Skocz do zawartości

Zablokowane Wywiad z Smoky Albanian


SzusteR

Rekomendowane odpowiedzi

ApeX - Redaktor

Smoky Albanian - Osoba udzielająca wywiadu

 

 

 

ApeX: Cześć, ja jestem ApeX. Czy chciałbyś udzielić mi wywiadu:
Smoky Albanian: Tak, jedziemy:)
ApeX: A więc, na początek opowiedz nam coś o sobie.
Smoky Albanian: Mam imię Damian. Mam 16lat. Urodziłem się 24 października 1999 roku.
Mieszkam w Gnieźnie.
ApeX: Masz jakieś zainteresowania, hobby, umiłowania ?
Smoky Albanian: Moją pasją jest Boks oraz siłowania. Interesuję się dziewczynami xD
ApeX: Więc o tobie się już trochę dowiedzieliśmy. Naszym pierwszym tematem będzie życie prywatne.
Nie masz nick przeciwko ?
Smoky Albanian: Nie mam. Możesz pisać bez problemu.
ApeX: Na początek powiedz nam coś o twojej rodzinie. Jak mają na imię twoi rodzice oraz czym się zajmują ?
Smoky Albanian: Moja mama ma na imię Aldona. Mój tata ma na imię Krzysztof. Ale już z tatą nie mieszkam odkąd  miałem 14/15 lat.
Wypowadziłem się z miasteczka do miasta. Moja mama pracuje w piekarni. Mieszkam także z moim chrzestnym.
ApeX: Masz rodzeństwo ?
Smoky Albanian: Nie mam, no ale zawsze można mieć, moja mama jest jeszcze młoda :D Nikt nie zna czasu ani godziny.
ApeX: Okej. O twojej rodzinie również się dowiedzieliśmy. Kolejnym tematem jest szkoła.
Jesteś gotowy ?
Smoky Albanian: Jestem gotowy.
ApeX: Więc na początek powiedz nam do jakiej szkoły chodzisz ?
Smoky Albanian: Chodzę do 3 gimnazjum. Po gimnazjum mam zamiar iść do liceum wojskowego, po wszystkich szkołach oraz po służbie w wojsku,
mam zamiar iść do specjalnej jednostki " GROM ".
ApeX: A dlaczego akurat do liceum wojskowego ?
Smoky Albanian: Zawsze moim marzeniem było wstąpić do służb wojskowych oraz pomagać innym ludziom w krajach ogarniętych wojną.
Chciałbym aby na tym świecie już nie było żadnych wojen na tle politycznym oraz religijnym.
No ale nie zmienię tego, moim zdaniem ludzie, którzy wywołują wojny oraz chcą użyć broni atomowej albo wodorowej, są nikim i niczego nie potrafią,
tylko zabijają niewinnych ludzi oraz ich rodziny.
ApeX: Życzę ci powodzenia w spełnieniu marzenia. A powiedz nam jak idzie ci nauka ?
Smoky Albanian: Najlepiej to idzie mi z informatyki oraz WF-u. Także z historii,chemii, biologii i z polskiego.
Trochę dobrze idzie mi z angielskim. Najgorzej to z matmą, bo nie mam głowy do tego przedmiotu.
ApeX: A jaki przedmiot lubisz się najbardziej uczyć ?
Smoky Albanian: Najbardziej to WF-u oraz Informatyki.
ApeX: Dobrze, kończymy już z tematem szkolnym, a przejdźmy na temat sportu okej ?
Smoky Albanian: Dobrze.
ApeX: Więc jak na początku wywiadu wspomniałeś że twoją pasją jest boks. Powiedz nam Od kiedy trenujesz ten sport ?
Smoky Albanian: Boks od zawsze był moją pasją no ale iż tak na poważnie nie brałem się za treningi bo nie miałem ochoty,
postanowiłem sobie dzisiaj że wezmę się za siebie i za swoją kondycję. Mój kuzyn natchnął mnie na to, ponieważ on kilka lat trenował karate potem boks oraz wygrywał turnieje MMA więc postanowiłem że chcę być taki jak on.
Motywuje mnie także Rapocholika, dzięki im kawałku mam motywację na trening.
ApeX: A powiedz nam czy masz jakiegoś idola w dziedzinie boksu ?
Smoky Albanian: Moim idolem jest Andrzej Gołota oraz Tomasz Adamek a także Artur Szpilka.
ApeX: Moim idolem również jest Tomasz Adamek. Jedziesz 2 kwietnia na jego walkę z Moliną ?
Smoky Albanian: Nie wiem tego jeszcze ale się zobaczy.
ApeX: A powiedz nam, kto twoim zdaniem wygra walkę, Adamek czy Molina ?
Smoky Albanian: Ja jestem za tym, żeby Adamek wygrał. Ponieważ jest moim idolem i trzymam za niego kciuki.
ApeX: Okej. Temat sportu jest już za nami. Teraz przejdźmy na temat CSowicze.pl
Smoky Albanian: Okej. Zaczynajmy.
ApeX: Powiedz nam, jak to się stało że dostałeś się na CSowicze ?
Smoky Albanian: Szukałem dla siebie sieci na której będę dobrze się czuł no i znalazłem.
ApeX: Jak oceniasz pracę naszej administracji ?
Smoky Albanian: Administracja jest na poziomie wysokim, ale denerwuje mnie wyrzucenie z serwera i rozpoczęcie od nowej mapy, tego typu problem powinien być jak najszybciej usunięty bo stracimy graczy, tak samo jest z vipami.
ApeX: Gdybyś miał możliwość zmienienia czegoś na forum, to co byś zmienił?
Smoky Albanion: Zmieniłbym całokształt forum. Chodzi dokładnie mi o styl na bardziej piękniejszy oraz logo, ogólnie styl jest fajny 
ale mógłby być lepszy. Dodałbym drobne modyfikacje.
ApeX: Powiedz nam czy masz w planach dołączyć do administracji? Chodzi o to czy będziesz składał podanie na Promotora, UBTeam itd ?
Smoky Albanian: Jeżeli będzie szansa napisania podania na moderatora to złożę, ponieważ znam się na tym i jestem aktywny.
Mam zamiar złożyć podanie na grafika.
ApeX: Życzę ci powodzenia. Teraz powiedz nam czy jest ktoś do kogo próbujesz się upodobnić ?
Smoky Albanian: Nie ma takiej osoby. Moim zdaniem każdy powinien być sobą.
ApeX: Również tak uważam. Niestety nasz wywiad dobiega końca czy chciałbyś kogoś pozdrowić?
Smoky Albanian: Chciałbym pozdrowić administrację, Ciebie, Natalię <3, mamę, kumpli, koleżanki oraz graczy dd2.
ApeX: Dziękuję oraz również pozdrawiam. Dzięki że miałeś czas i chęci na udzielenie mi wywiadu :)
Smoky Albanian: Dzięki :D :)
ApeX: Do usłyszenia :)
Smoky Albanian: Do zobaczenia :)
16548.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słaby wywiad, w niektórych momentach brakuje wyrazów szacunku takich jak Twój, Ci ( piszesz je mała litera ) do tego słaba interpunkcja to na pierwszym planie rzuca się w oczy. Często powtarzasz te same myśli w pytaniach ( kolejnym tematem, przejdźmy do kolejnego itp. ) 4/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Początkowe wywiady nigdy nikomu nie wychodziły - taka kolej rzeczy. Obserwuj inne tematy, a dowiesz się więcej na temat wywiadów. Wywiad jak na początkującego nie są złe, z czasem wyrobisz to perfekcyjnie. Plusa oczywiście za chęci.

krol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Dzięki za opinię. Do przeczytania.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

16548.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Strefa TwórczaRedakcja CSowiczeArchiwum"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

46eb1ed9cbe7d5fa853e8ae5bd972479.gif

Przeczytaj Regulamin!

arrow_state_grey_right.png

Odwiedź mnie!

arrow_state_grey_right.png

W razie problemów, napisz do mnie!

arrow_state_grey_right.png

Zobacz moją galerię!

arrow_state_grey_right.png

Reklamuj naszą sieć innym!

arrow_state_grey_right.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie