Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Wywiad z JokeR?!


drenn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam moi mili. Dziś dam wam do przeczytania sporo tekstu, jaki udało mi się ułożyć z @JokeR?!. Z góry gratuluję temu kto przeczyta wszystko do końca. Pozwoliłem też sobie dodać to co pisaliśmy jeszcze przed oficjalnym rozpoczęciem wywiadu, wygląda to dość zabawnie.

 

Miłego czytania!

 

 

[Drenn]

 

Dobry dej mój towarzyszu ^^

 

[JokeR?!]
 

Hello

[Drenn]
 

Sądzisz że jesteś gotowy na to co cię czeka? Myślisz że możemy zacząć te tortury?

[JokeR?!]
 

ahahahaha najwyżej nie dam rady ale tak xD

[Drenn]
 

W takim razie na początku poproszę byś się przedstawił, jak masz na imięm ile masz lat i skąd pochodzisz?

[JokeR?!]
 

A więc, mam na imię Jan i liczę 19 wiosen (rocznikowo 20). Pochodzę z wielkiego miasta w Wielkopolsce czyli Poznania.

[Drenn]
 

O super, kolejny z Poznania! Możliwe że się minelismy bo kilka lat temu często tam bywałem.

[JokeR?!]
 

Bardzo możliwe, ponieważ Poznań to nie małe miasto i można spotkać tam wiele osób zarówno ze świata realnego jak i wirtualnego.

[Drenn]
 

To muszę spytać gdzie bywasz najczęściej i co polecasz przyjezdnym?

[JokeR?!]
 

Oj to już zależy pod jakim okiem spojrzeć, jeśli chodzi o miejsca ciekawe do zwiedzania to osobiście polecam piękną starówkę, rynek gdzie możemy zobaczyć renesansowy ratusz z trykającymi się koziołkami, a przy okazji kupić wiele pamiątek. Sam deptak i kolorowy wystruj tego sprawia, że jest ono magiczne. Oprócz sklepów z pamiątkami możemy też zajrzeć do wielu klubów i restauracji jak i obejrzeć pokazy, wystawy itp. Kolejnym miejscem jest Malta, chyba prawie wszystkim znana, którzy byli w Poznaniu. Jest tam dosłownie wszystko, od jeziora z trybunami (ponieważ są tam organizowane zawody kajakowe), basen również znany czyli Termy Maltańskie, aż po parki linowe, stoki narciarskie i wyciągi saneczkowe. Kolejnym i ostatnim miejscem do zwiedzania (choć jest ich o wiele więcej ale nie zdąrzyłbym się rozpisać) jest Zamek Cesarski. I pragnął bym zwrócić uwagę iż jest to najmłodszy zamek w Europie.
Jeśli chodzi o kluby nocne mamy m.in Alibi Club, Klub opcja, Billaboom, Club 22 i wiele więcej, czego tylko dusza zapragnie.
A teraz coś dla kobiet, a mianowicie galerie.Tutaj również jest szeroki wybór, m.in wszystkim znana Galeria Malta, Galeria Panorama, Galeria MM, Galeria Dębiec i również wiele, wiele innych galerii, od koloru do wyboru.


[Drenn]
 

Starówkę oraz Maltę zaliczyłem jak najbardziej. A resztę myślę że kiedyś ogarnę.
A które z tych lubisz najbardziej? Jesteś typem imprezowicza, turysty czy może szukasz miejsc do kontemplacji?


[JokeR?!]
 

Oj z pewnością ogarniesz, ale sam musisz przyznać że jest w czym wybierać.
Hm.. dobre pytanie, jeśli chodzi o imprezy to jak każdy człowiek, lubię się dobrze pobawić w dobrym towarzystwie i popić ale oczywiście w umiarze, aczkolwiek w większe imprezy się nie bawię, ponieważ mam dziewczynę i to jej poświęcam większość czasu. I nie ukrywam, że czasem też lubię spacery w romantycznych miejscach, parkach, jeziorach. Więc ciężko tutaj stwierdzić, lecz gdy jeszcze byłem singlem to raczej byłem, spokojną osobą która lubiła spokój, ciszę i jakieś spokojne zakątki gdzie można było pomyśleć ale jak wiadomo, gdy w życiu pojawia się ta druga połówka to większość obraca się o 180 stopni i tak też było w moim przypadku.


[Drenn]
 

Powiedzmy że wiem o co ci chodzi.
A opowiesz coś o drugiej połówce? Jak się poznaliście?


[JokeR?!]
 

Hahaha no dobrze.
Moja druga połówka ma na imię Nikola. Jest w tym samym roczniku co ja, aczkolwiek ona uczy się logistyki wojskowej. Jest to najwspanialsza kobieta jaką spotkałem. Zawsze mogę liczyć na jej pomoc, wsparcie gdy tylko tego potrzebuje jak i wzajemnie. Można powiedzieć, że staramy się dopełniać w każdych aspektach. Jest bardzo kochaną, wyrozumiałą, a co najważniejsze uczciwą kobietą. Bardzo lubi uprawiać sport, a najbardziej siatkówkę, którą bardzo kocha. Jej faworytem jest Zaksa Kędzierzyn Koźle i nie opuściła prawie żadnego meczu.. Po prostu fanatyczka. Jak się poznaliśmy? A więc było to tak, pewnego dnia, a w zasadzie nocy wracałem do domu przez Park Wieniawskiego gdzie bardzo lubiłem przesiadywać. Miałem tam swoje ulubione miejsce gdzie lubiłem siedzieć. Ale wracając do sedna, gdy wracałem tą drogą, spotkałem zapłakaną kobietę, a że była noc to nie potrafiłem obejść koło tego obojętnie. Podeszłem do niej i spytałem się czy wszystko jest w porządku, a tym czasem ona jakby nigdy nic przytuliła mnie, co mnie zdziwiło, bo kto normalny przytula osobę która wgl nie zna. Zaczeliśmy rozmawiać na ławce gdzie ją spotkałem i dowiedziałem się co się tak naprawdę stało, pod koniec odprowadziłem ją pod dom, a ona dała mi swój numer telefonu, co również mnie zdziwiło. Później, zaczeły się spotkania, imprezy, więcej rozmawialiśmy, zbliżaliśmy się do siebie, aż stało się to co się stało, staliśmy się parą i teraz jesteśmy ze sobą szczęśliwi od 3 lat ;)


[Drenn]
 

Panie, daj mi pan 2 minuty na otarcie łez, i mówię to poważnie. Bo takie historię za rzadko się zdarzają abym nie poświęcił temu dłuższej chwili.

[JokeR?!]
 

Aż tak źle? Przepraszam. No ale dobrze, nie ma problemu . Może i się zdarzają rzadko ale za to jak się wydarzą to jest co pamiętać.

[Drenn]
 

Człowieku! Nie przepraszaj mnie, bo to jest piękne! Uwielbiam tego typu historie i uwierz że reszta forum też pokocha twoją.
A wracając do tematu wywiadu: Ciekawi mnie jakie masz zainteresowania/hobby. Oczywiście pomijamy tutaj Nikolę.


[JokeR?!]
 

Oj ale nie lubię jak ktoś przeze mnie płacze. 

[Drenn]
 

To są łzy radości. Nie pitraś tylko opowiadaj.

[JokeR?!]
 

I tu się robią schody.Jestem w klasie informatycznej także powinna mnie pasjować informatyka ale tak niestety nie jest. Od zawsze wolałem sport, pomoc innym (to nie jest hobby ale dąże tym do celu), niebezpieczeństwo itd. I od pewnego czasu zacząłem interesować się bardziej chemią, sportem, ponieważ nie chce zostać w przyszłości informatykiem, a strażakiem. W Poznaniu mamy szkołe Aspirantów straży co otwiera mi wiele nowych dróg i do tego celu będę chciał dążyć natomiast po za sprawami zawodowymi interesuję się koszykówką (moim faworytem jest Golden State Warriors), muzyką, lubię trochę pograć na komputerze jak chyba większość i nie mówię tu tylko o counter-strike. Również w wolnej chwili lubię poczytać książki jak i rozwijać swe marne umiejętności kulinarne.

[Drenn]
 

Sporo tych zainteresowań. Też skończyłem informatyczne technikum, ale średnio się na tym znam. A jakiego gatunku muzycznego najchętniej słuchasz?

[JokeR?!]
 

Hah! No widzisz to mamy tutaj ze sobą wiele wspólnego tylko tyle, że ja jeszcze je kończę. Jaki gatunek? Trudno tutaj stwierdzić, ponieważ jestem otwarty na wszelkiego rodzaju gatunki muzyki, jednakże wykluczam w tym muzykę klasyczną jak i disco polo. Natomiast co do reszty to tak jak już pisałem, jestem otwarty na każdy gatunek, a słucham to co po prostu wpadnie mi w ucho.

[Drenn]
 

 

To teraz jedno z pytań które jest też groźbą: Gdzie są twoje przepisy w dziale?!
 

[JokeR?!]
 

Hahahaha, Drogi kolego.Jak już pisałem "jestem marnym kucharzem" a moje umiejętności nie należą do najlepszych także może dlatego ich tam nie widać,ale może gdy trochę się podszkole to zawisną jakieś przepisy.

[Drenn]
 

Czekam z niecierpliwością.
Zmiana tematu. Powiedz mi jak w ogóle trafiłeś do naszej sieci?


[JokeR?!]
 

Hahaha no dobrze, w takim bądź razie obiecuję iż gdy tylko się one poprawią to wstawię jakiś przepis.
To jest dobre pytanie.  Jako iż zacząłem przygodę w cs'a od 1.6 zacząłem grać na dawnym serwerze cs:go mod gdzie właścicielem był xPeke. No-life był ze mnie nie lada Po pewnym czasie, zajrzałem na forum aby napisać podanie na admina (gdzie założyłem konto na forum). Po pewnym czasie xPeke do mnie zagadał, że potrzebuje dobrego opiekuna na serwer (chodziło o ogarnianie serwera, pluginów itd), a że kiedyś jako "gówniarz" bawiłem się w takie rzeczy zgodziłem się i tak też zostałem opiekunem serwera i wtedy zacząłem bardziej wdrażać się w życie forum. Po pewnym czasie xPeke zrezygnował z serwera, a właścicielem został TwojaMarionetka, a xPeke poszedł na inną sieć z serwerem, a że wspólnie z nim go prowadziłem poszedłem z nim. Tak też mnie nie było tutaj może przez miesiąc ale potem xPeke zrezygnował z cs'a i wgl z życia wirtualnego to też wróciłem na csowicze. Jako zwykły użytkownik starałem się utrzymywać dobre kontakty. Potem za namową ShadoOw'a napisałem podanie o redaktora. Tak też postąpiłem i napisałem pierwszy mój wywiad z moderatorem Comrade. Wtedy zauważyłem iż dostaliśmy pod tym wywiadem bardzo wiele miłych komentarzy. Ale później, zaczeły się problemy w szkole i musiałem nadgonić semestr. Tak też zostałem zdegradowany z rangi redaktor, za zaniedbanie obowiązków ale to było dla mnie nic dziwnego. Później gdy już moja sytuacja w szkole się poprawiła, znów wróciłem na forum. Wpierw zostałem członkiem ubteam, gdzie pracowało mi się niesamowicie ze wspaniałą ekipą. Gdy zacząłem ogarniać wszystko w ubteam,a działy były ogarniane dosyć szybko, postanowiłem nie zaprzestawać i postanowiłem złożyć podanie o moderatora. Tak też się udało i zostałem moderatorem jak i ubteam na forum, a później przyszła ranga admin ts3 i tak też jestem z Wami do dziś.


[Drenn]
 

Czuję się przyćmiony twoim światłem xD
A co ogólnie sądzisz o forum? Wiem że w UBT są spoko ludzie, ale powiedz Jak się tu czujesz ogólnie i czego twoim zdaniem brakuje?


[JokeR?!]
 

Hahaha bez przesady.
Ludzie zarówno w ubt jak i reszta administracji,użytkowników jest spoko. Ale brakuje mi na forum trochę kultury. Może i jestem bardzo szczegółowy ale czy to miłe widzieć na sb jak ktoś pisze "Witaj KTOŚ TAM szma*o" czy podobne teksty. Jak dla mnie czy jest to dla kogoś kolega czy nie to takie wyzwiska powinny być karane. Jak ktoś tak chce to niech się tak wyzywa ale to na priv, a nie na prywatnym. Jak wiadomo na forum nie są tylko dorośli ale i też młodzież, a to nie jest normalne jak potem każdy będzie rzucał takimi wyzwiskami. Jeśli chodzi o sprawę techniczną jest wszystko w porządku ale ogarną bym trochę amxbans. Jeśli miałbym zwrócić uwagę na serwery to również są w miarę ogarnięte i cieszę się, ze jest tu jakaś dyscyplina jeśli chodzi o serwery, bo są fora gdzie jest od cholery serwerów a ledwo co się kulają, a tutaj? Tutaj (jak dla mnie) nie stawiają na ilość, a na jakość co mi się bardzo podoba. Także podsumowując jeśli chodzi o sprawy techniczne nie mam nic do zarzucenia, a co do użytkowników i reszty, okej każdy jest jaki jest i nie mogę nic nikomu zarzucić, ponieważ nikt mi niczym nie podpadł ale te słownictwo i zachowanie powinno zostać w końcu ogarnięte. Bo albo jesteśmy na tym forum razem, jako zgrana ekipa albo przeciwko.. Jak to dziś/wczoraj ktoś powiedział, nawet jak się nie lubimy to chociaż udawajmy.. Czy to tak wiele?


[Drenn]
 

Dla niektórych jest to za wiele. i Tu mógłbym  zapewne dyskutować  z tobą całą noc, lecz nie po to tu jesteśmy. Natomiast jesli chodzi o resztę to całkowicie się z tobą zgadzam.

Teraz trochę narcyzmu: Co sądzisz o redakcji i czemu jest tak zajebista?
A tak serio, co byś chciał tu zobaczyć?


[JokeR?!]
 

Owszem, sam nie jestem bez winy ale jednak trochę kultury by się przydało.
Czemu? Bo boją się, że ktoś nad nimi czuwa
Hm.. może Neo?  A tak poważnie nie muszę tu nic zobaczyć. Dlaczego? A to dlatego iż administracja tutaj czuwa nad wszystkim i sprawia wiele niespodzianek. Forum się kręci, użytkownicy są, administracja ogarnięta, tematy i serwery się kręcą, konkursy również więc co tu do szczęścia potrzebne? Jak dla mnie nic. Aczkolwiek miałbym taki pomysł, żeby np co miesiąc zrobić takie spotkanie na ts'ie otwarte. O co chodzi? Mianowicie każdy z Administracji, moderatorów, UBTeam był na tsie aktywny, a użytkownicy mogli wejść śmiało na kanał porozmawiać, wyjaśnić i rozwiązać problem, pośmiać się, posłuchać dobrej muzyki. Wiem, że jest to niestety niemożliwe bo nie każdy ma czas ale sądzę, że byłoby to fajną sprawą takie spotkanie, ponieważ możliwe że otworzyło by to wiele nowych ścieżek dla forum, a nigdy nie wiadomo jakie umiejętności i talenty kryją nasi użytkownicy
+Usunąłbym ten śnieg, bo to tak troszku po świętach xD


[Drenn]
 

Ok. To teraz moja ulbuiona część. Domyślasz się jaka?

[JokeR?!]
 

Hahaha jakbym poszukał w innych wywiadach to bym pewnie znalazł, ale przyznam się bez bicia, że nie.

[Drenn]
 

Pora na kawał! Ale pocieszę cię, może być suchy jak moje pranie które wisi od 4 dni na lince.

[JokeR?!]
 

Hahahaha nie jestem w tym specem ale spróbuję, lecz ja zadam pytanie a Ty odpowiesz.
A więc gdzie się zabiera teściową? W góry czy nad morze?


[Drenn]
 

Nad morze.

[JokeR?!]
 

Dlaczego?

[Drenn]
 

Żeby nie wywołać lawiny jak ją zrzucimy. 

[JokeR?!]
 

Niee, żeby do piasku przyzwyczaić.

[Drenn]
 

lol!

[JokeR?!]
 

Hahaha podać wodę? Czy źle nie było? xD
 

[Drenn]
 

Dzięki poradzę sobie xD
Dobrze nie męczę cię już dłużej. Wielkie dzięki za twój czas.


[JokeR?!]
 

Hahahaha no dobrze. 
Ależ to żadna męka, a przyjemność móc podzielić się swoją historią  Naprawdę nie ma za co i to ja dziękuje za przeprowadzenie wywiadu.



[Drenn]
 

Widzimy się na forum, i pamiętaj smaruj grubo dżemorem. Nara.

[JokeR?!]
 

Haha zapamiętam. Żegnaj.

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz dziękuje za możliwość udzielenia mi wywiadu :) Redaktor dał z siebie wszystko i jestem bardzo z tego zadowolony :) Cóż mogę Wam życzyć więcej... Życzę miłego czytania i większej zachęty do zgłoszenia się na wywiad ;)


Pozdrawiam @JokeR?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałam całe!!!! Jestem z Ciebie dumna drenn, cholera - spójność w wywiadach u Ciebie to jest coś, nie jest nic drętwe, rozmowa przebiega na luzie, masz fach :D

Jeżeli chodzi o Jokera! Nie wiedziałam, że Joker jesteś z Poznania! Mamy dużo wspólnego bo Ja też. Jeżeli chodzi o galerie handlowe to w Poznaniu jest ich za dużo. Jedna galeria obok drugiej, co można zaznaczyć, że na chwilę obecną mamy największą galerię w Europie :P
Fajnie i miło poznać swoją przyszłą dziewczynę w takich okolicznościach. :) Przynajmniej mogę powiedzieć, że Ja swojego faceta nie poznałam w klubie ani galerii i też mogę się pochwalić taką opowieścią :P

ddnxb19-1177b5ba-b62f-4a05-915c-461742245466.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Brak zainteresowania.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...
  • 1 miesiąc później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Strefa TwórczaRedakcja CSowiczeArchiwum"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

46eb1ed9cbe7d5fa853e8ae5bd972479.gif

Przeczytaj Regulamin!

arrow_state_grey_right.png

Odwiedź mnie!

arrow_state_grey_right.png

W razie problemów, napisz do mnie!

arrow_state_grey_right.png

Zobacz moją galerię!

arrow_state_grey_right.png

Reklamuj naszą sieć innym!

arrow_state_grey_right.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie