Skocz do zawartości

Zablokowane Nie chcę ale muszę. Pożegnanie Firewall


Outhorn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Na początku chciałbym podziękować całej administracji CSowicze.pl za danie mi szansy być moderatorem na tak zajebistej sieci, ludzi których poznałrm; bezcenne. Rumcajsowi napisałem dziś na GG dlaczego odchodzę ( problemy zdrowotne).

 

Otóż siedząć dzień w dzień na laptopie, telefonie, tablecie po 12h to jest lekka przesada... Mam problemy z dłońmi, od dłuższego czasu mam cały czas zimne dłonie, dretwieje mi nawet czasami podczas pisania na lekcjach. Czytałem, że można się nabawić martwicy dłoni, będą całe sine, pewnie musieliby ucinać. Zdrowie zawsze jest najważniejsze niż cokolwiek. Pozostaje mi zacząć jak narazie żyć bez sprzętów ( będzie toega trudne)..

 

Pozdrowienia dla

 

Kikerr - za ten zajebisty charakter, świetną współpracę i wgl za ten przepiękny miesiąc

RumcajsJumper - Za cały wkład włożony w forum i za danie mi szansy byciem modem

Sysia - potrafisz pocieszać, zajebiście się z tobą pisze, up

Izcona - za te bekowe chwile na tsie ;)

SIDa

Fis Hu

DeepSee

Wielki Zenon

 

I oczywiście wszystkich użytkowników forum CSowicze.pl do zobaczenia kiedyś!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytania Za 100.000.000 $$

I oczekuje odpowiedzi szczerej z twojej strony .

 

Kto Ci karze siedzieć po 12 h na tablecie , telefonie ?

Takie są wymagania na moderatora ? 

To głęboko wam współczuję i wcale się nie dziwie że odchodzisz ;) 

 

 

 

Konkretnie . Moja porada ?

Przemyśl co robisz i dla czego . 

i się wstrzymaj :) 

może Ci wpadnie inny lepszy pomysł do głowy ;) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytania Za 100.000.000 $$

I oczekuje odpowiedzi szczerej z twojej strony .

 

Kto Ci karze siedzieć po 12 h na tablecie , telefonie ?

Takie są wymagania na moderatora ? 

To głęboko wam współczuję i wcale się nie dziwie że odchodzisz ;)

 

 

 

Konkretnie . Moja porada ?

Przemyśl co robisz i dla czego . 

i się wstrzymaj :)

może Ci wpadnie inny lepszy pomysł do głowy ;) pozdrawiam

Zastanów się zanim coś napiszesz. Wymogi na moderatora są jasno przedstawione we wzorze to nie wiem co Ty próbujesz od siebie dodać i odstraszyć ludzi?

 

Co do pożegnania. Rozumiem fire że są problemy zdrowotne itp no ale od razu pożegnanie? Przecież możesz siedzieć nawet tą głupiutką godzinkę dziennie na kompie i to Ci dużo pomoże bo jest różnica 12h a 1h :) Wiem coś o tym bo sam przesiaduje czasami po 26h bez przerwy ale mnie to nie martwi :)

 

Kontakt mamy także jak coś informuj. Powodzenia.

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanów się zanim coś napiszesz. Wymogi na moderatora są jasno przedstawione we wzorze to nie wiem co Ty próbujesz od siebie dodać i odstraszyć ludzi?

 

Co do pożegnania. Rozumiem fire że są problemy zdrowotne itp no ale od razu pożegnanie? Przecież możesz siedzieć nawet tą głupiutką godzinkę dziennie na kompie i to Ci dużo pomoże bo jest różnica 12h a 1h :) Wiem coś o tym bo sam przesiaduje czasami po 26h bez przerwy ale mnie to nie martwi :)

 

Kontakt mamy także jak coś informuj. Powodzenia.

nie zrozumiałeś pytania , i mojego w tym przekazu . chodzi mi o to co ty napisałeś . tylko napisałem to w ironi . Bo dla mnie to jest chore siedziec dzien w dzien po tyle godzin i nabawic sie przez to czegoś... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Zamykam

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie