Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam.

Mam na imię  Mateusz,  lat 23 , pochodzę z województwa świętokrzyskigo.

Przyjąłem  funkcje  opiekuna dd2 , w grze będziecie  mnie mogli spotkać  pod nickiem True jak i na forum  oraz ts3 , jeżeli  ktoś  by miał  pytania do mnie zapraszam na ts3 ,ewentualnie moge wejsc na discord choć  discord  osobiście  nie używam. 

To chyba tyle , jeżeli  ktoś  ma pytania lub po prostu chce pogadac zaparaszam ts3.

Widzimy się  w grze. 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By fOCUSONCS:GO
      Cześć siemanko z tej strony Aleks 'fOCUSON'  od jakiegoś czasu gram na serwerach u Nikity więc i pewnie będę częstym gościem na forum. Mam nadzieję że będziemy się dogadywać  pięć ! 

• By UszatekSupport
      Siema jestem Przemek, mam 17lat gram tu na dd2 pochodzę z woj. Dolnośląskiego. Chodzę do Szkoły Elektronicznych w Jeleniej Górze.
    • By opercounter.
      Siemankooo
      Mam na imię Bartosz, mam 19 lat pochodzę z województwa Małopolskiego! Gram u was na Only DD2 pod nickiem opercounter.  
      No i chyba tyle, rozpisywać się nie lubię xD POZDRAWIAM !! !:D 
    • By AnOlI
      Cześć! Przyciągnęło mnie wasze only DD2, które poleciła mi taka jedna osóbka i tak też ściągnął mnie on tu 😄
      Dozobaczonka w grze! 
    • By PickO
      Cześć wszystkim!
      Zacznę od tego, że się przedstawię dla nowych osób jestem Dawid i mam 19 lat. Wiem, że popełniłem błąd nie informując administracji o mojej długiej nie obecności, ale w moim życiu zaszły pewne zmiany które zrobiły swoje.
      Chciałem przeprosić @ RumcajsJumperza mojego admina i moją zerową aktywność na forum jak i serwerze.
      Czasem w życiu dzieją się różne rzeczy i nie miałem wpływu na to co się stało. Może kiedyś Wam o tym powiem, lecz nie chcę za bardzo o tym gadać. Pewnie narobiłem sobie czarną reputacje u administracji, ale chciałem ich bardzo przeprosić... niestety....

Mam nadzieję, że mi administracja kiedyś wybaczy to co zrobiłem, ale wracam z nowymi celami i jeszcze raz wszystkich przepraszam :)
      Pozdrowionka
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.