Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane Wznowienie przyjmowania serwerów?


KiKerr

Rekomendowane odpowiedzi

Hello, co myślicie o wznowieniu przyjmowania serwerów spoza sieci? Jeszcze nie tak dawno normalnie przyjmowaliśmy serwery i była o wiele większa aktywność na naszych serwerach i forum niż teraz (w dni szkolne i wakacje)

Czekam na opinie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale podczas zebrania nie było mówione o tym że działu ma nie być - raczej bo tymczasowe zamknięcie.

Proponuje by mogły tam wypowiadać się tylko osoby które mają dostęp do tego działu co teraz piszemy i oczywiście zgodnie z umową podpisaną z rumcajem o całkowite przekazanie serwera na rzecz sieci + aktualizacja wymagań by było one wręcz bardzo duże bo nie potrzebujemy pustek ze zlagowanej pukawko-pukawki :)

A jak @KiKerr twierdzisz że nie jest to potrzebne to możemy cofnąć się o 1,5 miesiąca i będzie znowu epoka dinozaurów i samowolka co udowodniłem już tyle razy że szkoda mi już o tym pisać bo sprawa została zamknięta. Ale skoro wy wiecie lepiej to bardzo proszę ...ale jak myslicie że teraz macie WIĘCEJ DO ROBOTY - BO TACY JESTEŚCIE SPRACOWANI (NADAWANIEM RANG?)  I POTRZEBUJECIE SERWERÓW OD LUDZI NA ICH RZECZ TO BARDZO PROSZE - CZEMU NIE =,=  

Wracam z roboty i widze temat który chce znizczyć to na co WSZYSCY pracowalismy przez ponad miesiąc..

5zpGcT0.jpg

Ps. odchodzi opiekun czyli 1 osoba a nie cały serwer razem z 32 graczami na pokładzie oraz adminami (no w wyjątkowych przypadkach ze 3-4 adminów i opiekun i to też w tym momencie nima takiego powodu) 

Ps2. bo rumcajs nie kupuje reklam. nie ma na nie, nie chce mu się (WIE ZE BEDZIE SZUKAL OPIEKUNOW NA KAZDY Z SERWEROW) - cokolwiek nie moja sprawa ja robie i wychodze a robie tak tylko dlatego że nie ma w was żadnego oparcia ani pomocy - myślałem ostatnio o rezygnacji bo nie mam na to czasu ale jak zobaczyłem że zepsujecie wszystko o co się starałem od dawna to mnie kręci jak po chujowym alkoholu - dupa z was a nie administracja bo nie dbacie o sieć tylko o siebie i o to to by robić jak najmniej - ktoś musi wam to wkońcu powiedzieć bo kto jak nie ja oczywiście.

Następna sprawa moje warny - forma żuka gnojaka bo żaden z was nie napisał do mnie że mam nie spamować (oprócz rumcajsa ale to po 5 punktach i 1 brakującym do bana) tylko napierdalacie punktami jak popierdoleni - oczywiście już pomijam to że miało nie obowiązkowe podawanie 3 argumentów w podaniach na admina i inne funkcje co syśka powinna zapisać (pewnie zapisała) ale do dzisiaj tego brak.

Przeklinanie jest spoko nikt wam nie zabrania i daje to troche emocji do wypowiedzi.

Ps3. Był czas spokoju od esejka i jego pretensji ale obudziliście wilka z lasu - żeby zwyczajny technik pisał wam co jest nie tak to się w pale nie mieści. 

Ps4. Gołym okiem można zauważyć spadek osób na forum online ale to nie ze względu na serwery bo fora gdzie jest jeden serwer mają ich czasami więcej więc śmiem twierdzić że zalatuje tu nudą.

Ps5. Jako że mam świadomość że nie mam nic do powiedzenia tu jako "robol"  to potraktujcie moją wypowiedz i zdanie jako ostateczne i nie  będe dyskutował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie jest podobne do KiKerr'a, jestem za przywróceniem możliwości dołączania z serwerem (bez konieczności przepisywania go na nasze konto). Powinniśmy mieć dostęp do serwera, który dołącza, lecz nie powinniśmy im odbierać pełnej władzy. Po co ktoś ma oddawać nam na własność serwer? Zrobił go po to, by mieć nad nim władzę i kontrolę. Moim zdaniem wystarczyłoby porozmawiać i sprawdzić tę osobę, czy jest ona dojrzała i odpowiedzialna. Powinniśmy także zmienić wymagania o dołączenie (np. wiek właściciela).

 

Co do wypowiedzi esej'a:

ps: napisałam wyżej

ps2: Rumcajs kupuje reklamy systematycznie, administracja nie patrzy na swoje tyłki i "robotę" na forum, staramy się jak najlepiej wykonywać swoje obowiązki, regulamin forum zabrania używania wulgaryzmów nawet w postaci ****, także do tego się stosować będziemy

ps3: każdy ma prawo wyrażać swoje zdanie

ps4: jest na forum wiele konkursów i nie sądzę by wiało tu nudą, a jeśli już to tylko dlatego, że nie ma ludzi

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co mam ci pisać żebyś nie spamował? Jesteś jakimś specjalnym gościem(mogę cie powiadamiać jak wyślesz sms 50 zł hahah) tutaj żeby powiadamiać cię o czymś co jest oczywiste bo nie rozumiem twojego rozumowania(Zresztą masz powiadomienia co złego zrobiłeś więc w czym problem?). Praktycznie każdy się podporządkowywał po takim warnie ale widzę że akurat nie ty:D Zresztą wystarczy przeczytanie regulaminu:D Ja od początku rejestracji na tym forum nie dostałem ani jednego warna więc? I dla sprostowania nic do ciebie nie mam bo każdy później do mnie sapie po takich warnach a ja jestem tylko obiektywny i dam każdemu warna bez względu na range czy jak kogo znam. Co do serwerów to można ale z bardziej większymi wymaganiami bo to co było 2 miesiące temu to były przyjmowane bardzo słabe serwery i było wtedy kiepsko. Przeklinanie nie jest spoko i nie będzie. Ale ja myślę że można by było usunąć punkt że nie można też gwiazdkować przekleństw bo takie coś mogłoby być ale tylko only Shoutbox.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co mam ci pisać żebyś nie spamował? Jesteś jakimś specjalnym gościem(mogę cie powiadamiać jak wyślesz sms 50 zł hahah) 

No bo wypadało by raczej - tu chodzi o sam fakt, skoro naspamiłem to trudno no ale bez jaj xD (u mnie 50 zł to jest telefon komórkowy XDDD)

 

Dobra bo zmieniacie temat warny moje są mało istotne :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Wznowię na dniach :) najpierw ogarniemy porządek jak wiecie :D

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Kategoria administracyjnaEkipa z jajami!"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

46eb1ed9cbe7d5fa853e8ae5bd972479.gif

Przeczytaj Regulamin!

arrow_state_grey_right.png

Odwiedź mnie!

arrow_state_grey_right.png

W razie problemów, napisz do mnie!

arrow_state_grey_right.png

Zobacz moją galerię!

arrow_state_grey_right.png

Reklamuj naszą sieć innym!

arrow_state_grey_right.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie