Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Imitacja admina


MoAC

Rekomendowane odpowiedzi

Nick gracza składającego skargę: MoAC

Nick gracza oskarżonego:  @ NecroMary
Powód skargi:  Ban za nic na 30 minut

Dowód(świadkowie/Demo/Screen): Demko po mapie
Czas zdarzenia:  15:15   18.12.2020

 

Zmienia się mapa, wchodzę na serwer oraz do CT. Admin NecroMary pyta o mikrofon i zaczyna mi odliczać. Ma 2 sekundy przed końcem odliczania mówię "Daj se siana" i z 2 osoby na serwerze mówią "ale mu powiedział", admin bez polotu pyta "a co powiedział?" na co dostał odpowiedź "Zwyzywał Cię". Mija minuta rundy i dostaję bana na 30 minut z powodem OBRAZA ADMINA.

 

Nie wiem jak mam to komentować. Admin banuje za nic bo nic nie słyszał tylko ktoś mu tak powiedział dla beki?? Przecież to jest do degrada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem, widziałem, potwierdzam

z tego co zdążyłem zauważyć, to dany admin nie pierwszy raz ma takie trzaski, niefajnie

 

edit:

Cytat z podania wymienionego wyżej admina:  "Jestem miłym oraz ogarniętym graczem, który ma dużo czasu wolnego dla siebie, a to wiążę się z tym, że często bywam na serwerze. Umiem zapanować nad praktycznie każdą sytuacją i nigdy nie daje sobie nic wmówić."

^ ajajaj :(

Edytowane przez staropolanka
błąd w zeznaniach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to może wyjaśnię tą niefortunną sytuację od drugiej strony. @ NecroMary postanowił zapytać @MqeYVua.png MoAC czy posiada mikrofon, a ten mu odpowiedział żeby dał se siana. Necro najwidoczniej tego nie usłyszał i się spytał co powiedział, na co gracz figo odpowiedział "że jesteś frajerem". I tu wkraczam ja, mówiąc na czacie głosowym adminów (Tylko admini się słyszą), że potwierdzam wersję gracza figo i MoaC nazwał Necro frajerem. Co oczywiście było błędem i tu rzeczywiście nie powinienem się wypowiadać, jeśli nie byłem pewny. Następnie Necro postanowił zbanować z własnej inicjatywy gracza składającego skargę, prawdopodobnie opierając się na moich słowach potwierdzających obrazę ze strony @MqeYVua.png MoAC. Podsumowując ban poleciał dla złej osoby i to figo powinien dostać bana. Dodatkowo figo wprowadził niejako administrację (mnie, być może też Necro) w błąd i za to również powinien zostać ukarany.

Edit1: Nie, nie możesz. W takiej sytuacji admin sprawdza demko z danej mapy i wyciąga konsekwencje. Po drugie, dlaczego przytaczasz jakąś sytuację (która prawdopodobnie nie miała miejsca)bez podania żadnych szczegółów? Żeby po prostu zaatakować administrację tego serwera? Jestem ciekaw, kto zbanował kogoś za robienie TK powołując się na słowo innego gracza, zresztą wydarzyło się to więcej niż raz z tego co piszesz i z pewnością w takiej sytuacji jesteś w stanie podać jakiekolwiek szczegóły. Tak jak już pisałem, w takiej sytuacji admin sprawdza (powinien) demko i banuje kogo trzeba, chyba że wydaje mu się, że widział kto to zrobił i postanawia sobie zaufać. To z kolei już jest inna sytuacja i nie ma nic wspólnego z banowaniem kogoś bo "ktoś napisze - to gracz X". Porażką to jest wasze zachowanie na serwerze, przyszliście z innej sieci i robicie przysłowiowy burdel zamiast skupić się na graniu w grę. Jeśli ktoś z wyższej administracji nie zrobi z tym porządku to to nie skończy się dobrze i straci na tym serwer i inni gracze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli to nie wasza wina tylko graczy? Czyli mogę wbić na serwer powiedzieć że grasz "X" robił teamkille rundę temu zanim wszedł admin i dostanie bana. Dobre podejście do roli admina. Jeśli nie macie na coś niezbitych dowodów to nie macie prawa banować w takich sytuacjach. 
To nie jest pierwsza taka sytuacja, ile razy ktoś robi TeamKilla bugując terrarium, ktoś napisze "to gracz X" i ten gracz X dostaje bana za free. Porażka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał @ Nzy Dostałem pewnego rodzaju potwierdzenie na adminvoice i stąd wyszła taka sytuacja. Jeśli to serio słowa gracza "figo", a nie twoje to przepraszam, ale dostałem potwierdzenie od dwóch administratorów na adminvoice i stąd wyszła taka sytuacja. Mogłem popełnić błąd, chociaż no nie wiem bo gdy pojawił się twój mikrofon usłyszałem słowo "fra**r" i jeszcze dla pewności zapytałem administracji, bo wiadomo był FreeDay każdy miał wtedy dostęp do mikrofonu, jeśli dopuściłem się błędu to najmocniej przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Nzy tutaj masz taką sytuację wyssaną z palca http://banicje.pl/amxbans/ban_list.php 

Demko z hltv sami sobie znajdziecie bo jest godzina bana.  Nic nie zrobił, admin blady i daje bana na słowo ludzi, gdzie miał możliwość sprawdzenia kto to zrobił po kolejności umierania w konsoli.

 

Porażką jest "nasze" zachowanie ( kimkolwiek jesteśmy jako "zgrupowanie" ) bo dzieje się coś innego niż ostatnia reakcja w celi do 4 osób i przejście na mapę żeby zrobić odmieńca tylko w innym pomieszczeniu. Porażką jest fragowanie na każdym kroku bo przecież jak będę miał w CT 50 fragów to będę kozak. Porażką jest nieprzyciąganie żadnej uwagi do sytuacji na serwerze, do zachowania, do ludzi którzy od dłuższego czasu prowadzą w CT a nie mają do tego ani ręki, ani mikrofonu. TO JEST PORAŻKA.

 

Skargę nadal podtrzymuję i nie uważam żeby to była w jakimkolwiek stopniu wina  gracza figo i żeby miał za to ponieść jakąś karę. Zasłanianie się "oszukiwanie administracji ban" w takiej sytuacji to chwytanie się brzytwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli admini mają banować za słowo "fra**r", to gratuluję. Polecam trochę wyluzować i wyjąć kijek z tyłka. Co prawda wszystko ma swój umiar, ale niektórzy są za bardzo wyczuleni na swoim punkcie. 

 

@ Nzy - ja jednak uważam, że nie powinieneś wszystkich wrzucać do jednego worka. Są osoby, które starają się prowadzić kreatywnie i dorzucić coś od siebie. Niestety, większość prowadzi schematycznie i nudno, powielając te same zabawy i zabijając za byle gó**o, byle im się exp zgadzał i fragi... To bardziej uważam za działanie na szkodę serwera. Potencjalnie nowy gracz zabity po 20 sekundach rundy nie zawsze zostanie na serwerze dłużej i trzeba to wziąć pod uwagę, a nie szukać na siłę problemu. Jeżeli zostanie zmniejszone fragowanie i będzie więcej osób zabieranych na mapę, to będzie się przyjemniej grało - stówa i zegarek, że tak byłoby, gdyby tylko być otwartym na zmiany.

 

Skarga jak najbardziej słuszna, przestańcie przymykać oko na błędy administracji, ponieważ tak to żaden admin nie nabierze żadnego doświadczenia i dalej będzie robić te same głupoty.

 

Edytowane przez snuff
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@ NecroMary nie możesz ufać każdej osobie na słowo.  
Skarga jak najbardziej słuszna. W tym momencie daje Ci tylko upomnienie słowne. 
Przy następnym takim wybryku +1 na Twoje konto.
 

@MqeYVua.png MoAC, oczywiście nie dziwie Ci się w tym momencie oburzenia,  jednak proszę byś nie obrażał administracji takimi nazwami tematów. 
Za następne nazwy takich tematów również zostaniesz ukarany. 

skarga_przyjeta.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie