Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane CFG


drenn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy istnieje możliwość aby admini otrzymali możliwość banowania na config? Często miewam problemy z osobnikami ze zmiennymi IP lub antybanami. Póki jestem na serverze to jest ok bo dam kilka banów lub kicków jeśli banować się nie da i taki ktoś zawsze wyleci, ale gorzej gdy ktoś z Aktywnym banem wbija podczas nieobecności admina. Wiem, że na bana na cfg też jest łatwy sposób ale nie każdy potrafi się domyślić, że takiego dostał. Zresztą spore grono z nich to dzieci, które nie wiedzą że takiego bana można zlikwidować usuwając tylko jedną linijkę w naszym configu.

 

Dziś miałem również ciekawy przypadek gdzie nie mogłem zbanować czitera ani przez amxmodmenu ani przez żadną komendę w konsoli. Niżej dam zdjęcie z amxmodmenu. Chodzi o nick Virus.pro...:

EDIT 

[member=KillinG_SprEE] Ja na poprzednim serverze miałem dostęp do tego i sprawdzało się super w przypadku niedouczonych cziterów, a przyznasz chyba sam, że takich mamy najwięcej. Oczywiście będą przypadki gdzie ktoś ma wiedzę jak się pozbyć bana ale to jest już tylko mały %.

post-24299-0-97483000-1478537050_thumb.jpg

Edytowane przez drenn
Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest odwieczna walka z tymi bucami co sie odpalaja, w tej kewsti malo sie mysle zmieni i coraz wiecej scierwa bedzie latac bo to serwery ns niestety powtorka z rozrywki jaka mial 1.5 gdy odchodzil w zapomnienie, gosc zostanie zbanowany, wylaczy gre, zresetuje ruter i dalej jazda bo go to bawi:( jedynie co to admini psuja mu zabawe..bo ma gdzies graczy gdyz ma mniej jak 16 lat i wodogłowie zamiast mozgu, watpie ze cokolwiek nowego nam pomoze na takiego gracza, to z cfg jest spoko pomyslem tylko jeszcze sie nigdzie z tym nie spotkalem, szkoda ze kazdy cs ns nie robi swojego unikatowego numeru ktory mozna byloby zbanowac na zasadzie steam, zeby gosc pozniej musial znow reinstal robic csa oczywiscie sciagajac nowy ns z nowym unikatowym numerem to by sie znudzilo ale niestety w takich przypadkach jak ktos ma te najnowsze haxy oplacone i co tylko to chyba nawet one blokuja adminom zbanowanie takiego delikwenta co jest juz totalna paranoja jak dla mnie bo spotkalem juz kilka takich przypadkow ze nie moglem typa banowac..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panie/Panowie, ktoś coś? Nie chciałbym za kilka dni robić trzeciego odświeżenia tematu.

Bardzo mnie to cieszy. Czekam na inne servery.
 

 

Po ostatniej jeździe na esl mapsie to wgrałem także można korzystać  :P

 
Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ostatniej jeździe na esl mapsie to wgrałem także można korzystać :P

ezgif.com-gif-maker.gif.40bb5501688932e0061ef8d030674af8.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Kategoria administracyjnaArchiwum"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

46eb1ed9cbe7d5fa853e8ae5bd972479.gif

Przeczytaj Regulamin!

arrow_state_grey_right.png

Odwiedź mnie!

arrow_state_grey_right.png

W razie problemów, napisz do mnie!

arrow_state_grey_right.png

Zobacz moją galerię!

arrow_state_grey_right.png

Reklamuj naszą sieć innym!

arrow_state_grey_right.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie