Skocz do zawartości

Zablokowane Rezygnacja Inoue


Inoue.

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie nikt się z was nie spodziewał, że napiszę rezygnacje, ale w sumie nic mnie już tu nie trzyma. Przyznaję się, że przez szkołę zaniedbałam swoje obowiązki zarówno moderatora jak i redaktora. Cieszy mnie bardzo, że w razie czego mam osoby, które mogą mnie zastąpić w tych funkcjach, które teraz pełnie. Mi jest przykro, że na sieć wchodzi coraz mniej osób, nie wiem co się z nią dzieje. Życzę wam jak najlepiej żeby nie upadła i działała swoim dawnym torem. Większość znajomych gdy tutaj przyszłam już odeszła, a z resztą mam kontakt na fb lub na gg.


 


Nie jest mi przykro, że odchodzę i wam też nie powinno bo przez te 10 miesięcy, które tutaj spędziłam nauczyłam się wiele. Przyjmować krytykę, moderować całe forum jak powinnam. Wściekać się, uśmiechać do ludzi, których nigdy nie widziałam na oczy. Poznałam wiele wspaniałych osób z którymi można pracować, pić piwo i rozmawiać godzinami o dziewczynach i ich cyckach xD xD (dlatego, że chyba otaczałam się grupką facetów). 


 


Chciałabym aby została mi wyłącznie ranga miss i gwiazdeczka. Będę wdzięczna jeżeli czasem ktoś się odezwie i do mnie napisze na fb. 


Jeżeli chodzi o zlot, jestem nadal przychylna aby się pojawić, ale do tego musi być większość osób - a nie tylko 4 jak teraz. Chcieliście zlot, został zorganizowany, ale są osoby, którym się nie chce przyjechać albo się boją, bądź co bądź jeszcze coś innego. Jesteśmy tylko ludźmi, każdy jest inny i ma inny świat, ale nie przesadzajmy żeby nie wyjść razem na piwo i nie pobawić się w gronie osób z którymi rozmawiamy na codzień na forum. Bo to głupota.


 


Życzę wam wszystkie dobrego, a teraz pora iść pisać licka i zakończyć szkolną karierę bo tylko do tego dążę teraz ostatnio.


 


P.S. Pozdrawiać nikogo nie będę, bo nie mam zamiaru kogoś pominąć. :)


ddnxb19-1177b5ba-b62f-4a05-915c-461742245466.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz to dałaś do pieca :( Nie cieszę się z tego powodu że odchodzisz,chociaż wiem,że masz szkołę do zdania to masz przecież urlop który w każdej chwili możesz przedłużyć na czas szkoły co umożliwi ci zostanie ;)

 

Co prawda są osoby które mogą cię zastąpić ale nie zrobią tego tak jak ty to robiłaś do tej pory 

 

Nie będę cię zmuszać byś została bo to nie moja decyzja czy ty zostaniesz czy nie.

 

 

Trzymaj się ciepło zaglądaj i jak się uda widzimy się jeszcze na PIRATACH ;) 

d0yaMjM.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zlotu również jestem pozytywnie nastawiony i mówiłem , ze przyjade, ale sprawa ucichła. Co do odejścia, powodzenia i mamy kontakt na FB , tylko tyle zostało, bo ja również tutaj już nie zaglądam,! Tez odszedlem i nie smuce się z tego powodu XD Zdrowia kobito i powodzenia :)

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Sprawy ogólneAdministracja - ForumRezygnacje"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie