Skocz do zawartości

Zablokowane [Propozycja] Zmiany na serwerze


LewyBrzeG

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: @ LewyBrzeG

Propozycja: Uprawnienia + podkanały

Jak to działa - wyjaśnij:

 

1. Dodanie uprawnień administracji forum takich jak ma ranga zaufany + możliwości dodania grup kanałowych oraz możliwość wejścia na ukryte kanały

2. Dodanie do każdego kanału administracyjnego podkanału tj "czekam na lewybrzeg"  gdzie  automatycznie byłby poke (tylko po wejściu na mój kanał) ostatnimi czasy wiele osób  ma do mnie sprawę i nie nieraz taka osoba nie ma możliwości dostania się na mój kanał wiec myślę ze taka opcja byłaby dobra 

3. Dodanie automatycznego poke w kanałach administracyjnych TS'a nieraz była sytuacja , ze miałem sprawa do @ P00F'a czy @ polkes'a ale było 0 odzewu ponieważ nie mieli pojęcia, ze siedzę na kanale 

 

Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej propozycji i zachęcam do dyskusji :) 

AppropriateGregariousIndianringneckparak FocusedGrandioseDaddylonglegs-size_restr

 

028d3837c9bcd49dfb89d04bec291f06.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Przecież każdy z was może się zgłosić do po rangę kanałową umożliwiającą dodawanie takowych rang.  
-  Przykładowo,Ja mam kanał otwarty, wejść może na niego każdy, kto posiada byle jaką rangę pozwalające wchodzić na tak zwane czerwone kanały, 

nie każdy tak ma ustawione. Dlaczego już Ci tłumacze. Admini to też ludzie,  jest to jako tako również ich kanał prywatny. Część osób osobiście mnie poprosiła bym ograniczył możliwość wchodzenia wszędzie. Przez takie latanie niektórych we 2 spokojnie nie mogli pogadać.  A 2 przecież nawet jak jest ukryty kanał, to można do tej osoby napisać. 
Wystarczy kliknąć na kanał i w opisie jest wpisana osoba.  prawym myszi na nick i gotowe. 
https://prnt.sc/zh3hud
 

 

2.  i 3  Nie mam zdania na temat kanałów poke. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość adasxd12

co do propozycji numer 3  imo nie ma sensu robić czegoś takiego jak auto poke nie dość, że to denerwuje to jest totalnie zbędne. W opisach jest id nie jest to nic trudnego samemu zaczepić bądź napisać xp 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.02.2021 o 22:26, LewyBrzeG napisał:

1. Dodanie uprawnień administracji forum takich jak ma ranga zaufany + możliwości dodania grup kanałowych oraz możliwość wejścia na ukryte kanały

 

Nie jestem zgodny tutaj w 100%, na ukryte kanały wszystkie na pewno nie będzie wejścia + dodawania grup kanałowych (nie rozumiem po co taka funkcja osobom administracyjnym z forum) kilka przywilejów możemy dodać ale nie będziemy nikogo faworyzować, rangi forumowe na tsie nie mają większych uprawnień, ranga na TS moderator, gm, ja, admin itd. to są tzw. znaczniki by inni wiedzieli kim jesteś i w razie czego do kogo mogą się udać po pomoc w sprawie forum.

 

W dniu 13.02.2021 o 22:26, LewyBrzeG napisał:

2. Dodanie do każdego kanału administracyjnego podkanału tj "czekam na lewybrzeg"  gdzie  automatycznie byłby poke (tylko po wejściu na mój kanał) ostatnimi czasy wiele osób  ma do mnie sprawę i nie nieraz taka osoba nie ma możliwości dostania się na mój kanał wiec myślę ze taka opcja byłaby dobra 

 

No i tutaj zaczyna się zabawa bo na moment obecny jest to niemożliwe, CEO bota jaki obsługuje nasz serwer TS3 nie wypuścił jeszcze takiego update bota, gdzie jest możliwość poke danej osoby, gdy tylko zostanie dodana taka funkcja do bota na pewno zostanie coś takiego zrobione, bo już rozmawialiśmy X czasu temu na ten temat.

 

W dniu 13.02.2021 o 22:26, LewyBrzeG napisał:

3. Dodanie automatycznego poke w kanałach administracyjnych TS'a nieraz była sytuacja , ze miałem sprawa do @ P00F'a czy @ polkes'a ale było 0 odzewu ponieważ nie mieli pojęcia, ze siedzę na kanale 

 

To samo co propoce numer 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie