Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Skraga Vredny


Imnotnew

Rekomendowane odpowiedzi

Skarga na Admina/Gracza (nick): Vredny

Twój nick: Imnotnew

Nick oskarżonego: Vredny

Steam ID/IP oskarżonego: STEAM_0:1:428396275

Dowody (SS'y/Demo): http://781985.node31.pukawka.pl/dem-awp_vio-1590501599-1590502584.zip 

Opis sytuacji: To będzie długie, więc można rozsiąść się wygodnie. Siedziałem wczoraj sobie na ts'ie z Avoxem, który grał sobie na Only AWP, więc też sobie wszedłem pograć z nim. Zacząłem ich jechać i był tam ten oto osobnik akurat, który admina w chipsach chyba wygrał. Admin ogólnie widzi tylko to co chce widzieć, złożył podanie by karać tylko tych co go karają jak bota. Dał mi kicka bo go "rushowałem", a ja jedynie zająłem sobie szczyt wierzy na mapie awp_vio. Warto zaznaczyć, że kicknał mnie bez podanego powodu, ponieważ wszystko robi przez komendę /admin. Nie ma pojęcia pewnie, że istnieje coś takiego jak komendy w konsoli. Jak mutuje to też tylko do końca sesji, nie ważne czy jest początek czy koniec meczu. Avox na ts'ie mi wyjaśnił dopiero za co dostałem kicka, bo powodu nie było podanego. Dodatkowo trzymając się ściśle regulaminu, admin notorycznie łamie regulamin kampiąc dosłownie w każdej rundzie na rampie przez 10-15s.

 

2:10 - pruje się do mikrofonu "ile tam można siedzieć" jak się strzelam na blisko noscope'ami z 3 typami i on ginie jak dzieciak. 

3:45 i 4:55- Płacze, że nic nie zrobi z takim teamem, ubliża swoim teammate'om że nie potrafią grać. Słaba postawa jak na admina. W między czasie widzi afka na respie enemy i zabija go, ale nic sobie z tym nie robi, ani nie kicknie ani na spect nie przeniesie.

6:20 - dzieje się to samo za co ja dostaje kicka minutę pózniej, 4 ct "rushuje" on ginie i nic.

7:30 - dostaję kicka za "rushowanie" 

9:10 - upomina o regulaminie, natomiast sam go cały czas łamie

10:50 - Avox zaczął już co rundę rushować, żęby pokazać mi że są równi i równiejsi na serwerze. Nie pruje się do Avoxa bo go zabił na swoich plecach po kilku sekundach od początku rundy

12:10 - Mówi, że nie widzi wszystkiego. Nie zbanuje za kampienie na respie, a strzela kilka razy do tego typa, który tam siedzi

12:30 - Jakiś jego 10 letni kolega z klasy pewnie zaczął go bronić i się sapać do mnie, że wytykam błędy dla admina to powiedziałem, żeby go zmutował bo mikro +16. On sobie z tego nic nie zrobił i twierdzi, że "nie nadużywa mikrofonu". Jak to nie było nadużywanie to ja nie wiem chyba co znaczy to pojęcie. 

 

1.6 Używanie mikrofonu tylko dla osób od 16 roku życia bądź po mutacji głosu.  

W regulaminie serwera nie ma informacji o żadnych wyjątkach, związanych z nadużywaniem czy nie.

Na koniec dema podsumował mi tylko pisząc "cry" na czacie, za wytykanie mu błędów. Napomnę tylko, że w trakcie meczu to on cały czas płakał o różne rzeczy, zwykły hipokryta, o ile w ogóle ten dzieciak wie co oznacza to słowo.

 

A i dodam tylko, że na następnej mapie latał odpalony obcokrajowiec na serwerze i mimo zgłaszania wielu osób na u@ itp nic sobie z tego nie robił. Avox w końcu powiedział, że on pójdzie na spect'a i przez SB da bana. Niestety on nie posiada na spect opcji x-ray'a. Vredny dopiero w kolejnej mapie wyszedł na chwile na spect, a typa i tak nie zbanował.

 

@ Terrorist Zrób coś z tym, bo dzieciak chyba zabłądził i przez przypadek się znalazł na stanowisku administratora.

 

 

 

 

 

 

914609 (3).png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tak samo, też chciałem napisać skargę, nie powinienem się wypowiaać ale muszę

VrednyX odkąd zaczął być adminem, zaczął "odwalać". Mutował kogoś bo ten powiedział jedno zdanie,  kickuje ludzi za ping a sam ma 900pingu, wyzywał ludzi zanim był adminem więc nie wiem jak on dostał admina. Jego pdoanie (wymagania są powyżej 5 postów i konto miesiąc na forum) On ma 4posty i nie ma konta na forum miesiąc. Ja dostałem muta na mapę za to że się przywitałem. Kickuje ludzi za ping a sam ma 900ms. Do tego rashuje i płaczę. Rashuję z vipem, nawet lufzie nie zdązą wyjść ze spawna on jest już u nich i jak go zabiją daję kicki za kampienie. 

 

Edytowane przez takusiek

ezgif.com-gif-maker.gif.291671d5126ca1bfe85c34d48f334459.gif.8e394336f62a59e2d894d618e1f97ad5.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę co chcę ? hm wiesz jak jest 1 admin na serverze nie będzie widział każdej osoby która łamie regulamin. Zapewne wiele osób zdążyło mnie poznać na serverze i teksty typu ile tam można siedzieć to norma nie jest to wyzywanie/atakowanie szczególnie że większość osób rozumie że nie mówie nic dosłownie. Dostałeś kika za rashowanie ponieważ to jest już ewidentne przekroczenie połowy. Poglobala nie dostał kicka dlatego że dał mi znać że potrzebuje na chwilke afk i prosił mnie  żebym go nie kiknął. Nawet później przeprosił że był afk więc to było dość dobre z jego strony. Później kolega miał 900 ms sam wyszedł nie musiałem nic robić.  Dlaczego do Avoxa się nie przyczepiłem ? Ponieważ widze go często na serverze i przestrzega regulaminu to że zrashował 1 runde i go jeszcze zabiłem no nie wiem staram się być wyrozumiały i nie chcę się wywyższać ponieważ mam admina każdy popełnia błędy.  12:10 - dlaczego nie dostał kicka ? Ponieważ był chwile afk ale zaczął się ruszać i jakoś nikt mi nie pisał na u@ nikomu to raczej nie przeszkadzało. Ale odnosząc się do twojego stwierdzenia "widzi to co chce" nie poprostu jak na sobie odczułem że ktoś rashuje to widze że ktoś łamie regulamin i nie zbanowałem CIę tylko kikłem żeby Cię poinformować że tak nie można  :). Odnosząc się do Takko. Takko główną osobą która powoduje "wyzywanie jesteś własnie ty. I twoje słowa "Mutował kogoś bo ten powiedział jedno zdanie,  kickuje ludzi za ping a sam ma 900pingu, wyzywał ludzi zanim był adminem więc nie wiem jak on dostał admina". Nadużywanie mikrofonu bez mutacji po mimo upomnień  jest wystarczającym argumentem który wystarczy mi do zmutowania gracza. Zawsze jak mam ping idę na specta.  Wyzywałem ludzi zanim byłem adminem już nawet pominę to że wtedy nie byłem adminem zawsze  podkreślam zawsze starałem się zachować kulture i nie zniżać się do Twojego poziomu , wyzywałem się tylko w swojej obronie może 2/3 razy na początku jak byłem na servie pierwsze chwile ale później każdy no większość osób potwierdzi że  to przeszłość. Aa i nazywanie mnie dzieciakiem też troszke nie na miejscu jest . Staram się być wyrozumiałym i kulturalnym adminem .  Edit : @Imnotnew  jak już trzymamy się regulaminu i tak Ci przeszkadzał Avox  to dlaczego pultasz za przeproszeniem się na mikrofonie zamiast pisać tam gdzie jest przeznaczone miejsce do tego i na który zwraca się jako admin szczególną uwage ?! tylko tutaj to wrzuce :) . 1.7 Wszelkie problemy jak i skargi na graczy zgłaszamy pod u@, niestosowanie się do tego surowo karane. po za tym przeczytaj regulamin. No gracze sądzą Takko który wszystkich wyzywa. Nie wiem Zyho który degrada dostał za banowanie za nic ? Kto tak sądzi ?.

*

Edit: może only mirage nie wyzywa nikogo są liczne liczne osoby które potwierdzą jaki jest toxyczny. Dobra tutaj masz mnie przyznaje się do błędu mogłem przez komende wyrzucić  ale i tak to nie ma różnicy poniewaz banów/kicków za nic  nie ma :D. A jak siedzieliście ciągle na tsie hm kiedyś zyho 1 ziomka zbanował ze siedział na dc wziął to pod argument możliwość dawania sobie infa więc przestań mówić już o tym Tsie. Każdego gracza traktuje tak samo. A to że go nie wywaliłem ponieważ myślałem że to jego błąd a nie "zaplanowane specialnie łamanie regulaminu" no to tak powinienem go wywalić i teraz żałuje bo admin chce być wyrozumiały ale się nie da co mape pisze Rush dozwolony po 0:50 lub jak zostaną 3 osoby już niektórzy na pamięć to znają przezemnię więc to co piszesz jest bez sensu  jak byś znał regulamin to byś go nie łamał :) i nie było by problemu. 

Edytowane przez VrednyX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki z góry za odpowiedź i spam, ale muszę

 

@ VrednyX pogrążasz się tylko w swojej wypowiedzi, lepiej byłoby dla ciebie jakbyś się nie błaźnił dodatkowo przed wszystkimi. Nazywam rzeczy po imieniu, jesteś dzieciakiem i to jest całkowicie na miejscu, chodzisz jeszcze do podstawówki. Ja szkołe skończyłem już kilka lat temu. Widząc twoje zachowanie na serwerze nawet bym ci nie dał tych 14 tylko max 11.  Odniosłeś się do kilku rzeczy z czego tylko dla jednej można rzeczywiście powiedzieć, że ma trochę sensu mimo, że inaczej powinna być załatwiona. Wystarczyło przerzucić afk'a na spect w momencie jak cię o tym poinformował.  A reszta to jest bujda na kółkach i faworyzacja stałych graczy/zniechęcanie do gry nowych. Dopiero dostałeś jakimś cudem admina, a już skarga, przypadek? Wątpię w to. Ta sytuacja z Avoxem to jest podana dla przykładu jedna runda, w meczu to się powtarzało 10 razy minimum.  Notoryczne twoje łamanie regulaminu, nawet nie nawiązałeś do tego.  A kicki bez podanego powodu? Brak mutacji dzieciaków, którzy nadużywają mikrofonu? Nie znajomość SM i kaleczenie komend admina? A obok słowa kultura to ty chyba nigdy nie stałeś i nie masz pojęcia co oznacza to słowo. Ty popełniasz same błędy, nic nie zrobiłeś poprawnie tak jak powinieneś. To jest niepodważalny fakt, który jestem w stanie udowodnić na podstawie 1-2 dem. Widząc dodatkowo opinię stałych graczy tym bardziej to pokazuje ile prawdy jest w jednej skardze. Ja więcej pisać i odpowiadać nie będę. Szkoda czasu na tłumaczeniu komuś faktów, bo jest ślepy albo tylko udaje. Czekam na wypowiedź wyższej administracji.

 

Edit. 

No nie chciałem ale muszę...  Ja nie składałem żadnych skarg na graczy tylko stwierdzam fakt, że widzisz u jednych a u innych masz wyj***** po całości.  Ja z Avoxem cały czas na ts'ie siedziałem i on to robił tylko po to żeby pokazać jak beznadziejny jesteś. Idąc tym tokiem rozumowania czemu nie poinformowałeś mnie na czacie, że "niby" robię coś źle? Tylko WYDARŁEŚ się do mikrofonu "DOBRA BANUJE CIE" i dałeś kicka nie informując za co? Radzę ci przeczytać kilka poradników na temat SM, bo dla ciebie to czarna magia jest. Każdy gracz na serwerze jest równy i może wyrazić swoją opinię, a na only mirage takko jakoś nikogo nie wyzywa jak wchodzi ;)

Edytowane przez Imnotnew

914609 (3).png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Imnotnew @ takusiek@ VrednyX demko przeanalizowałem i dostajesz ostrzeżenie 1/3 oraz już @ normalnienapisał Ci na naszej grupie piękną informację co do takich sytuacji.

Myślę, że się dostosujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie