Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...


davise

Veteran

davise last won the day on December 31 2015

davise had the most liked content!

About davise

 • Rank
  Legenda forum
 • Birthday 11/24/2003

Informacje Profilowe

 • Location
  Jastrzębie, Śląsk
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Dawid

Kontakt

 • GG
  64223028
 • Steam
  davise
 • Facebook
  Dawid Lech

Recent Profile Visitors

21,606 profile views
 1. @ drenn chodzi mi o rangę na której się wstawiało paczki .amxx, pluginy itp. w dziale z pobieralni. Nie od serwerów.
 2. Dziękuję, wzajemnie - szczęśliwego 2019.
 3. Ledwo co, ciężko se poradzić z tym.
 4. @ Puszek kim ty tutaj jesteś? Nie wczuwaj się w rolę moderator'a póki co jesteś zwykłym user'em i wątpię aby się zapowiadało na razie na coś większego a tak btw. sieć upadła tak dla twojej wiedzy, więc nie ma problemu raczej aby se widniało na pracy.
 5. Czemu by nie, ale najbardziej mnie przyciąga mod serwer'a oraz jego max. lvl Zwróćmy uwagę, że na forum nie ma żadnego tego typu serwer'a, więc to także jakaś nowość dla użytkowników. Gametracker stoi dobrze, nie widzę sensu się bardziej rozpisywać. Tak.
 6. Twój nick: @ daring. Link do zaakceptowanego podania: -
 7. Mi to tam lotto, napiszesz rezygnacje to napiszesz - przynajmniej jednego niekompetentnego UBT mniej.
 8. Ocena demka = rozpiska.. Ja to bym wss wszystkich chyba z miejsca zdegradował, wstyd dla forum.
 9. Wszyscy powinniście wyciągnąć z tego konsekwencje, a ty powinieneś przejść jakieś testy moim zdaniem bo jak na Opiekuna UBT marno widzę przyszłość tego UBT. Dostanie np. 5 paczek ss'ów do sprawdzenia. Sprawdzenie demka w 1.6 & GO.
 10. Nie mogę edytować postu, przeglądałem tematy sobie w dziale oraz zauważyłem kolejną perełkę @ Queens oraz w tle wyżej wspomnianych. To są rozpiski na gracza rozumiem?
 11. Twój nick: @ daring. Nick osoby na którą składasz skargę: Dwóch ekspertów od 1.6 z owego temat'u https://csowicze.pl/topic/51212-100-aim/?tab=comments#comment-242967 oraz ich opiekun @ GrZ3SiU Dowody: https://csowicze.pl/topic/51212-100-aim/?tab=comments#comment-242967 Świadkowie: @ `FazaMajster., @ eXe. Powodem skargi jest niekompetencja członków drużyny UB Team oraz ich " Opiekuna ". Na forum ONLY AWP od 1.6 nie macie tylko od GO a generalnie powiem, nie wiedziałem, że HLTV nagrywa również rozgrywkę w CS:GO oraz te demka można odpalać w 1.6.
 12. Prace same w sobie wyglądają całkiem dobrze, ale moim zdaniem dajesz za dużo kolorów w co po nie których pracach. Zacznę od awatarów, awatary masz opanowane, widać to jest całkiem nieźle, tutaj mi się ciężko do czegokolwiek przyczepić lecz podczas robienia tych awatarów zwracaj uwagę czy dane forum / platforma ma wgląd na awatary czy jak to tam nazwać kwadratowy jak jest tutaj czy kółkowaty jak jest na 3/4 forum aktualnie z CS'a i nie tylko. Sygnatury nieco gorzej, dobieraj lepiej czcionki, staraj się zachować jeden kolor - tak aby pasował do całej reszty pracy oraz staraj się bardziej wtapiać render'y minimalnie rozmazując je np. na bokach. Prace które widzę, zostały robione pod stream'y np. dla Radowity'ego powoli zaczynasz ogarniać w miarę, moim zdaniem wszystko z tych prac wygląda tak 2/10 jedynie ta pierwsza wersja dla Radowitego jest całkiem zrobiona ale na tym byku mogłeś wyciąć jakoś te oczy czy coś a nie dawać cały deseń na niego oraz nie wiem po co te czarne paski na bokach, psuje to całkowicie pracę moim zdaniem. Banner'y na youtube'a są całkiem przyzwoicie zrobione.
 13. Edycja stylu pod świąteczny, w całości mój nie jest.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.