Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...


KowaleQ

Owner CS 1.6 [BaseBuilder]

About KowaleQ

  • Rank
    lack
  • Birthday 05/17/2001

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Jako iz jestem tu nowy wiem nie powinienem prosic o pomoc lecz dzis przy 12 graczach czy 14 serwer wywalilo z bledem na pukawce nie potrafie z tym wygrac a wiec prosze o pomoc kogos kto ma moze pojecie oco chodzi PS. Przepraszam za brak polskich znakow lecz nie mieszkam w polsce i nie posziadam polskich znakow blad - /hlds_run: line 2 15067 Segmentation fault (core dumped) $HL_CMD
  2. Zapraszam do glosowania na serwer BaseBuilder ! ------> https://cssetti.pl/serwer/145.239.20.145:27090
  3. 1. Twój nick w grze: 2. Nick gracza/admina na którego składasz skargę: 3. Powód skargi: 4. Dowód rozpisany ss/demko: [Informacja] Gracz który składa skargę na na danego gracza musi rozpisać demko Podać minutę oraz rundę kiedy to się działo. Inaczej skarga zostanie odrzucona
  4. PISANIE W DZIALE Z PODANIAMI:* Każdy kto zabiera głos musi uzasadnić swój głos, dlaczego ma takie, a nie inne zdanie.*Kandydat na admina musi mieć poparcie graczy oraz być znany i lubiany. Musi on pomagać na serwerze graczom jak i adminom, brać czynny udział w życiu forum a przede wszystkim serwera. Wzór: NICK: SteamID: WIEK: STATUS GT: DOŚWIADCZENIE: ZNAJOMOŚĆ AMX(Opis znajduje sie na dole): COŚ O SOBIE: MIKROFON: AKCEPTACJA REGULAMINU: SKŁADKA: Wymagania: 1. Podania na Admina można składać od 5 sensownych postów na forum. Nie należy odkopywać i pisać w starych tematach. Piszemy jedynie sensowne wypowiedzi w tematach obecnie komentowanych;2. Podanie możemy złożyć jedynie wtedy, gdy nasze konto na forum ma więcej niż 5 dni;II. Minimum 20h przegrane na serwerze;3. W przypadku gdy podanie zostanie odrzucone, minimalny okres po którym można złożyć następne wynosi 7 dni;4. Podania można składać tylko wtedy, gdy użytkownik nie ma warnów.6. Mile widziany dodany „tag” do nicku na Steam: "CSowicze.pl";7. Wypełniamy i wstawiamy do podania wzór (bez opisu).7. Każde podanie niezgodne ze wzorem lub regulaminem podań zostanie uznane jako SPAM!! 1/10 - Nie wiesz co to AMX. Nie masz szans na admina. 2/10 - Wiesz mniej więcej co to AMXX, ale nie rozumiesz jeszcze o co w tym do końca chodzi. 3/10 - Orientujesz się w AMXModMenu. 4/10 - Umiesz sprawnie korzystać z AMXModMenu/AMX:BanMenu oraz AMX:KickMenu. 5/10 - Sprawnie korzystasz z AMXModMenu oraz znasz kilka podstawowych komend. 6/10 - Umiesz sprawnie korzystać z AMXModMenu oraz znasz dużo dodatkowych komend. 7/10 - Znasz AMXModMenu oraz dużo komend dodatkowych. Umiesz zmieniać ustawienia serwera za pomocą konsoli. 8/10 - Umiesz sprawnie korzystać z AMXModMenu oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego umiesz w FTP serwera wgrywać pluginy, a także potrafisz z poziomu konsoli zmienić ustawienia serwera. 9/10 - Umiesz sprawnie korzystać z AMXModMenu oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego umiesz w FTP serwera wgrywać pluginy oraz ustalać cvary i masz spore doświadczenie w edycji pluginów. 10/10 - Umiesz sprawnie korzystać z AMXModMenu oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego umiesz całkowitą obsługę FTP serwera (tzn. wgrywać pluginy, ustalać cvary, dodawać adminów, zmieniać ustawienia serwera oraz wgrywać różne mapy, modele itp.),a także z poziomu konsoli zmienić ustawienia serwera oraz w małym lub średnim stopniu pisać pluginy.
  5. Właściciel/e: JaImię: SzymonWiek:18Znajomość AMX (1-10): 9,5/10Mod serwera:: Base Builder v9.2Link do Game’Tracka: https://www.gametracker.com/server_info/145.239.20.145:27090Czy jest wykupiona reklama?: jestHosting: pukawkaDlaczego mamy przyjąć twój serwer?: mysle ze będzie warto mod który jest dosyc ciekawy, cóż no warto wejsc i zobaczyć i stwierdzić czy warto serwer ma troche czasu lecz graczy malo, błędów jak narazie nie zauważyłem poprostu wejdź ocen serwer i podpisz post Udostępniasz serwer pod konkursy?:takKontakt:gg ts dodaje serwer claima nie ma poniewaz na nim gracze w dzien graja.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.