Skocz do zawartości
 • Liczba zawartości

  105
 • Dotacje

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Czas online

  1d 3g 18m 8s

PodlaSkyy

Opiekun SerweraO PodlaSkyy

 • Tytuł
  Zawsze miałem łeb do interesów
 • Inne grupy
  VIP

Informacje Profilowe

 • Lokalizacja
  Gdynia
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Hobby
  Gry i Muzyka
 • Imię
  Aleksander

Kontakt

1 obserwujący

Ostatnie wizyty

1 206 wyświetleń profilu
 1. Jestem na TAK, co tu powiedzieć po prostu zabawy się cały czas powtarzają takie jak np. one in the chamber, dlatego przydało by się dodać nowe zabawy.
 2. +wiek +doświadczenie +ogarnięty +regulamin +pomocny +rzadko wchodzi w kłótnie +gt +składka +mutacja +prowadzenie w CT +chęci -sm Praktycznie same plusy dlatego jestem na TAK
 3. Cały opis został zapisany wyżej.
 4. Według mnie Sliwki się wytłumaczył ze wszystkich zarzutów: -każdemu może zdarzyć się błąd -tryb jailbreak jest do zabawy/rozrywki, nie banowania wszystkich, używane jest (banowanie) tylko w skrajnych przypadkach -nikt nie jest święty, mi też zdążyło się z kimś obrażać tak jak zapewne tobie -czasami niestety prowadzenie musi być niekreatywne, jest tak ponieważ gdy na przykład buntuje się cała drużyna TT, i nie da się prowadzić od razu po otworzeniu cel bo grozi to natychmiastową śmiercią.
 5. +wiek +ogromne doświadczenie +chęci +mały skład administracji, przydało by się dodać nowych -freekille -tryhardujesz Masz dużo + lecz nie spełniasz wymagań takich jak: 50 godzin gry na serwerze. Dawanie dobrego przykładu innym graczom, jesteś toksyczny obrażasz graczy. Nienaganny wizerunek u Administracji i graczy. Moje zdanie: Na początku wydawałeś się w miarę kompetentny, lecz jak widzę co o tobie gracze mówią i jak oglądałem demka z twoim udziałem w CT to od razu zmieniłem zdanie. W skrócie jestem na NIE
 6. Odrzucam z powodu braku jakiejkolwiek wypowiedzi innych graczy oraz na ten moment wystarczy drop'ów z ruletki.
 7. 1. Twój nick: PodlaSkyy 2. Nick oskarżonego: keezubtw 3. Kto zawinił? [admin/gracz]: gracz 4. Steam_ID oskarżonego: STEAM_0:0:542452968 5. Data i godzina zdarzenia: 21:45 - 22:15 6. Mapa: de_mirage 7. Opis sytuacji: Gracz keezubtw po obejrzeniu demka moim zdaniem cheatuje m.in. patrzy się przez ściany na przeciwników nawet czasami specjalnie skanuje, aimbot w niektórych momentach 8. Dowody: Demko - https://w20.gotv.pro/srv69308/auto0-20210413-214512-948005076-de_mirage-________PL______CSowicze.pl______5_MAPS__SKINY_KOSY__RESET_TOP_I_FREE_VIP__________TR128__
 8. Jestem na TAK, wiele graczy już prosiło aby dodać tą zabawę.
 9. Zostało to usunięte z powodu "zapychania miejsca serwera" lecz mi się podoba pomysł przywrócenia, bo jak mówiłeś można czasami się pomylić i zapomnieć ile zostało graczy, nawet jak masz na górze pokazanych graczy to trzeba to liczyć, a tak to wystarczy popatrzeć się na środek ekranu i wszystko widać.
 10. Jestem na TAK, nie ma co tłumaczyć dlaczego jest to po prostu bug. Było to robione co najmniej 2 razy, większej ilości graczy się to nie podobało, dlatego zostało zmienione do podstawowej wersji czyli noża.
 11. Gracz "offwhite" miał prawo włączyć !setff po wcześniejszym powiadomieniu TT.
 12. Po dokładnym obejrzeniu sytuacji sprawiła się twoja wersja wydarzeń dlatego gracz "offwhite" otrzymuje CTBANA na czas 60 minut.
 13. Odrzucam skargę z powodu braku jakiejkolwiek informacji o dowodach/demka.
 14. Po obejrzeniu demka widać że gracz "sherif" nie przeklinał nadmiernie ani nie robił rzeczy wymienionych wyżej zgodnie z twoim opisem.
 15. Brak wysłania dowodów/demka przez okres czasu 2 tygodni.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...