Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
drenn

#140 Pytanie na dziś

Recommended Posts

Prawdę mówiąc nigdy nie spotkałem się z tym, lecz pewna osoba z mojej szkoły zaproponowała mi wejście na tą stronę i obejrzenie tego. Jak na pierwszy raz strasznie się bałem nie lubię oglądać takich rzeczy, ale gdy człowiek ogląda więcej takich rzeczy, to wtedy jest na ten strach odporny. Jak dla mnie stronka nawet fajna, lecz jeśli miałbym to obejrzeć jeszcze raz po godzinie 24, to zesrał bym się ze strachu xD ( Sorka za słownictwo )

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 • Similar Content

  • By drenn
   Dżem dobry moi drodzy, z okazji 200 edycji pytania dnia przygotowałem dla Was malutki konkurs.
   Otrzymacie do rozwiązania prostą zagadkę, lecz różnica polega na tym, że odpowiedzi będziecie wysyłać mi w prywatnej wiadomości, zamiast tutaj, aby kolejni uczestnicy nie powielali odpowiedzi poprzedniej osoby.
   Ten kto pierwszy wyśle do mnie prawidłową odpowiedź, otrzyma niewielką nagrodę w postaci klucza do losowej gry steam. Gdy padnie prawidłowa odpowiedź, post zostanie edytowany by dać Wam znać o rozstrzygnięciu. Jeśli chcecie możecie dalej próbować swych sił w rozwiązaniu zagadki. 
   Powtarzam! Odpowiedzi proszę wysyłać do @ drennw prywatnej wiadomości, a w tytule tematu wpisując hasło "ZAGADKA"
   A oto nasza prosta zagadka:
   ♦Cenniejsze to niż diament i zdobyć niezwykle trudno. Choć pomocne jest i często wypiera smutek, to nie kupisz tego za żadną walutę.
   Co to takiego? ♦
  • By drenn
   ♦Jaki jest najlepszy prezent dla faceta?♦
  • By drenn
   ♦Jaki przedmiot szkolny jest najważniejszy? ♦
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.