Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...


ShiNoTenshi.

UB Team CS 1.6


About ShiNoTenshi.

 • Rank
  lack
 • Birthday 10/13/1997

Informacje Profilowe

 • Location
  Inferno
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Hobby
  Anime
 • Imię
  Piotr

Kontakt

 • GG
  50611135

Recent Profile Visitors

85 profile views
 1. Demko 1: 02:14 - Nic specjalnego. Większość osób tak robi -b 05:03 - Dla mnie zero przeskoku. Może przez zlagowane demko jakoś tego zauważyć nie potrafię. -b 06:00 - Też zwykła głowa ;v -b 06:50 - Co mam tu ocenić? Afkowanie? -b 10:20 - Słyszy strzały - wychyla oddaje 3 pestki i trafia. -b 10:27 - Jedyna akcja, w której przyznam Ci rację i sam nie potrafię tego wytłumaczyć. +b 21:52 - U mnie celownika nawet na modelu nie ma. -b 24:50 - TT skoczył — było widać nogi. Oddał zwykły strzał nic w tym specjalnego. -b Demko 2: 02:05 - Zwykły frag. -b 02:50 - Nic specjalnego. Bez rozglądania bo słyszy strzały z górnego. -b 04:24 - Obydwa flesze za plecy. -b 09:27 - Zero przeskoku. -b 09:43 - U mnie celownik miał na głowie. -b 10:42 - Słyszy i biegnie. Też bym tak zrobił bo he by mnie obiły do zera. :v -b 10:43 - Widzi i granat i kawałek modelu gracza -b 12:35 - Słyszał kroki -b 13:55 - Słyszy kroki + oddawał kilka pestek moim zdaniem zero szejka -b 15:45 - Bez szejka -b 16:29 - Znowu pestki. Zero szejków -b
 2. Właściciela poproszę o zajęcie się adminem i poinformować go co ma zrobić, gdy jest niepewny co do osoby podejrzanej.
 3. @ EmitowanyCzekamy w takim razie na rozpiskę.
 4. Czysto. Normalne ruchy myszką bez jakichkolwiek "skryptów".
 5. Nintendo switch + aby była jeszcze gierka Pokemon Sword które miały premierę wczoraj : o
 6. {Wiadomość wygenerowana automatyczna} Witajcie użytkownicy! W dniu dzisiejszym została wpłacona dotacja dla CSowicze.pl od ShiNoTenshi. Kwota: 50,00 zł Z całego serca chcielibyśmy Ci podziękować za wsparcie naszej działalności. Twoja darowizna na pewno sprawi, że będziemy mogli się jeszcze bardziej rozwinąć. Wy też możecie pomóc sieci! Kliknij tutaj! Dziękujemy i pozdrawiamy! Ekipa sieci CSowicze.pl
 7. Nick: ShiNoTenshi. Imię: Piotr Wiek: 22 Steam ID: STEAM_0:1:91906435 Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: 4-6h zależy jak z pracą. Opisz siebie: Jestem Piotr - 22 lata. Interesuje się kilkoma rzeczami: Anime, grafika, muzyka oraz filmy. Na dwa pierwsze zainteresowania poświęciłem pół swego życia. Dlaczego akurat Ty?: Piszę podanie za zgodą @ Henioovsky. Przy okazji mogę wam pomóc w pilnowaniu działu + serwerów. Wymogów na pewno nie spełniam - ale to kwestia czasu i nadrobię. Czy miałeś styczność z Amxbans?: Jak najbardziej miałem własne serwery również byłem adminem na innych sieciach. Jak oceniasz swoją umiejętność oceniania cheaterów?: Wystarczająco. Nic nie jest mi obce — bywały różne perełki na które potrafiłem poświęcić nawet kilka dni aby ładnie wszystko zebrać do kupy. Czy grałeś kiedyś na cheatach?(jeśli tak to jakie)?: WH na boty wgrane przez plugin amxx. :v Lubię dużo skanować więc nauczyć się jakoś trzeba było. Kontakt: GG, steam i forum.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.