Skocz do zawartości

Zablokowane [#9] Wywiad z `Abra. Dyrektor


Rayleigh

Rekomendowane odpowiedzi

CLG fr3sh 

Witam Cie serdecznie, czy poświęcisz mi trochę czasu abym przeprowadził z Tobą wywiad ?

 

`Abra. Dyrektor

Bardzo chętnie.

 

CLG fr3sh 

Super, powiedz jak masz na imię, ile masz lat i czym się zajmujesz?  

 

`Abra. Dyrektor

Rafał, 18 lat. Obecnie uczę się w Liceum Ogólnokształcącym w Dąbrowie Białostockiej.

 

CLG fr3sh 

Rafał powiedz kiedy i w jaki sposób zacząłeś grać w Counter-Strike? Może jakaś osoba cię namówiła?

 

`Abra. Dyrektor

Nikt mnie nie namówił, raz wybrałem się do brata ciotecznego i zauważyłem że sobie pyka w jakąś strzelaninkę. Zapytałem go o nazwę i tak jakoś się złożyło że to był Counter-Strike.

 

CLG fr3sh 

O super, miałem podobną sytuację. Przejdźmy dalej. Ktoś cię skłonił, albo prościej ktoś ci polecił sieć Csowicze?

 

`Abra. Dyrektor

Hmm nikt mi tego nie polecał, wręcz na byłej sieci odradzano mi rejestrację tutaj. Ale że znałem Rumcajsa za czasów kiedy nawet nie myślał o sieci tylko adminował na jednym z serwerów to tak jakoś tu zajrzałem. No i trochę tutaj już sobie siedzę.

 

CLG fr3sh 

Wybrałeś już swój serwer na którym ci dobrze idzie i motywuje cię do gry na tej sieci?

 

`Abra. Dyrektor

DD2+4Fun polecam z całego serca, również Jailbreak bo to naprawdę dobre mody.

 

CLG fr3sh 

Zdobyłeś jakieś osiągnięcia (rangi) dzięki innym graczom? Pierwsze twoje podanie?

 

`Abra. Dyrektor

Wszystko osiągnąłem sam. Moim pierwszym podaniem było o admina na starym cod 2k lvl.

 

CLG fr3sh 

Świetnie. Trzymam za ciebie kciuki, że niedługo będziesz administratorem. A teraz przejdziemy do pytania o uczuciach. Czy chociaż raz była taka okazja, że ktoś cię bardzo wnerwił na tej sieci, albo obraził? Z czego byłeś bardzo niezadowolony.

 

`Abra. Dyrektor

Z tym administratorem to bym się powstrzymał bo nie wiadomo czy będę jeszcze na sieci za te 2/3 miesiące. O a jak, było aż nazbyt wiele żeby opisywać z kim i o co. Co do obraz to normalne podczas sprzeczki, ale nigdy o tak z żadnego powodu. Zresztą okazje do sprzeczek były, są i pewnie będą. Niezadowolony jestem, byłem z olewania przez niektóre osoby prostych zasad które wszystkim ułatwiłyby życie, ale po co skoro mentalność podstawówki na to nie pozwala.

 

CLG fr3sh 

Szkoda. Powoli się będziemy zbliżali do końca wywiadu, ale na razie nie o tym. Dwie rzeczy które chciałbyś zmienić na Csowicze?

 

`Abra. Dyrektor

Obecnie? Chciałbym ogarnąć kilka spraw z UBTeam. A co do reszty to się zobaczy w czasie, na pewno będę pisał wtedy jakieś propozycje na forum.

 

CLG fr3sh 

Czy byś zmienił wymagania moderatora na forum? Bo jak wiadomo wymagania są tak jak ja myślę na poziomie H@ , niektórzy jak to ująć trochę się zabawiają.

 

`Abra. Dyrektor

Chodzi ci i wymagania czy uprawnienia? Bo to jest różnica, moderatorzy mają za zadanie pomagać, sprzątać forum ze starych tematów i inne duperelki.

 

CLG fr3sh 

Chodzi mi wymagania, co musi posiadać i co stosować na toksycznych graczy i na normalnych?

 

`Abra. Dyrektor

Na pewno rozum haha. Zmieniłbym wymagania co do postów 400 sensownych a nie nabitych w jakichś podaniach. Toksyczni gracze to pestka nie przestrzegając regulaminu sami sobie zarabiają warny na forum co doprowadza do blokady konta po osiągnięciu limitu 6 pkt. Na pewno moderator musi być otwarty na ludzi, komunikatywny i moim zdaniem posiadać pozytywne nastawienie. Co można stosować na normalnych graczy? Cóż na pewno można przeprowadzić z nim rozmowę na temat jego zachowania i próby ułagodzenia sytuacji.

 

CLG fr3sh 

Dzięki za odpowiedź w sprawie moderatora. Teraz zajmiemy się czymś innym. Jak sobie wyobrażasz przyszłość na całym serwerze za parę lat?

 

`Abra. Dyrektor

Nie wiem co będzie za parę lat, może stać się że przestanę w ogóle interesować się Counter-Strike. Przyszłość to wizja świata która nie otwiera się przed nikim. Pożyjemy zobaczymy.

 

CLG fr3sh 

I na zakończenie naszego wywiadu. Chciałbyś kogoś pozdrowić?

 

`Abra. Dyrektor

Oczywiście dziękuje za wywiad, pozdrawiam Ciebie oraz Wszystkich użytkowników naszego forum.

 

CLG fr3sh 

Serdecznie ci dziękuję, że znalazłeś trochę czasu na poświęcenie wywiad'u. Udanego dnia życzę.

 

`Abra. Dyrektor

Dziękuje wzajemnie.

 

 

Edit #1 : Jakby coś to jest mój drugi wywiad w życiu. Dam słowo, że ja się postaram następnym razem. Tylko potrzebuję podpowiedzi. Przyznaję z kolorami przesadziłem jutro zamienię. Żółte i Czerwone na Zielone i Niebieskie. Chodziło mi, żeby to jak efektywnie przedstawić.

acesygnadoko.png                              sig4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiepski wywiad, za dużo kolorów. Wystarczą dwa. Nie zadajesz żadnych pytań dotyczących życia prywatnego.. Nie przechodź od razu do pytań o sieci, najpierw trochę pytań o osobie, żeby trochę go poznać, potem przejdź do pytań o sieci, a pod koniec jeszcze jakieś o jego hobby, różne pytania typu "kto jest twoim autorytetem" też są mile widziane. Mogę umieścić mój przykładowy wywiad, robię je w końcu od ponad dwóch lat, często w nich wiele rzeczy zmieniałem..

 

Ocena? Żeby nie było 2/10 to dam 2.5/10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Zapoznanie z tematem zostało zakończone

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Forum główneRedakcja CSowiczeWywiady"

do

"Forum główneRedakcja CSowiczeArchiwum".

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Strefa TwórczaRedakcja CSowiczeArchiwum"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

46eb1ed9cbe7d5fa853e8ae5bd972479.gif

Przeczytaj Regulamin!

arrow_state_grey_right.png

Odwiedź mnie!

arrow_state_grey_right.png

W razie problemów, napisz do mnie!

arrow_state_grey_right.png

Zobacz moją galerię!

arrow_state_grey_right.png

Reklamuj naszą sieć innym!

arrow_state_grey_right.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie