Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
JOO

CS:GO Update 15.08.2015

Recommended Posts

11218355023178980567.png

Dnia 15 Sierpnia 2015r. pojawiła się aktualizacja zawierająca naklejki uczestników nadchodzącego ESL One Cologne 2015. Oczywiście nie zabrakło stickerów dotyczących dwóch polskich zespołów - Virtus.pro oraz Team eBettle. W nowym update wprowadzono również długo oczekiwane naklejki z autografami graczy.

48157019938849482538.png

94989740708082382643.png

Rozgrywka:

• Zaktualizowano panel przeglądania meczy transmitowanych i własnych.
  • Dodano Pick’Em Challenge dla ESL One Cologne 2015.
  • Zaktualizowano wygląd tabeli meczy własnych.

75338725014767339322.png

00436059313330726576.jpg

• Usunięto bug Linuxa, przez który nie zawsze słychać było odgłos bomby.
  • Dodano specjalny sterownik mający za zadanie wykorzystywać w grze przede wszystkim dedykowaną kartę graficzną (dotyczy laptopów).
  • Drobne zmiany w odgłosach broni i ich przeładowywania.
  • Usunięto bug braku synchronizacji dźwięku z modelem broni Falchion Knife.

Źródło: izaktv.pl

Edited by JOO

Wiadomość wygenerowana automatycznie

temat_zamkniety.png
Powód: Zamek

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By d3d!k
      Ta komenda pozwoli wczytać config podczas uruchamiania gry.
      +exec autoexec.cfg  
      Po wpisaniu tej komendy wyłączymy wsparcie dżojstika w grze, oszczędza trochę ramu.
      -nojoy  
      Dzięki tej komendzie wyłączymy informacje o błędach w konsoli.
      -nocrashdialog  
      Ta komenda jest bardzo przydatka otóż wyłączy krew w grze, przydatny na słabsze komputery
      +violence_nblood 0  
      Komanda ta wyłączy niektóre funkcje DirectX 9, w słabszych komputerach komenda zwiększy FPS w grze.
      -nod3d9ex  
      Tą komendą ustawimy ilość rdzeni naszego procesora. Na moim przykładzie mam 8 rdzeniowy procesor to ja wpiszę -threads 8, Nie wpisuj większej liczby jak nie masz więcej rdzeni !!!
      -threads  
      Tą komendą zmienimy język w grze można wybrać dowolne języki.
      -language english -language polish  
      Komenda poniżej służy do ustawiania częstotliwości odświeżania monitora. Jeżeli nie jesteś pewny wejdź w panel sterowania grafiki i tam zobacz ile twój monitor ma bądź użyj google i sprawdź swój model monitora. ( Im większe tym lepsze ) 
      -refresh 144   
      Komenda ta przyśpiesza minimalizowania i odminimalizowania gry oraz zmniejsza użycie procesora .
      -d3d9ex  
      Konsola automatycznie się pojawi po uruchomieniu gry.
      -console   
      Wyłączy intro podczas włączania gry. Przyśpieszy proces uruchomienia gry.
      -novid  
      Dzięki tej komendzie rzeczy jak dźwięki i inne będą ładowały się w pełni podczas dołączania na serwer dzięki czemu nie będą ładować się podczas gry.
      Zwiększy to czas wchodzenia na serwer lecz komenda ma to w sobie że nieco zwiększy twoje FPS w grze oraz spadki nie będą uciążliwe.
      +cl_forcepreload 1   
      Otwiera grę w pełnym oknie
      -full  -fullscreen  

Otwiera gręw oknie
      -windowed  
      width (-w) (Szerokość) hight (-h) od (Wysokości) Dostosujemy wielkość okna gry dla full HD parametry będą wyglądały następująco [ -w 1920 -h 1080  ]
      -w  -width -h - hight   
    • By k221
      Z racji na małą ilość administratorów otwieram szybką rekrutację na admina serwera.

Wymagania: 
      - Minimum 10 godzin na serwerze (Nicki osób mogących składać podania zostały wyszczególnione w spoilerze na dole),
      - Brak banów za 'czity'
      - Znajomość regulaminów serwera, forum jak i admina oraz przestrzeganie ich,
      - Dawanie dobrego przykładu graczom, szczególnie tym młodszym oraz bycie bezkonfliktowym,
      - Admin musi być wzorem i świecić przykładem dodatkowo być lubianym na serwerze,
      - Minimum 16 lat albo mutacja. 
      - Posiadanie mikrofonu
      - Wchodzenie na forum przynajmniej raz dziennie. 
      Wzór: 

Podania składamy w odpowiedziach do tego tematu.

Oto lista osób które mogą składać podania na admina.
      Jeżeli Twojego nicku nie ma tutaj, sprawdź czy masz 10h na serwerze komendą /hud
      Jeżeli jest, sprawdź kolor i podaj w podaniu numer stojący obok nicku.

Kolory:

Biały: Nie zostałeś sprawdzony (zostaniesz dopiero po złożeniu podania) lub ilość informacji była niewystarczająca.
      Czerwony: Zostałeś sprawdzony i wykluczony z możliwości składania podania. Po więcej informacji skontaktuj się na PW.
      Pomarańcz: Zostałeś sprawdzony i dopuszczony do złożenia podania, będziesz jednak dodatkowo obserwowany.
      Zielony: Zostałeś sprawdzony i dopuszczony do złożenia podania.

• By k221
      03.01.2020 i wcześniej

Dodanie wsparcia dla wielu skinów tego samego rodzaju

- Wsparcie dla /daj
      - Wsparcie dla /wymiana
      - Wsparcie dla /rynek Dodanie skrzyni
      - Komenda /case pozwala na podgląd i otwarcie swoich skrzyni
      - Komenda /cases pozwala na podgląd zawartości każdego rodzaju skrzyni

Dodanie kluczy uniwersalnych Dodanie rzadkości skinów
      - Legendarne, Mistyczne, Epickie, Rzadkie, Normalne Zmiana działania jackpota w/z z rzadkością skina
      - Z jackpotu nie poleci już lepszy skin niż Rzadki Dodanie autorskiej przeróbki klanów
      - Herby Klanowe widoczne w statystykach klanu i topce
      - Inne umiejętności (związane z kluczami i skrzyniami)
      - Funkcja Moderatora klanu (mająca nieco mniejsze uprawnienia od Właściciela)
      - Klan można zakładać od rangi Gold I
        04.01.2020

Dodanie możliwości wyłączania konkretnych linii HUDu serwera komendą /huds
      Dodanie skinów do Scouta (Cztery póki co )
      - Wsparcie dla /daj
      - Wsparcie dla /wymiana
      - Wsparcie dla /rynek Zwiększenie zintegrowania rynku i csgomoda
      - oddanie lub wymiana skina gdy mamy tylko jeden taki skin spowoduje zdjęcie go z rynku Pewne ujednolicenie prefixów stosowanych na czacie

05.01.2020

Zmiana dropu skrzyni i kluczy na odpowiednio szansę na drop przy zabójstwie i końcu rundy. (Musi być przynajmniej 4. graczy żeby leciały klucze) Dodanie do menu administracyjnego paru fajnych funkcji ^^ Ujednolicenie komunikatów 'reklamowych' Wprowadzenie podstawy pod przyszłą możliwość handlu skrzyniami i kluczami na /rynek, /wymiana, /daj Naprawa błędu znikających groszy z portfela i powiązanych. HLTV nie będzie mogło już uzyskiwać skrzynek ;c
        06.01.2020

Odświeżenie komendy /pomoc
      07.01.2020

Zmiany wyważające:
      Zmniejszenie dropu kluczy i zmniejszenie wagi zabójstwa w danej rundzie przy ich losowaniu w danej rundzie
      Zmniejszenie dropu skrzyni
      Dodano 20% szans na pustą skrzynię oraz 30% na bon /jp ze skrzyni (Liczone osobno )
        08.01.2020

Dodanie komendy /skiny, /skins z listą wszystkich skinów dostępnych na serwerze oraz ich rzadkością

10.01.2020

Zmiana wymaganej rangi do założenia klanu z Gold I na Silver IV  
      11.01.2020

Zmiana ilości punktów rangi traconych przy śmierci z 3. do 1.  
      14.01.2020

Możliwość wykonywania operacji i gromadzenia pieniędzy została wyłączona, gdy na serwerze nie ma na starcie rundy przynajmniej 4. graczy.  
      22.01.2020

Zwiększenie szansy na drop klucza
      09.02.2020

Dodanie nowego mistycznego skina do M4A1: Poseidon. Dropi ze skrzyni Cudów.

• By Ars
      Właściciel: jedyny
      Znajomość AMX (1-10): 6
      Mod serwera: CS:GO
      Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/server_info/188.165.19.26:27215/
      Reklama: Tak
      Hosting: Pukawka
      Sloty: 32
      Konkursy: Tak
      Kontakt: kontakt@magiapikseli.pl / Discord: Mikołaj#3198
      Cześć! W kwietniu kończę 20 lat, co do imienia - średnio chcę podawać takie dane po forach.
      Od kilku dni rozmyślałem nad odpowiednią siecią dla mojego serwera. Brałem Was pod uwagę z racji zadbanego forum, rozwiniętych serwerów jak i styczności w przeszłości.
      O dziwo znamy się od dawna. Pamiętam jak kilka lat temu na MPCForum mieliście temat w którym odezwałem się i były wstępne rozmowy nt. dołączenia, przez co teraz już kojarzyłem Waszą sieć.
      Jako, że w ostatnim czasie wróciłem do gry, w mojej głowie rozwijała się myśl o stworzeniu własnego serwera, aż... W 26 stycznia wykupiłem hosting. Pierwszego dnia również została wykupiona reklama, o dziwo - już wtedy na serwer zawitała okrągła liczba 30 graczy. Niestety nie miałem jeszcze zainstalowanego antycheata, czego ogromnie żałuje gdyż kolejnego dnia już nie mogłem liczyć na taką liczbę graczy. 
      Mimo wszystko w grze na co dzień spotykam stałych graczy - niektórzy grają od samego początku. Myślę, że to dobry znak, jeśli dodali go do ulubionych i codziennie można ich spotkać. Oprócz tego dołączają kolejni, a niektórzy z nich zostają również na stałe, przez co buduje się fanbase serwera. Gracze chwalą go sobie z racji na kulturę jaka panuje - nie ma wyzwisk itd, a przynajmniej jak pilnuje tego. Widzą również nieustanny rozwój (głównie ze strony technicznej), co też ich przyciąga. A przynajmniej tego dowiedziałem się ankietując ich osobiście. W godzinach szczytu, na serwere gra od 8 do 16 osób jednocześnie, można by z łatwością poprawić ten wynik, jednak potrzeba czasu.
      Wstępnie chciałem aby był to Only DD2, bez zbędnych dodatków. Obecnie przekształciłem go w Only DD2 z modem CS:GO z podstawowymi skinami (próbuję poradzić sobię z odpowiednią prędkością pobierania plików, osiągi fastdl mnie nie zadawalają). Spotkamy zarówno mapę de_dust2 jak i de_dust2_csgo choć zastanawiam się nad pełnym przekształceniem w CS:GO i wrzuceniem kilku map przez co zrezygnowanie z only dd2.
      Na csseti zakupiłem reklamę dla serwera i to w sumie nie jedną. Skorzystałem z kilku ich usług, po różnych stawkach. Co do slotów - full. Nie zamierzam się bawić w kilka. Koszt utrzymania takiego serwera to nie są gigantyczne sumy, idę od razu na całość.
      Co do konkursów - myślę, że nie ma tutaj problemy, jednak pierwszorzędnie chciałbym dopracować serwer w każdym detalu. 
      Co do AMXXa - wahałem się jaki pułap znajomości wybrać. Dlaczego? Jestem programistą, programuje w językach webowych takich jak PHP czy JavaScript (moim oczkiem w głowie natomiast jest PHP). Tak więc jeśli chodzi o amxxa - po części już go rozumiem, jednak jeszcze nie na tyle aby móc spokojnie pisać pluginy. Mimo wszystko, myślę, że z czasem i to z łatwością mi przyjdzie - w końcu języki programowania mają podobną zasadę działania, nawet chociażby na przykład podam "IFy". Jeśli chodzi o samą zasadę działania amxxa czy konfiguracje i zarządzanie - tutaj nie ma problemu.
      Jeszcze jedno - serwer ma autorską nazwę Magia Pikseli i chciałbym przy niej pozostać. Na domenie MagiaPikseli.pl tymczasowo jest informacja o sposobie odwołania od bana, w przyszłości mogę zrobić przekierowanie na forum bądź jakieś zarządzanie serwerem dla użytkowników. Na razie na serwerze nie ma opcji zakupu VIPa, nie kierowałem się chęcią zysku przy tworzeniu serwera, w sumie już w niego władowałem z 400 zł jak nie więcej - ba, nawet wykupiłem serwer deweloperski do testów. Mam o tyle plus jeśli chodzi o płatności dla VIPa, że prowadzę firmę przez co mam dostęp do wszelkiego rodzaju płatności online - od PaySafeCard (jedynie dla firm jest) po przelewy onliny, blik, sms, sms+ czy paypal. Jeśli dodam takowe płatności - z pewnością i to tak szczerze - będą szły na rozwój serwera tudzież reklamę.
      Wybaczcie, że się tak rozpisałem. W sumie tak też zamierzałem. Trudno byłoby mi wszystko przekazać trzymając się krótkiej formułki, a chciałem abyście jak najlepiej zrozumieli wszystko.

Mam nadzieję, że wniosek zostanie przyjęty. Dziękuję za poświęcony czas. Dodam, że z natury nie jestem taki poważny itd, mam dość specyficzne poczucie humoru i dość dużo żartuje
    • By Enchi
      Zmiany wprowadzone w nocy na serwerze:

- Zmiana VIP - od dziś posiada:
      * 110HP na start
      * kev + hełm
      * zestaw granatów
      * double jump'a
      * Tag [*VIP*]
      * Menu broni od 3 rundy
      * brak dodatkowego HP za zabójstwo

- Dodano plugin AFK kicker
      Gracz po 30 sekundach dostaje powiadominie w HUD działające jak CAPTCHA  po wyborze dobrej odpowiedzi nie ma kicka (czas 13 sekund na odpowiedź)

- Dodanie pluginu MAX PING
      Wywala graczy z pingiem + 140ms

- Przerobiono plugin Quake sound
      Od teraz jedynym dźwiękiem na serwerze jest "Pierwsza Ciota padła"

- Edycja serwer_admeradmertisment 
      Dodano ogłosznie z informacją o zakończonym konkursie + informacje o zgłaszaniu cheatera na u@

- Reset rankingów na serwerze

- Poprawiono plugin BONS ZA NICK

- Zmieniono plugin informacja po zginięciu
      Zamiana prefixu

- Edycja pluginu wiadomość powitalna
      zamiana drukowanego tekstu

Wszelkie opinie, błędy lub ewentualne propozycje zgłaszać w tym temacie.

Pozdro, Enchi.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.