełnione użytkownik dostanie na swoje konto ostrzeżenie.
5. Wypowiadanie się w swoich podaniach jest zabronione (od tego jest opcja edytuj).
6. Niedozwolone jest zwracanie uwagi innym użytkownikom, że złamali regulamin (oczywiście mowa o poście jedynie z taką treścią, jako dodatek jest to dozwolone). Od tego jest funkcja "Zgłoś post do moderatora" znajdująca się przy każdym poście.
7. Zabrania się składania podań na jakikolwiek organ forum z aktywnymi ostrzeżeniami na koncie - nie obejmuje to jednak rang dotyczących serwerów. 
8. Odświeżanie tematów dozwolone po upływie 24h. Post za postem po 1 dniu nie jest brany pod uwagę jako spam tylko jako odświeżenie danego tematu.
9. Zabrania się wypowiadania w skargach osobom, których dana skarga nie dotyczy. Mogą się wypowiadać: składający skargę, oskarżony, ewentualni świadkowie oraz wyższa administracja danego serwera.
10. Moderatorzy i Administratorzy mają prawo do zamknięcia tematu w przypadku gdy jego autor dowiedział się tego, czego chciał, lub dyskusja odbiega od początkowych założeń.
 
c. Dotyczące profilu użytkownika:
1. Zabrania się aktywnego użytkowania dwóch lub więcej kont przez jedną osobę. 
2. Sygnatura nie może zawierać więcej niż dwóch grafik oraz ma mieć "przyzwoitą" długość (wielkość).
2.1 Do pkt 2 nie zalicza się grafika z Gametracker.com
3. Każdy CSowicz, który posiada u nas wyższą rangę niż "Admin serwera" wraz z nią nie ma prawa mieć rangi wyższej od Admin serwera na innym forum. Grozi to utratą rangi tutaj jak i informacją do strony przeciwnej.

4. Zakazuje się wstawiania obraźliwych klipów wideo / gifów. 
 
d. Wykorzystywanie bota do reklam w podaniach na które reklamy są potrzebne jest zabronione. Automatycznie podanie zostanie odrzucone.

Mem również nie łamie żadnego z tych podpunktów.

 

 

Cytat

Zasady:

Konkurs polega na wstawieniu w poście mema (śmiesznego obrazka) związanego z siecią, nie ważne czy dotyczy to serwera, forum czy konkretnej osoby! Liczy się przede wszystkim dobra zabawa! 

~ Jedna osoba może wstawić nieograniczoną liczbę memów (każdy w osobnym poście!)

~ Memy nie mogą obrażać ani w żaden sposób prowokować użytkowników!

Jest to nawiązanie do ostatnich wydarzeń związanych z udawanym związkiem użytkowników, który mam nadzieję rozbawił kilka osób. Obecnie w popkulturze często są robione memy porównujące coś z czymś w śmieszny sposób. 

 

Dla mniej inteligentnych użytkowników:

Spoiler

Wstawiając swoje zdjęcie do internetu i ustawiając je na profilowe nie możecie mieć do nikogo pretensji o udostępnienie wizerunku w miejscu, gdzie zostało wrzucone (w tym przypadku na forum). Przy wstawieniu swojego wizerunku, zdjęcie przyjmuje postać avatar'a, więc nie ma mowy o udostępnianiu czyjegoś wizerunku bez zgody bo tak naprawdę dana osoba nieświadomie dała zgodę. 

Zdjęcie wykorzystane do mema zostało wzięte z avka danej osoby, a nie z facebooka czy innych gówien.

TO TY UŻYTKOWNIKU JESTEŚ SAM/SAMA ODPOWIEDZIALNA ZA TREŚCI, KTÓRE WSTAWIASZ DO INTERNETU

 

 

Ogólnie to podejrzewam, że to @ LewyBrzeG
Jakby nie patrzeć to ich "banda" powiększyła się ponieważ doszła nowa osoba, ale mam nadzieję, że to nie kolesiostwo, a inna osoba :kekw: 

Polecam przejrzeć wszystkie memy związane z innymi użytkownikami, a w szczególności memy związane z @ jokerek23 (https://csowicze.pl/topic/68821-wojna-na-memy/)

 

Reasumując.

 

Mem nie złamał żadnego podpunktu, nie udostępniłem żadnego wizerunku, nie obraziłem oraz nie prowokowałem nikogo. To tylko mem :)

 

 

Mem dla przypomnienia:

Spoiler

5.0.thumb.png.36f1a7c5689b5c154497cf3f840150d8.png

Edytowane przez Boski Z Polski
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wykorzystałeś do własnych celów zdjęcie na którym widnieje wizerunek @ Anka . Mem się jej widocznie nie podoba, nie chce by jej twarz była wykorzystywana do konkursu więc twój mem został ukryty dla dobra wszystkich. 

 

Mam nadzieję że to nie jakaś tragedia, konkurs trwa nadal, więc zrób nowego mema - bez wykorzystywania niczyich zdjęć i po problemie :pepeserduszko:

 

Dla wszystkich użytkowników forum - następnym razem myślcie, co udostępniacie w sieci żeby było na przyszłość jak najmniej takich sytuacji :)

 

Tutaj akurat @ Boski Z Polski wykorzystał to zdjęcie, ale tak naprawdę byle kto, spoza forum mógłby sobie tutaj wejść i zrobić screena avatara. 

 

 

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

*** dd2.csowicze.pl *** 54.38.63.53:27015 ***

 

b_350_20_000000_000000_ffffff_111111.png

original.gif

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...