Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...


Amanzii

Donator

3 Followers

About Amanzii

 • Rank
  Srebro III
 • Birthday 08/18/1996

Informacje Profilowe

 • Location
  Amsterdam
 • Płeć
  Mężczyzna

Kontakt

 • Steam
  popek101

Recent Profile Visitors

437 profile views
 1. spać, jeść i grać w metina 😂
 2. Angielski i ida w holenderski
 3. Witam wszystkich serdecznie! Siedzę i myślę czym się zająć i przygotowałem sobie pare tematów o grach które chciałbym poruszyć na forum. Pierwszy z nich to z jaką waszym zdaniem najfajniejszą misją/quest mieliście doczynienia? Mój pierwszy to również najbardziej mnie swego czasu denerwujący. Mianowicie było to zadanie w margonem które polegało na nauczeniu się "Języka węży" Boszesz Ty mój wtedy nie było żadnego poradnika do tej misji! Ile ja notatek musiałem zrobic zeby zdac ten piekielny test Teraz przedstawiam zadanie które uwielbiam! Sam je sobie nagrałem aby mi nie zaginęło - To samo musze zrobic z zadaniem "Jaja Reginalda" Przedstawiam: "Bank Cianffanellich" I Pytam was drodzy forumowicze! Jakie najciekawsze questy znacie?
 4. Witaj Amanzii, Z całego serca chcielibyśmy Ci podziękować za wsparcie naszej działalności. Twoja darowizna o wartości - 50,00 zł na pewno sprawi, że będziemy mogli się jeszcze bardziej rozwinąć.
 5. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 6. Kinematografia, muzyka, podróże
 7. Elektryk wysokich napięć 👌
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.