Skocz do zawartości

Zablokowane [FILM] Recenzja "Valerian i miasto tysiąca planet"


Inoue.

Rekomendowane odpowiedzi

spacer.png

Chciałabym przedstawić wam recenzję filmu, który miałam okazję obejrzeć jakiś czas temu. 

Mam nadzieję, że zostaniecie z tą recenzją od samego początku, aż do końca i przeczytacie całość - będę wdzięczna wam za opinię - taką od serducha <3

Czy urzekł mnie tak bardzo? Przekonajcie się sami ! 

spacer.png

spacer.png

Ostatnio kręcą mnie filmy gatunku Sci-Fi, który chciałabym wam przedstawić. Jest on przełomowym przełożeniem do komiksu Valerian. Jego premiera była w 2017 roku, więc jest dosyć młody. Głównymi aktorami jest Laureline (Cara Delevingne), która wystąpiła również w ekranizacji "Legion Samobójców" oraz Valerian (Dane DeHaan); amerykański aktor występujący również w Spider-Man'ie 2. Główni bohaterowie wcielają się w kosmicznych agentów odpowiedzialnych za utrzymanie porządku na terytorium galaktyki. 

spacer.png

Według mnie w głównym duecie oczywiście najlepiej prezentuje się Laureline prezentując kobietę silną, niezależną i pozbawioną wszelkich uczuć. Nie zawsze się jej to udaje, bo w głębi duszy wie, że Valerian jest jej pisany.  Ekranizacja jest mocno spektakularna i kolorowa. Wyobraźnia została ujawniona w nowatorski i oryginalny sposób, tworząc dobry obraz. 

spacer.png

Moje spostrzeżenie, które przykuło uwagę jest obraz (w 3D, jeszcze lepszy).  Jest bardzo ciekawie wykonany. Nie ukrywam, że jest tam akcja pomieszana z romansem, ale w zupełności można stwierdzić, że film godny polecenia. Nie jest przesadzony, jak znaczna większość ekranizacji. Trzyma w napięciu oraz wciąga w relacje z ludźmi. Ma bardzo ciekawe dialogi co czasem pozwala na "śmieszkowanie".

Film oceniam na 8/10. 

spacer.png

 

spacer.png

ddnxb19-1177b5ba-b62f-4a05-915c-461742245466.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna, krótka, treściwa bez większych spoilerów ale napisana od siebie recenzja! + za prace, chęć i na zachętę do dalszej pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna praca, oby tak dalej. Treściwie, krótko bez natłoku informacji i spoilerów.

On dla jednych był zerem dla niej bohaterem.

b_350_20_80ff00_396637_000000_000000.png

Lu3dvrh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie