Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Turniej Soccerjam Mod [Piłka Nożna] v2.0 [Turniej sieciowy]


^^DeeD^^

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Przychodzę do Was z moją propozycją bardziej rozwiniętego konkursu "Ligi Mistrzów".

Jak widać na tą chwilę zgłosiły się do tego turnieju zaledwie 2 teamy 3 osobowe co jest tragicznym wynikiem.

Ja proponuję , aby zrobić turniej na większą skalę jakim byłby turniej Soccerjam , ale między sieciowy. Każda sieć mogłaby wystawić 1 lub więcej teamów min. 5 os(obowiązkowe) + 2 rezerwowych(nieobowiazkowe).

Co dałoby takie rozwiązanie?
Otóż na pewno zgłosiłaby się większa ilość drużyn przez co turniej stałby się ciekawszy.

Co miałyby z tego sieci oraz csowicze? Csowicze mieliby reklamę na innych sieciach dzięki turniejowi + nowych użytkowników  jak i większą ilość uzytowników na forum , a inne sieci również miałyby reklamę grając pod tagiem swojej sieci.

Każda zgłoszona drużyna przez sieć musiałaby grać pod tagiem swojej nazwy sieci np Csowicze.pl | Rumcajs natomiast jeżeli jedna sieć chciałaby wystawić więcej niż jeden team to po nazwie sieci odpowiednio dodawałoby się #1 #2 #3.

Co do organizacji , a dokładniej pisanie po innych sieciach , zachecania do wzieciu udziału w turnieju zająłbym się osobiście.Jestem w stanie również udostępnić serwer treningowy soccerjam oraz udostepniac serwer na hasło dla danej druzyny na np 1/2h w celu treningu itp + udostepnic serwer + plugin turniejowy oraz go konfigurować.

 

Co do nagrod jest to już kwestia kreatywności, na pewno dla top1 drużyny serwer 11 slotowy z paczką soccerjam, co do bardziej kosztownych nagrod można byłoby zrobić wpisowe 10/20zl od drużyny
Co o tym myślicie?
Czekam na wypowiedzi innych , pozdrawiam.

 

//Edit

Dodam również , że sieci mogłyby stworzyc modele dla siebie by móc grać we własnych modelach (zawodnicy,bramkarz).

Edytowane przez ^^DeeD^^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisowe po 10 zł od drużyny to dobry pomysł,  rozłożone na 5 osób daje śmieszne 2 zł. Nikt nie straci, a zyskać można małą sumkę do podziału.  Jak zwykle problemem będzie kwestia chętnych. 

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, drenn napisał:

Wpisowe po 10 zł od drużyny to dobry pomysł,  rozłożone na 5 osób daje śmieszne 2 zł. Nikt nie straci, a zyskać można małą sumkę do podziału.  Jak zwykle problemem będzie kwestia chętnych. 

Nagroda nie będzie pieniężna, za zebrana kwotę ze wpisowego będą kupowane nagrody za pierwsze 3 miejsca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super pomysł! Ja jestem jak najbardziej ZA. Wygraną mogłyby być gadżety sieciowe typu kubek, medal 

 

Sama chętnie wzięłabym udział w takim "turnieju" :D 

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisaliśmy o tym na PW, również jestem za!, czekam na wypowiedz graczy/administracji na ten temat.

@ Użytkownik @ Kobieta @ Moderator @ Global Moderator @ Junior Admin  @ Administrator @ Head Admin @ Właściciel

mPlugins-logo.png.9efee7568627694cac9364a4db01c22d.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jestem na tak, może i sam bym może wziął udział 

reskiz.png.43d8a0326b8afc7c2ec82789c73473aa.png.cacde80a679cf847443ddf1324c95189.png

 

Potrzebujesz pomocy? Chętnie pomogę jeśli będę w stanie. Wejdź na mój profil TUTAJ i wyślij wiadomość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pan Truskawa

Jako pomysłodawca ligi mistrzow oczywiście że jestem za tym i twierdzę że twój rozbudowany konkurs jest lepszy pod każdym względem, oczywiście wezmę udział jeżeli termin będzie mi odpowiadać ❤️🤞☺️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem pomysł pierwsza klasa, na pewno zgłosiłoby się więcej osób niż na zwykłym sieciowym turnieju, mogłoby to być coś naprawdę super! :D Chętnie wzięłabym w czymś takim udział!

piekne.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

sygna.png.578a8aac197e6986e32fb654f07a6899.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

chodnikowy wilk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie