Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Recenzja książki "Osaczona"


Inoue.

Rekomendowane odpowiedzi

RECKSIAZKI.png

ed20fb3ff5f803406a374b59cf5626b2.jpg

 

"Karolina wiedzie stabilne i w jej opinii, boleśnie nudne życie – ma męża, z którym prawie już nie rozmawia, dom pod Warszawą i niezbyt pasjonującą pracę w szklanym wieżowcu, do którego codziennie rano dojeżdża podmiejską kolejką. Coś zakłóci jednak ten spokój. Zacznie się od problemów w pracy i związku, aż nagle życie Karoliny wywróci się do góry nogami. I w momencie kiedy kobiecie będzie się wydawało, że już nic dobrego jej nie spotka, na horyzoncie pojawi się przystojny i tajemniczy mężczyzna. Zadba o Karolinę tak, jak dawno nikt o nią nie zadbał…"

 

Taki jest opis książki, który na pozór wydaje się zwykłym erotycznym wyznaniem jednej z kobiet, ale nie tym razem. 

 

Główną bohaterką, którą jest Karolina wiedzie prawdziwe życie większości kobiet. Po 30 roku życia, z domem na kredyt i pracą, która nie daje satysfakcji. Od kilku lat stara się o podwyżkę, ale bezskutecznie, ponieważ szefowa nie chce jej dać. A w domu ? Mąż, który według odczucia bohaterki jest typowym pasożytem żerującym na jej możliwościach. Niestety nie może się z nim porozumieć, dlatego gdy trafia się okazja wyjeżdża bez męża w ciepłe kraje. Podczas wyjazdu poznaje Waldka, a para się zaprzyjaźnia. Mężczyzna próbuje ją uwieść, ale bezskutecznie. Po powrocie do domu odkrywa, że mąż ją zdradzał od kilku miesięcy z jej "przyjaciółką" z pracy. Niestety również i praca staje się problemem, bo traci szansę na awans. 

Karolina postanawia rzucić pracę, życie w Warszawie i wyjechać do Gdańska do Waldka. 

I tutaj zaczyna się cała historia, której wam dalej nie zdradzę. 

 

802141578_osaczonaksizka.jpg.96b1e185e94f45cf3e44083b02ef1a25.jpg

 

Jak to mówią... "Nie oceniaj książki po okładce?", a Ja musiałam. Wyszło jak wyszło. Byłam przekonana, że książka to będzie jakiś biurowy romans, coś w deseń asystentki z szefem, a to cóż...myliłam się. Owszem mamy bohaterkę, która pracuje w biurze na tym kończy się wskazówka co do historii.

Gatunkiem książki jest romans, ale nie tym kierunku to poszło czego oczekiwałam. Jak już zaczęłam czytać książkę to nie skreślałam jej do końca. Jak się okazuje nie seks jest tutaj najważniejszy, ba! Scen erotycznych nie brakuje, ale nie one tworzą fabułę. 

Jak się okazuje książka ma również gatunek kryminalny, bo są tutaj ciemne interesy, takie prawdziwe z polskiego podwórka. Jest opowieść o trudnych wyborach między ważnymi osobami i postawienia wszystko na jedną kartę. 

 

Premiera książki ruszyła 25 marca, więc jest to świeżynka na polskim rynku. 

 

opinia.png

P.S Oceń recenzję i mój styl pisma tak jak sądzisz. Wdzięczna będę za każdą opinię <3

 

ddnxb19-1177b5ba-b62f-4a05-915c-461742245466.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Inoue. napisał:

Premiera książki ruszyła 25 marca, więc jest to świeżynka na polskim rynku. 

 

Podoba mi się ten Twój styl, nie piszesz nudno, piszesz od siebie co chyba najważniejsze! Estetycznie i nawet grafikę jakąś potrafisz fajnie wlepić w to wszystko. Plusik i czekam na więcej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co tu dużo mówić, recenzja naprawdę fajna. 

Twój styl bardzo mi się podoba.

Widać naprawdę kochasz to co robisz :D 

 

Czekam na więcej! 

16548.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie