Skocz do zawartości
 • Liczba zawartości

  7
 • Dotacje

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Czas online

  2g 54m 37s

Nanii

Opiekun Serwera

O Nanii

 • Tytuł
  Brak zawartości
 • Urodziny 28.05.2004

Informacje Profilowe

 • Lokalizacja
  Polska
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Hobby
  Programistyka, Informatyka
 • Imię
  Tomasz

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Nick osoby awansowanej: @ Pani Na jaką rangę osoba zostaje awansowana: @ Admin CS:GO [JAILBREAK] Powód awansu: Podanie przyjęte.
 2. Przymujęmy Cię na okres próby 7 dni. Witamy w Ekipie ! Zgłoś się do mnie na pw o rangę.
 3. Nick osoby awansowanej: @ Kacpeerrek Na jaką rangę osoba zostaje awansowana: @ Admin CS:GO [JAILBREAK] Powód awansu: Podanie przyjęte .
 4. Widzę, że dużo osób ma o tobie słabe zdanie, jednakże ze względu, że nie mamy jeszcze dużej Ekipki to dajemy tobie szansę ! Mamy nadzieję, że wykoszystasz ją dobrze, pamiętaj nie daj się ! ;D Witamy w ekipie ! Przyjmujemy Cię na okres próbny 7dni ! Zgłoś się po rangi na pw Forum/Steam/Discord jak wolisz
 5. Nick osoby awansowanej: @ Filipek Na jaką rangę osoba zostaje awansowana: @ Admin CS:GO [JAILBREAK] Powód awansu: Podanie przyjęte.
 6. Przymujęmy Cię na okres próby 7 dni. Witamy w Ekipie ! Zgłoś się do mnie na pw o rangę.
 7. Tytuł propozycji (czego dotyczy): (Regulamin) Wprowadzenie limitu buntów na mapę. Opis propozycji (na czym ma polegać, co ma robić): Wprowadzenie limitu buntów na daną mapę ( np. 5 ). Osoby, które przekroczyły by limit, zostały by ukarane ( np. Ostrzezenie Kick Ban 1h-10h ) Linki/Załączniki do wzorników: Brak Mam nadzieję, że wypowie się tutaj jak najwięcej graczy jak i administracja, ponieważ widzę, że dużo osób nagminnie się buntuje, nie zważając na to, że istnieje podpunkt w regulaminie dot. buntowania się, jednakże nie jest sprecyzowany. Jeżeli jesteście na tak p
 8. Nick osoby awansowanej: @ Bartunio1234 Na jaką rangę osoba zostaje awansowana: @ Admin CS:GO [JAILBREAK] Powód awansu: Podanie przyjęte.
 9. Przymujęmy Cię na okres próby 7 dni. Witamy w Ekipie ! Zgłoś się do mnie na pw o rangę.
 10. Podstawowe komendy: sm_admin - menu admina sm_help - wyświetla nam dostępne komendy sm_ ban - dajemy bana ( sm_ban <nick/steamid> <czas> <powod> ) sm_kick - dajemy kicka ( sm_kick <nick/steamid> <powod> ) sm_stoplr - stopuje ostatnie życzenie ( !lr ) sm_gag - blokuje czat ( sm_gag <nick/steamid> <czas> <powod> ) sm_mute - blokuje komunikacje głosową ( sm_mute <nick/steamid> <czas> <powod> ) sm_silence - blokuje komunikacje głosową i czat ( sm_silence <nick/steamid> <czas
 11. Nick osoby awansowanej: @ Niedźwiadek Na jaką rangę osoba zostaje awansowana: @ Admin CS:GO [JAILBREAK] Powód awansu: Podanie przyjęte.
 12. Po konsulatacji z ekipą, postanowiliśmy przyjąć Cię na okres próby 7 dni. Witamy w Ekipie ! Zgłoś się do mnie na pw o rangę.
 13. Podanie odrzucam, jesteś za bardzo energiczny, nie widzę od Ciebie starań o podaną rangę, słabo się postarałeś co do podania, słaba aktywność. Kolejne podanie możesz napisać dopiero po upływie tygodnia od tego momentu.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...