Skocz do zawartości

Zablokowane Usunięcie ograniczenia ilości znaków w chatboxie


jokerek23

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiejsza moja propozycja, która wyszła mi w zasadzie w trakcie korzystania z chatboxa a mianowicie ograniczenie do używania 300 znaków. Pisząc z kimś lub odpowiadając komuś na jakiekolwiek pytania robi się tutaj problem, ponieważ nie mamy możliwości zakończenia często zdania z racji ograniczenia do 300 znaków. Stąd moja propozycja usunięcia ograniczenia ilości znaków chatboxie, ponieważ większość z nas piszę tam sobie z każdym osobno i nie robi bagna tak jak mogłoby to być na czacie. Stąd moja propozycja aby usunąć ograniczenie ilości znaków na chatboxie. Myślę, że ułatwiłoby to pracę np. przy wywiadach czy też innych forumowych sprawach. Zapraszam do wspólnej dyskusji :)

9U61ktU.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy są takie osoby których wypowiedzi mogą przekroczyć ponad 300 znaków na chatboxie. Zawsze są to wypowiedzi krótkie, zwięzłe i na temat. A jeżeli ktoś chce sobie coś dopowiedzieć to zawsze osoby idą sobie na priv. Jestem na NIE.

 

A co do Twoich propozycji:

 

52 minuty temu, jokerek23 napisał:

przy wywiadach

 

Od kiedy wywiady prowadzone są na chatboxie? :pepezamyslony: Odkąd dobrze pamiętam zawsze to było robione na priv lub na innych komunikatorach ;) 

 

 

52 minuty temu, jokerek23 napisał:

czy też innych forumowych sprawach

 

Aktualnie wszystko jest prowadzone i każdy jasno i wyraźnie dostaje odpowiedzi. I mieści się w tych 300 znakach. 

 

 

@ jokerek23 Proszę o używanie opcji edytuj. A czat forumowy to nie nazywa się chatbox? :pepeidk: Jak już używamy sformułowania chatbox, to możemy ująć że prywatny chatbox :) 

 

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ferstel napisał:

Nie wiem czy są takie osoby których wypowiedzi mogą przekroczyć ponad 300 znaków na chatboxie. Zawsze są to wypowiedzi krótkie, zwięzłe i na temat. A jeżeli ktoś chce sobie coś dopowiedzieć to zawsze osoby idą sobie na priv. Jestem na NIE.

 

A co do Twoich propozycji:

 

 

Od kiedy wywiady prowadzone są na chatboxie? :pepezamyslony: Odkąd dobrze pamiętam zawsze to było robione na priv lub na innych komunikatorach ;) 

 

 

 

Aktualnie wszystko jest prowadzone i każdy jasno i wyraźnie dostaje odpowiedzi. I mieści się w tych 300 znakach. 

 

Chyba nie do końca wiesz jaki chatbox mi chodzi. Napisałem wyraźnie, że nie chodzi mi tutaj o czat forumowy tylko o chatbox który jest na dole i dzięki któremu piszemy z kimś na priv. Chodziło mi o to a nie o ogólny czat :)

9U61ktU.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mrs.Fuksiara

Mi jest to naprawdę obojętne. Ale można powiekszyc do 500, zeby ktos nie dawal np 2000 słów i wypocin xD

Wywiady robię, ale nie na chatboxie tylko prywatnie w rozmowie  i tam ograniczeń słownych nie ma także no nie przeszkadza mi to. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

propozycja_przyjeta.png

Znaki zwiększyłem do 1000 :) 

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie