Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...


exTazy.

User

3 Followers

About exTazy.

 • Rank
  lack
 • Birthday 07/25/1997

Informacje Profilowe

 • Location
  Zielona Góra
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Sebastian

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nick:exTazy. FALUBAZ Z jakiej rangi rezygnujesz?:Admin 3maps Powód:Na serwerze pustki i nic się nie dzieje żeby to sie zmieniło
 2. Panie inteligenty , nie będę z tobą wchodził w żaden dialog. Widzę Cię pierwszy raz na serwerze i oceniasz człowieka zbyt pochopnie . Jak dla mnie nie "grasz czysto" i nie widziałem potrzeby robienia ss. Resztę niech oceni administracja i postanowi co z tym zrobic.
 3. Słuchaj pisało mi kilka osoób na u@ , że jestes odpalony , wszedłem na specta zobaczyłem mierzyłeś przez ściany i zdecydowałem , że jesteś ewidentnie odpalony nie ma sensu robić Tobie ssy i tracić czasu na takich jak ty. Nie mam nic więcej do dodania . A tu masz demko : http://f1a.hltv.org.pl/srv55718/HLTV-1905071804-de_dust2.dem.zip
 4. JESTEM NA NIE Pograj trochę dłużej , daj sie poznac.
 5. Pozdrowienia z zielonogórskiego FALUAZU !
 6. exTazy.

  awans again

  Nick osoby awansowanej : exTazy. FALUBAZ Z jakiej rangi osoba zostaje awansowana : "gracz" > Admin dd2 (Radziuu i Kropka) Dlaczego osoba zostaje awansowana : Pisze ponownie ze względu na zmiane forum .
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.