Skocz do zawartości

Zablokowane Wywiad 'Abra. Dyrektor


~sNtr ;xx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Chciałbym wam przedstawić mój trzeci wywiad na sieci który przeprowadziłem z naszym zasłużonym użytkownikiem  . Życzę miłego czytania .

 

 

Fis Hu ~: Witam Cię 'Abra. Dyrektor, miała byś chwilę, na udzielenie mi wywiadu?

 

'Abra. Dyrektor: Oczywiście.

 

Fis Hu ~: Jak zawsze  na początku. Przedstaw nam się wszystkim, powiedz a także skąd pochodzisz.

 

Abra. Dyrektor: Rafał, mam 18 lat. Pochodzę z Dąbrowy Białostockiej, aktualnie mieszkam w Białymstoku.

 

Fis Hu ~: A powiedz nam do jakiej szkoły uczęszczasz?

 

'Abra. Dyrektor: Do Liceum Ogólnokształcącego w Dąbrowie Białostockiej (zmieniłem profil i uczę się zaocznie).

 

Fis Hu ~: Dlaczego tak zadecydowałeś, i jak Ci w ogóle idzie w szkole? Jesteś wzorowym uczeniem czy jednak nie jesteś wybitnie napalony na naukę?

 

'Abra. Dyrektor: Zdecydowałem tak ponieważ zacząlem pracować, aktualnie szukam ponownie pracy, dlatego uczę się zaocznie. Co do nauki to nie jestem złym uczniem, jednak postawiłem pracę na 1 miejscu.

 

Fis Hu ~: Rozumiemy, opowiedz nam coś ciekawego o swojej miejscowości.

 

'Abra. Dyrektor: To zwykłe małe miasteczko w którym nic się nie dzieje.

 

Fis Hu ~: Masz może jakieś zainteresowania którymi możesz nam się pochwalić?

 

Abra. Dyrektor: Zainteresowania? Hmm.. Interesuję się tworzeniem serwerów cs 1.6 oraz piłką ręczą (aktualnie na którą nie mam czasu).

 

Fis Hu ~: A coś osiągnąłeś w tych zainteresowaniach? Jeżeli tak pochwal się.

 

'Abra. Dyrektor: Miałem z 4 serwery, ale zawsze brakowało mi czasu na prowadzenie ich. A co do piłki ręcznej to raczej traktuje to jako rozrywkę i czas do spędzenia z przyjaciółmi.

 

Fis Hu ~: Masz rodzeństwo?

 

Abra. Dyrektor: Brata o rok młodszego oraz siostrę o 3 lata młodszą. Wyprzedzając twoje pytanie mam z nimi świetny kontakt, chociaż jak to rodzeństwo także czasami się kłócimy.

 

Fis Hu ~: Masz zasady których się w życiu trzymasz?

 

'Abra. Dyrektor: Pędzić przed siebie i nie zważać na innych.

 

Fis Hu ~: Czego nie cierpisz w ludziach?

 

'Abra. Dyrektor: Ich pychy i wiary że są ważniejsi od innych.

 

Fis Hu ~:Odbiegnijmy od życia prywatnego i przejdźmy do pytań związanych z counter-strike. Jak zaczęła się Twoja przygoda z tą grą?

 

'Abra. Dyrektor: Chyba jak u każdego, brat albo znajomy przyniósł mi tą grę na pendrive, ona mi się spodobała i tak pykam w nią od dłuższego czasu.

 

Fis Hu ~: Od jakiego czasu grasz pod nickiem 'Abra. Dyrektor?

 

'Abra. Dyrektor: Od niecałego miesiąca może trochę dłużej, wcześniej grałem pod nickiem iBDN.

 

Fis Hu~ : Dlaczego akurat taki nick wybrałeś sobie?

 

'Abra. Dyrektor: Przyszedł mi do głowy pewnego razu i tak zostało.

 

Fis Hu ~: Na jakich serwerach CSowiczy można Cię spotkać?

 

'Abra. Dyrektor: Aktualnie na żadnym, chyba że będzie jakiś ZombieMod to tam na 100% mnie spotkacie.

 

Fis Hu ~: Podoba Ci się nasza sieć?

 

'Abra. Dyrektor: Tak podoba mi się, zresztą jestem tu od dawna. Chociaż nie z każdym mam dobre stosunki haha.

 

Fis Hu ~: Jak oceniasz pracę naszej szanownej Administracji?

 

Abra. Dyrektor: Aktualnie nie ma raczej nic do zarzucenia, chociaż niektórzy powinni zwiększyć swoją aktywność na forum. Ale forum jest zadbane i nie ma syfu. Także pracę swoją dobrze wykonują.

 

Fis Hu ~: Na sam koniec naszego wywiadu chciałabyś kogoś pozdrowić?

 

'Abra. Dyrektor: Oczywiście wszystkich  użytkowników, administrację. Włączając w to szczególnie Beziuka i Sysie oraz szanownego redaktora z którym robię teraz wywiad :)

 

Fis Hu ~: Dziękuje za pozdrowienia, również Cię pozdrawiam. A także dziękuje Ci za poświęcenie czasu. 

 

'Abra. Dyrektor: Również dziekuję, Dobranoc (zważając na godzinę).

 

149cpoy.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 wywiad w ciągu 2 dni no nieźle nice. Wywiad fajny, ale nie zmieniaj tak często kolorów tak btw. tutaj kolory nie pasują, ale plus za duże chęci :). będzie jutro bo skończył mi się limit

Edytowane przez Shadowek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Dziękujemy za wywiadzik :)

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Strefa TwórczaRedakcja CSowiczeArchiwum"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

46eb1ed9cbe7d5fa853e8ae5bd972479.gif

Przeczytaj Regulamin!

arrow_state_grey_right.png

Odwiedź mnie!

arrow_state_grey_right.png

W razie problemów, napisz do mnie!

arrow_state_grey_right.png

Zobacz moją galerię!

arrow_state_grey_right.png

Reklamuj naszą sieć innym!

arrow_state_grey_right.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie