Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...


Mikka

Technical Support


1 Follower

About Mikka

 • Rank
  Srebro I
 • Birthday 02/14/2001

Informacje Profilowe

 • Location
  Polska
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1,195 profile views
 1. Twój nick: Mikka Serwer: CS:GO MOD Link do bana: https://amxbans.csowicze.pl/bans/9079.html Screenshoty spakowane w paczkę: https://www67.zippyshare.com/v/kSc2D3tQ/file.html
 2. [P] Czy lubisz swoją pasję? [P] Masz jakąś wybrankę swojego serca która nie jest platoniczną miłością? [P] Co jest dla Ciebie w życiu najważniejsze? [P] Jakie jest Twoje największe marzenie? [P] Czym się interesujesz? [P] Czym chciałbyś zajmować się w przyszłości? [P] Lubisz wdawać się w dyskusje? [P] Myślisz o przyszłości, co Cię czeka i jacy ludzie będą w Twoim życiu? [P] Ulubiona marka samochodów? [P] Ile masz wzrostu? [P] Jak często przeklinasz? [P] Gdybyś miał być zwierzęciem, to jakim? [P] Jaki był najlepszy prezent, jaki kiedykolwiek dostałeś? [P] Jaką umiejętność chciałbyś opanować do perfekcji? [P] Masz rodzeństwo? [P] Bez jakiej rzeczy nie wyobrażasz sobie życia? [P] Uprawiasz jakiś sport? [P] Jaki rodzaj muzyki słuchasz? [P] Jaki gatunek filmu lubisz oglądać? [P] Twój ulubiony przedmiot w szkole? [P] Jaki jest twój idealny weekend? [P] Co Cię najbardziej denerwuje? [P] Czego się boisz? [P] O czym najwięcej myślisz w ciągu dnia? [P] W jakim filmie chciałbyś żyć? [P] Najśmieszniejsza sytuacja z Twojego życia? [P] Którą postacią z świata Marvela byś chciał być? [P] Ulubiona postać z GTA V? [P] Masz prąd w domu? [P] Jakiego koloru są Twoje włosy?
 3. Jestem na Tak + Aktywność + Kreatywność + Zaangażowanie
 4. Wszystko, co w ucho wpadnie.
 5. Teen Wolf: Nastoletni wilkołak
 6. Jak to wygląda? Jak to zrobić? Krok 1: Wchodzimy na stronę Krok 2: Wpisujemy w wyszukiwarkę piosenkę, którą chcemy usłyszeć na swym profilu oraz ją włączamy. Krok 3: Po wejściu w teledysk, klikamy na niego prawym przyciskiem myszy oraz wybieramy 'Skopiuj kod do umieszczenia na stronie'. Krok 4: Owy kod wklejamy sobie przykładowo w wyszukiwarkę, bądź do notatnika. Następnie kopiujemy adres URL, który znajduje się na początku Krok 5: Wchodzimy ponownie na nasz profil oraz klikamy w górnym rogu 'Profile Video'. Krok 6: Po kliknięciu ukaże nam się okienko, które poprosi nas o podanie danego adresu URL [krok 4]. Tam też go wklejamy i klikamy Zapisz.
 7. Iron Man - główna rola
 8. Początki zaw­sze są trud­ne, ale chodzi o to, żeby się nie pod­dać i mimo wszys­tko dążyć do ce­lu, na­wet jeśli po drodze będzie ból nie do zniesienia.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.