Skocz do zawartości

Zablokowane Cześć! :)


KseNo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie Csowicze.pl!

Zacznijmy od tego, co skusiło mnie aby dołączyć do waszego grona :D

 

Jak możecie zauważyć dołączyłem do Was w 2016r, także znajomość waszych serwerów, oraz tej sieci jest mi znana od paru dobrych lat,

jednak dopiero dzisiaj zebrałem się na to, by zawitać oficjalnie do "Csowiczów" :P

W Counter Strike'a zacząłem grać ok. 8/9 lat temu, liczyłem wtedy zaledwie parę wiosen, jednak ten fakt wcale mi nie przeszkadzał.

Od tamtego czasu przewijałem się po wielu sieciach serwerowych, nabrałem tam wiele doświadczenia, jak i pięknych wspomnień dotyczących zabawy, śmiechu i dobrej gry.

Przez ten czas grałem również sporo na waszych serwerach, oczywiście pod różnymi nazwami zarówno na słynnym NS'ie, oraz Steamie.

Przyjemna gra, oraz świetni ludzie na serwerach, to wszystko mówi samo za siebie, a to tylko część pozytywów które potrafią same przyciągnąć ludzi na dłużej.

(Tak jak i w moim przypadku, bardzo mi się spodobało.)

 

Nazywam się Maciek, i pochodzę z górnego śląska, a dokładniej z Rybnika.

Może teraz przejdźmy do moich zainteresowań. Od młodego interesuje się militariami, sportem, grafiką komputerową, od paru lat uprawiam sport, aktualnie trenuję Muay Thai,

oraz w miarę możliwości uczęszczam na siłownię. Uwielbiam dobrą muzykę, kino czy inne tego typu rzeczy. Według mnie jestem miłą, pomocną i sprawiedliwą osobą,

posiadam bardzo duże poczucie humoru, uwielbiam przesiadywać i sporo rozmawiać lub żartować sobie z kimś na Team Speak'u.

Oczywiście nie mogę zapomnieć o tym, że równie dobrze uwielbiam grać w gry. ;P

Tak na koniec dodam, że gram i udzielam się pod nazwą "Hovsky", tutaj jednak nie zdążyłem jeszcze jej zmienić.

 

No cóż, to chyba na tyle, myślę, że wystarczy. Mam nadzieję, że zostanę tutaj na dłużej.

Życzę miłego dnia, pozdrawiam.

 

 

 

 

 

 

 

spacer.png

Pokora odgrywa ważną rolę w ludzkim życiu.

Nauczyłam się przyjmować to, co przynosi czas, i nie walczyć na siłę o to,

co wydaje mi się, że będzie dla mnie dobre. Pragnienia są po to, żeby je spełniać,

ale potrzebna jest pokora, która daje umiejętność harmonijnego życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :D 

:witaj2:Jeśli pomogłem lub podoba Ci się coś mojego autorstwa zostaw  :0wink:+++ :0wink: Nic nie kosztuje a motywuje :hura:

z22191072O.jpg.f41129e9800cced0dd00366d84d54a36.jpg

:witaj2:Jeśli pomogłem lub podoba Ci się coś mojego autorstwa zostaw  :0wink:+++ :0wink: Nic nie kosztuje a motywuje :hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie