Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...


Redzim

Admin CS:GO [AWP]

2 Followers

About Redzim

 • Rank
  lack
 • Birthday 02/10/2001

Informacje Profilowe

 • Location
  Bydgoszcz
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Jakub

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Również jestem za, według mnie sam double jump oraz kevlar+ rękawiczki zachęciłyby mnie do zakupu VIP’a ale z drugiej strony serwer przyjął taki system zarabiania i nie wiem czy jest gotowy na zmianę. Co do tego punktu mam wątpliwości, ponieważ w regulaminie jest wyraźnie napisane, że rush jest zalecany (może nie dosłownie ale jednak) po 50 sekundach rundy lub gdy jest 3v3 lub mniej. Nie znam problemu- brak zdania. Tutaj była już poruszana ta sprawa i z tego co pisał administrator nie jest możliwa zmiana tego.
 2. Często widzę na serwerze + Składka + Wiek + Kultura + Mikro + Znajomość regulaminu +
 3. Imię: Jakub Wiek: 18 Nick z gry: Redzim Link do profilu GT na serwerze: https://www.gametracker.com/player/Redzim/54.38.142.181:30061/ Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198211663936/ Steam ID: STEAM_0:1:41936413 Dlaczego Ty?: Myślę, że dlatego ja, ponieważ spędzam dużo czasu na serwerze, mam doświadczenie w byciu adminem na serwerach CS GO jak i również innych grach typu HURTWORLD oraz na komunikatorach głosowych- TS3. Na serwerze jestem rozpoznawalny i mam nadzieję lubiany(chociaż to już nie mnie oceniać). Znam i stosuję się do regulaminu obowiązującego na serwerze. Ile grasz dziennie?: ok.3h w tygodniu i ok.4-5 h w weekend Składka członkowska 5zł/msc (TAK/NIE): TAK Znajomość sourcemoda (0/5): 4 Kontakt: Steam^, jeżeli to potrzebne mogę podać również facebooka
 4. Siema! Przychodzę tutaj z kolejną propozycją zmiany : Tytuł propozycji (czego dotyczy) : [KOMENDY] Opis propozycji (na czym ma polegać, co ma robić) : Zmiana dotyczyć by miała komend na serwerze, dokładniej żeby był dostęp do każdej z nich i aby móc sprawdzić jakie właściwie są dostępne na serwerze np. po wpisaniu !sos wyświetlałyby by nam się wszystkie komendy dostępne na serwerze. Linki/Załączniki do wzorników : Brak.
 5. Witam, Mam na imię Jakub i mam 18 lat. Trafiłem tutaj poprzez admina serwera only awp |CYMI| z którym wcześniej byliśmy adminami na innej serwerowni. W końcu trafiłem na w miarę ogarnięty serwer oraz serwerownię. Pozdrawiam i miłego dnia.
 6. I właśnie z tego względu, że jest to serwer only AWP może przeszkadzać głosowanie na mapę. Dlaczego? Już tłumaczę... Jest taki "trik" , znany od bardzo bardzo dawna, gdzie przy szybkiej zmianie AWP na nóż lub pistolet(nie dotyczy serwera) kolejny strzał z AWP można oddać szybciej. Właśnie to jest element w którym to przeszkadza, ponieważ gracze, którzy korzystają z tego tricku i robią go przyciskami 1,3 nie są wstanie tego zrobić podczas zmiany mapy, dlatego, że na tych przyciskach maja głosowanie na zmianę mapy. (Co do mojego myślenia, nie napisałem tego trudnym do zrozumienia językiem i jest to bardzo łatwe do zrozumienia, radzę przeczytać jeszcze raz. Temat jest również jasno zasygnalizowany. Pozdrawiam)
 7. # Tytuł propozycji (czego dotyczy) : [GŁOSOWANIE] # Opis propozycji (na czym ma polegać, co ma robić) : Zmiana miałaby dotyczyć głosowania na mapę, a mianowicie aktualnie głosowanie jest na klawiszach 1, 2, 3 itd. przez to często w trakcie gry-zmieniając broń wybieramy mapę. Co często przeszkadza graczom w trakcie gry oraz często nie pozwala im wybrać mapy na której chcieliby tak na prawdę grać. Moim zdaniem lepiej byłoby gdyby w/w głosowanie było pod klawiszami, które nie będą przeszkadzać w grze. # Linki/Załączniki do wzorników : Brak Tutaj chciałbym się odnieść do uwag które były pod poprzednim postem. Nie powiedziałem, iż bronie są na klawiszach 1,2,3 lecz głosowanie, a przeszkadza 1 i 3, ponieważ na tych pozycjach mamy kosę oraz awp. Prawdą jest to, że można scrollem lub "q" aczkolwiek, na serwerze z moich obserwacji wychodzi na to, że większość graczy zmianę robi na klawiszach 1 oraz 3 i przy każdej zmianie mapy chociaż jedna osoba narzeka. Co oznacza, że jednak problem jest, a naprawić go bardzo łatwo, co więcej zmiana na inne klawisze nie przeszkodzi zupełnie nikomu.
 8. # Tytuł propozycji (czego dotyczy) : [GŁOSOWANIE] # Opis propozycji (na czym ma polegać, co ma robić) : Zmiana miałaby dotyczyć głosowania na mapę, a mianowicie aktualnie głosowanie jest na klawiszach 1, 2, 3 itd. przez to często w trakcie gry-zmieniając broń wybieramy mapę. Co często przeszkadza graczom w trakcie gry oraz często nie pozwala im wybrać mapy na której chcieliby tak na prawdę grać. Moim zdaniem lepiej byłoby gdyby w/w głosowanie było pod klawiszami, które nie będą przeszkadzać w grze. # Linki/Załączniki do wzorników : Brak
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.