Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane #929 Pytanie na dziś


jokerek23

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam konsolę PS3. Otrzymałem ją na pierwszą komunię i bardzo się cieszyłem wtedy. Na początku dużo grałem w Formułę 1 i w NFS, później też w Fifę, ale z czasem przestałem tej konsoli używać, bo wolałem komputer. Teraz bym sobie pograł, ale bym musiał kolejny raz wymieniać laser (psujący się od nie używania konsoli), a to jest trochę kosztowne. :v

"When my time comes, forget the wrong that I’ve done. Help me leave behind some reasons to be missed."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie :) 

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mrs.Fuksiara

Mam PS4, wygodniej się gra np w fifę czy w przygodówki, dlatego ją mam, ale mam zamiar kupić Xboxa! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 ostatnie generacje xboxa. 

 

Według mnie obecna konsola od Microsoftu jest odrobinę mocniejsza od konsoli Sony i sam game pass robi robotę. 

Nie pamiętam czy ps5 ma funkcję wstecznej kompatybilnosci + game boosta, a Xbox ma na 100%. 

 

Na pewno Sony może pochwalić się unikatowymi grami, ale wydaje mi się, że z biegiem lat Microsoft będzie miał o wiele większą biblioteke. Samo przejście bethesdy moim zdaniem było kluczowym krokiem do wygrania obecnej wojny. 

Z perspektywy zielonej strony kupno discorda przez Sony to strzał w kolano, pieniądze w błoto bo należy pamiętać, że Microsoft zajmuje się również komputerami, więc dla nich to tylko strata jeśli chodzi o biblioteke PC. 

Pozdrawiam fanów,

Boski Z Polski

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Boski Z Polski napisał:

3 ostatnie generacje xboxa. 

 

Według mnie obecna konsola od Microsoftu jest odrobinę mocniejsza od konsoli Sony i sam game pass robi robotę. 

Nie pamiętam czy ps5 ma funkcję wstecznej kompatybilnosci + game boosta, a Xbox ma na 100%. 

 

Na pewno Sony może pochwalić się unikatowymi grami, ale wydaje mi się, że z biegiem lat Microsoft będzie miał o wiele większą biblioteke. Samo przejście bethesdy moim zdaniem było kluczowym krokiem do wygrania obecnej wojny. 

Z perspektywy zielonej strony kupno discorda przez Sony to strzał w kolano, pieniądze w błoto bo należy pamiętać, że Microsoft zajmuje się również komputerami, więc dla nich to tylko strata jeśli chodzi o biblioteke PC. 

Wedle Specyfikacji XBOX ma delikatną przewagę. 
Jednak Diabeł tkwi w szczegółach. 
Przykładowo
XBOX  AMD Zen 2 (7nm), 8 rdzeni, 16 wątków, taktowanie 3,8 Ghz
PS 5 : AMD Zen 2 (7nm), 8 rdzeni, 16 wątków, taktowanie 3,5 GHz (zmienna częstotliwość)


Różnica nie wielka, a  zmienna częstotliwość jednak potrafi sporo dać niż stała. 
Nie należy zwracać uwagi tylko na moc.
Więc tutaj +1 Dla Sony.

Wsteczna kompatybilność: 
XboX - Wszystkie generacje.
PS 5 - Tylko PS 4


Szczerze to nie mam pojęcia na jakiej zasadzie będzie odtwarzać grę pod względem graficznym, czy efekt będzie lepszy, czy gorszy.
Jednak tutaj spora przewaga XboXa.

Gamepass, Tutaj jako pierwsi wystartował Microsoft. Jednak Sony również w kwietniu rozpoczął pracę nad własnym Gamepassem.
Microsoft ma o tyle przewagę, że w Gry na gamepassie w większości można grać również na PC.

Sony posiada przewagę pod względem tak zwanych Ekskluzywnych gier.
God Of War,  Horizon, Uncharted,  Spider Man itp. 
Tutaj jest ich spora przewaga, większość tych gier to perełki.

I tutaj dla mnie konsola od sony jest oczywistym wyborem.

Ile jest gier na konsole w których nie pograsz na PC.
Wiele ich nie ma. 

Dlatego 1 postawiłbym na SOny i jej unikaty, 


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie