Skocz do zawartości
MISS/MISTER JESIENI 2023 ×
[VI EDYCJA] WOJNA NA MEMY! ×
[KONKURS] Mask Painter ×

Zablokowane CELE MAPY


eQdemolka

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Gra na serwerze takim jak ten ma dwa cele, Atakować oraz bronić, czyli, Terro atakuje by zdobyć BS i podłożyć pakę, CT  ma za zadanie bronić swojego  BS-a i nie dopuścić by wróg miał możliwość za plantowania paki. Na wielu serwerach jest zakaz raszu ze strony CT,  i jest to jak najbardziej słuszne. Również tu powinien być dodany punkt do regulaminu o tym mówiący, jak i wyświetlana informacja na serwerze. Skoro Terro ma opuścić swój resp do  1:30 to CT nie powinno też raszować. Patrząc na zasady całej rozgrywki jest to może i szczegół, ale wprowadza spore zamieszanie niekiedy na serwerze. Jeśli CT może raszować to też nie powinno banować się gracza za resp, tylko za ewentualne nie podłożenie paki jeśli zostaje sam, lub brak zainteresowania odnalezieniem bomby. @ RumcajsJumper przyjrzyj się temu, bo w moim odczuciu na pewno poprawi to komfort rozgrywki, oraz wprowadzi uczciwe zasady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antyrash na FFA? Ty chyba jesteś niepoważny.

Po to jesteśmy na serwerze, my admini. Jeśli CT rashuje, po prostu patrzymy przychylnym okiem na grę TT.  Takie moje zdanie. :) 

@ eQdemolka AIM HS to nie przejdzie.  Gram dosyć często rano na dd2, na którym jest taki antyrash wgrany, a i tak siedzą do 1:20 przed anarchią i czekają :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale taki anty rasz był by całkiem spoko, raszujący ct później płacze że gracz tt stoi na respie, Wy jako admini nie zdążycie wszystkich raszujących i tt ogarnąć, myślę że na jakiś czas warto by wgrać taki plugin i wtedy było by zdziwienie :)

images.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z rzucaniem smoke w anarchię też coś powinno być zrobione, to zwyczaje utrudnianie gry, dobrą opcją było by ściągnięcie darmowych smoke na vipach. Jeśli komuś potrzeba to kupuje a nie rzuca byle gdzie utrudniając rozgrywkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się zdaje,  że wystarczy wywalić punkt o konkretnym czasie i po prostu po ludzku określać kto robi cele a kto kampi.

Czasem faktycznie tt ma problem z opuszczeniem respawnu, ponieważ ct raszują masowo i co wtedy? Wszyscy mają dostać bana?

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odrzucona.png

 

 

Wyjście z respa CT aż do raszu np midem do zielonego to trwa... wyjście z respa to kwestia 2 sekund (w tyle nikt nie zrobi raszu). Dlatego są informacje o tym by nie KAMPIĆ na respie czy też na nim przebywać. Głównym celem na dd2 jest podłożenie paki, do czasu aż TT tego nie zrobi CT działa tak by wygrać rundę (bronią bsa swoimi taktykami prawdę mówiąc) ale najszybciej jest pozbyć się przeciwnika. Jeżeli chcesz wprowadzić taktyczną grę typu CT czeka na BS aż TT przyjdzie to to nie wyjdzie Ci na takim serwerze jaki mamy. Tu byś musiał cały regulamin pod to zmieniać.

Ostrzeżenia, bany, kicki itp za resp są w przypadku (a przynajmniej powinny) gdy ktoś monotonnie tam stoi / kampi np z AWP. Tego nie unikniesz. 

Nawet jeśli byłaby sytuacja, że wprowadzone zostanie zakaz raszu to jak chcesz to kontrolować? jesteś w grze i CT zabije TT, TT Ci napisze że on raszował to dasz mu bana? a może po prostu typ szedł gala i padł o_O nie skontrolujesz tego za każdym razem i będą spiny i niedomówienia.

 

Co do wypowiedzi o smoke itp, zostanie to rozdzielone i zmodernizowane dopiero jak rozdzielę plugin a dlaczego? aktualnie wszystko co związane z VIpem: darmowy vip dla steam, vip od x do x godziny, vip i svip są w 1 pluginie. Jeżeli pozbędziemy się vipa i svipa z tego pluginu możemy wtedy myśleć o jakiś dodatkach typu inne menu dla tego i tego itp. Nie powinienem tego Wam tu tłumaczyć ale po dzisiejszej rozmowie z pewną osobą nie każdy wie co i gdzie jak się znajduje w plikach a nie chciałem od razu tłumaczyć. Jak na razie sytuacja z raszowaniem zostanie tak jak jest, kiedyś możemy z tym walczyć jak załatwimy sprawy z vipem bo to jest głowny temat na serwerze. Jeżeli ktoś z graczy ma zamiar jakieś zmiany wprowadzać na serwerze i ma propozycje które są akceptowane przez innych graczy prosimy pisać temat taki jak ten z propozycją a zostanie on tak czy siak w jakimś dniu rozpatrzony. 

 

Reasumując, na czas terazniejszy propozycję odrzucam. Najpierw dalsza część modernizacji :)

 

/cl

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie