Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane Blokada na forum. - Piszę za ezovskiego.


Mrufka.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Witam. Mam ograniczony dostęp na forum. Dokładnie problemem jest to, że nie mogę pisać (shoutbox, tematy, posty, prywatne wiadomości). Pytałem się na GG Rumcajsa, czy to może jest on, ale jednak zaprzeczył. Wtedy pomyślałem o moderatorze "Michal", bo przecież miałem z nim spinę. Porozmawialiśmy i dowiedziałem się od niego, że moderatorzy nie mają możliwości blokowania dostępu. Więc moderatorzy też odpadają, Rumcajs nic nie wie.. Proszę o odblokowanie mi dostępu do forum. Dodam też, że mam 0 warnów na forum, nie wiem co jest powodem tych ograniczeń.

 

597731347f3e7.png

Simplicity always wins over complexity

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może i mają , ale mi to nie potrzebne , od blokowania kont jest RumcajsJumper , ja tylko nagradzam warnami za łamanie regulaminu forum , zajmuje sie działami ( nie serwerowymi) i zamykam reklamy w dziale " zareklamuj swój serwer" czy jakoś tak ,  może i jestem troche denerwujący , ale blokady bym nie dał na pisanie , jedynie na ShoutBoxie , jeśli bym miał takie uprawnienia , oczywiście jak byś nabroił , a tak to mnie za przeproszeniem gówno obchodzi co o mnie myślisz i piszesz , ja się tym nie przejmuje , więc nawet jak byś sprowokował i tak bym ci nie dał blokady pisania , do 5 warnów możesz pisać , powyżej sam wiesz co czeka , lecz jak zdenerwuje się Administratora i H@ sieci to nie ważne ile masz warnów to ma się perma .

 

Tyle mam do powiedzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może i mają , ale mi to nie potrzebne , od blokowania kont jest RumcajsJumper , ja tylko nagradzam warnami za łamanie regulaminu forum , zajmuje sie działami ( nie serwerowymi) i zamykam reklamy w dziale " zareklamuj swój serwer" czy jakoś tak ,  może i jestem troche denerwujący , ale blokady bym nie dał na pisanie , jedynie na ShoutBoxie , jeśli bym miał takie uprawnienia , oczywiście jak byś nabroił , a tak to mnie za przeproszeniem gówno obchodzi co o mnie myślisz i piszesz , ja się tym nie przejmuje , więc nawet jak byś sprowokował i tak bym ci nie dał blokady pisania , do 5 warnów możesz pisać , powyżej sam wiesz co czeka , lecz jak zdenerwuje się Administratora i H@ sieci to nie ważne ile masz warnów to ma się perma .

 

Tyle mam do powiedzenia

Umiesz czytać ze zrozumieniem? On nie ma perma na forum tylko nie może pisać postów i używać sb... (może czegoś jeszcze, nwm)

597731347f3e7.png

Simplicity always wins over complexity

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umiesz czytać ze zrozumieniem? On nie ma perma na forum tylko nie może pisać postów i używać sb... (może czegoś jeszcze, nwm)

ja mu tłumacze ogółem , nie jestem ślepy , od kogoś pewnie dostał  , nie musi mieć warnów do blokady pisania/sb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że mogę ci pomóc. Ja też miałem taki problem, że mogłem się zalogować wszystko fajnie, ale po odświeżeniu strony, albo wejściu w jakąś zakładkę samo mnie wylogowywało. Przez to nie mogłem pisać ani na Sb, ani żadnych postów itp. Spróbuje ci pomóc, ale nie jestem pewien czy to zadziała. Jak jesteś w swojej przeglądarce to wejdź tam gdzie masz historię, i USUŃ ją cała (chodzi mi, żebyś ją wyczyścił). Proszę o odp. czy to zadziałało.

 

 

 

 

 

 

Pozdrawiam Shadowek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech przeglądarkę najlepiej zmieni.

 

Songo, po co nabijasz tak bezsensownego posta ?

a ty po co nabijasz takiego bezsensownego posta?

Co ma przeglądarka do tego... On nie może pisać na forum i sb, a przegląda bez problemu.

 

@EDIT

 

Sammy, jutro jak ezovsky wbije to się go spytam na steam od kiedy to ma.

Edytowane przez Mrufka.

597731347f3e7.png

Simplicity always wins over complexity

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwisz się? Za bardzo spinałeś jak to twierdzą zablokowali Ci konto byś nie mógł psuć opini. Nawet nie można wejść na Jego profil. Także chcą się pozbyć Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie