Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...


frasioo

User

About frasioo

 • Rank
  lack
 • Birthday 11/12/2002

Informacje Profilowe

 • Location
  Chorzów
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Hobby
  Piłka nożna
 • Imię
  Igor

Kontakt

 • Steam
  /frasioo/

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jestem za okresem próbnym: +/- reklama + fajny mod + wiek - świeży serwer
 2. Ja nie znoszę zimy, dało by się ja jeszcze znieść jak by nie było mrozu tylko sam śnieg , ale to nie realne :v
 3. Jestem na tak: +wiek +składka +SM +aktywny
 4. Aha jeszcze jedno. Dużo osób narzeka na 120hp vipa, ponieważ nie da się go zabić jednym strzałem i ma tak jakby "2 życia" przez to osoby denerwuja sie na serwer i p2w vipa. Myślę, że powinieneś zmienić jego hp do standardowego 100. Vip ma i tak bardzo dużo rzeczy które stanowią go lepszym.
 5. Dodanie prefixów dla adminów, opiekunów, właścicieli. Wyglądało by to mniej więcej tak; [VIP] frasioo [ADMIN] frasioo [OPIEKUN] frasioo [WŁAŚCICIEL] frasioo
 6. Dodanie prefixu vipa do nicku na chat. Myślę, że będzie to kolejna rzecz która będzie namawiała do kupna vipa na serwerze. Np. [VIP] frasioo: CSowicze spoko sieć!
 7. Imię: Igor Wiek: 17 Nick z gry: frasioo Link do profilu GT na serwerze: https://www.gametracker.com/player/frasioo/54.38.142.181:30061/ Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/id/frasioo/ Steam ID: STEAM_0:0:156968722 Dlaczego Ty?: Piszę podanie, ponieważ chciałbym pomóc w rozwoju sieci. Na serwerze chciałbym chronić przed cheaterami. Jestem osobą spokojną oraz myślę, że lubianą, jestem także dosyć rozpoznawalny. Coś o sobie: Jestem Igor, mam 17 lat. Aktualnie uczęszczam do technikum na profilu technik informatyk. W wolnym czasię lubię pograć w piłkę nożną. Ile grasz dziennie?: W tygodniu ze względu na szkołę do 4h, w weekend jestem w stanie siedzieć na serwerze do 8h. Składka członkowska 5zł/msc (TAK/NIE): Jestem w stanie dać do 15 zł miesięcznie, więc TAK. Znajomość sourcemoda (0/5): 4,5 Kontakt: steam: podany powyżej ; gadugadu: 68288442 ; forum @ zbychunigdy nie grałem jak ty byłeś :v 17 lat to -/+ :v?
 8. Siema siema Jestem Igor mam 17 lat, na forum trafiłem poprzez serwer only awp. Na ten moment uczęszczam do technikum na profilu technik informatyk. W wolnym czasie lubię pograć w piłkę nożną oraz na waszym serwerze
 9. Jestem za okresem próbnym: + wiek + składka + GT + kultura na serwerze +/- SM
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.