Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...


Recommended Posts

Witam.

Mam na imię  Mateusz,  lat 23 , pochodzę z województwa świętokrzyskigo.

Przyjąłem  funkcje  opiekuna dd2 , w grze będziecie  mnie mogli spotkać  pod nickiem True jak i na forum  oraz ts3 , jeżeli  ktoś  by miał  pytania do mnie zapraszam na ts3 ,ewentualnie moge wejsc na discord choć  discord  osobiście  nie używam. 

To chyba tyle , jeżeli  ktoś  ma pytania lub po prostu chce pogadac zaparaszam ts3.

Widzimy się  w grze. 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 • Similar Content

  • By protector_
   Witam wszystkich dołączyłem na wasze forum za zaproszeniem od  @ Cheat You. Na serwerach wątpię abyście mnie spotkali mało już grywam w 1.6 prędzej można mnie spotkać na mma w CS:GO :P. Nie lubię mixów na 1.6 są dla mnie do kitu i bez sensu więc dziwię się że ktoś jeszcze je grywa. Na mix w GO prawdopodobnie zgodzić się mogę. Pozdrawiam wszystkich i jeszcze raz witam :)
  • By d3d!k
   Siemanko, o sobie nie powiem dużo mam na imię Damian i mam 24 lata. 
    
    
  • By Wulfgard
   Witam wszystkim serdecznie!
    
   No cóż pora i na mnie bym się z Wami wszystkimi przywitał, gdyż kryję swoją tożsamość aż do dzisiejszego dnia. Krótko się przedstawię, z tej strony Arkadiusz, wiek liczę sobie już na karku 24 lata i jestem z zawodu prywatnego programistą sieci, której się pasjonuje m.in CSS, HTML, Java, Python. Skąd się dowiedziałem o Tej Sieci? Dzięki @ RumcajsJumper , którego znam dosyć dłuższy czas i z nim zacząłem już tutaj współpracę jako Opiekun Serwera Only Mirage.
    Wielokrotnie posiadałem grupy forum tj. Redaktor, BL inaczej zwany jako UBTeam, Moderator, Administrator, a także właściciel swojej starej dawnej Sieci Serwerów 4Skille.eu, która była w latach 2013-2016.
    
   Dlaczego akurat ta Sieć, a nie inna? 
    
   Jestem bardzo uczciwym, szczerym człowiekiem, który nie boi się mówić prawdy. Planowałem wcześniej współpracę z @ RumcajsJumper lecz byłem Administratorem Sieci Serwerów na innej Sieci i niestety musiałem odmówić mu współpracy, lecz dziś już jest inaczej. Dziś mogę szczerze powiedzieć, że jestem tu częścią CSowiczów i chcę nawiązać o wiele poważniejszą współpracę aniżeli tylko Opiekun Serwera. Mam ogromne doświadczenie w Sieciach Serwerów nie jednokrotnie pomagałem jako Technik Sieci na różnych Sieciach Serwerów, czy to jako Administrator.
    
   Krótka biografia o mnie.
   Swoją przygodę ze sieciami zacząłem w wieku lat trzynastu i jako młody napaleniec rozpocząłem start na MyBB. Początki były trudne, nowe środowisko, zapanowanie nad starszymi ludźmi od siebie, ale byłem szczęśliwy że znalazłem kompana, który mi w tym pomógł. Swoją karierę z IPS rozpocząłem rok później, ze względu na wygodę i łatwiejsze menu ACP ( Admin Control Panel). Wiadomo było, że mój start był obojętny czy będę miał swoją Sieć serwerów czy nie, jednak z czasem zaczęło nam przybywać osób na forum i postawiliśmy swój pierwszy serwer DD2 z 20 slotami, tego samego dnia był już pełny serwer a to był rok 2014, jeszcze w Becie CSGO rozpoczynaliśmy swoją karierę. I cóż mijały dni, miesiące i tak swoją Sieć serwerów zakończyłem w lipcu 2016. Zarobiłem sumę 3400 zł łącznie za swoją służbę, potem były Sieci Serwerów takie jak: 1s2k --> Moderator, redaktor forum , PG i SS jako Admin Serwerów potem Moderator, i na koniec EH--> Administrator Sieci. Teraz stara-nowa Sieć Serwerów CSowicze wdrożyła do moich akt, a jak sobie poradzę tu czas pokaże.
    
   Tyle ode mnie mam nadzieję, że miło mnie tu przyjmiecie.
   Pozdrawiam @ Wulfgard
    
    
    
  • By Dead Evil
   Witam was wszystkich bardzo serdecznie.
   Jestem tu dzięki serwerowi Jailbreak, i myślę że mi się tu spodoba.
   A wiec powiem coś o mnie, jestem grafikiem od 3 lat i bardzo dobrze mi się pracuje w programach graficznych, można mnie poznać pod nick (I'm a bot) na serwerze jailbreak.
    
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.