Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Knight

Veteran
 • Content Count

  612
 • Post ratio

  0.42
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Czas Online

  1d 20h 25m 26s

Knight last won the day on September 14 2017

Knight had the most liked content!

About Knight

 • Rank
  kingdom
 • Birthday 08/05/2002

Informacje Profilowe

 • Location
  Polska
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2,511 profile views
 1. Wybacz kolego, lecz twoje podanie jak na redaktora jest ubogie, nawet bardzo. Dochodzi do tego mała ilość postów (wymagane 40) i słaba aktywność. Jeżeli chcesz naprawdę dostać się na ową posadę to posiedź na csowicze, daj się poznać i porób różne prace!
 2. Hejka, Kamil! Witaj na csowicze.
 3. Podobnie do @ Sysia ;*. Z rzadka kupię nową grę. Raczej powracam do gier, które kupiłem jakiś czas temu, a mało w nie zagrałem lub wcale. M.in. ostatnio lekko zaczynam grać w Dead by Daylight, czasem w GTA V i Wiedźmina lub Left 4 Dead. Oczywiście także w LOLa!
 4. @ drennjak zawsze dobry wywiadzik Bardzo miło mi się go czytało, ale może lepiej by było, jeśli odpowiedzi lub pytania były pogrubione/miały inny kolor? To tylko moja opinia. Leci plusik oczywiście maj frendo.
 5. Nie no.. korci mnie, aby się wypowiedzieć w tym podaniu xD. Więc tak, nie znam Ciebie FarFejs, ale moim zdaniem nie masz tam tych +/- 19 lat, bo twoje zachowanie i ogólna forma wypowiedzi jest dla mnie zwyczajnie dziwna, nie odpowiednia dla twojego podanego wieku. Nie wiem, jak już wspomniałem - nie znam Cie, lecz przekazuję to co zaobserwowałem. Co do twojej nieobecności. Pisałeś, że nieobecność od wczoraj (18.01.2019) do lutego, po czym dzisiaj piszesz, że jednak nie masz już małej aktywności, bo się wyrobiłeś xD. Może po prostu tak się postarałeś wszystko ogarnąć, jeśli tak to gratuluję, aczkolwiek nie zmienia to faktu, że niepotrzebnie komentujesz cudzą opinię w podaniu. Każdy ma swoje zdanie na ten temat, a na przykład notatka, że jesteś z nami od 2016r. posiadając tylko 29 postów to mówi samo za siebie. Dobra, wracając do samego podania (grafik) - nie są one dla mnie dobre. Sam fakt, że zacząłeś niedawno przygodę z tym to mogę zrozumieć, ale po co się pchać od razu na grafika. Grafik powinien posiadać już jakieś umiejętności, czyż nie? Nikt ci nie zabrania udzielania się w zleceniach z twoją pracą, ale jak dla mnie to ta posada dla twojej osoby jeszcze nie jest odpowiednia.
 6. @ One Solution Dobra, teraz myślę, że zadziała . Edytowałem kod obrazka i podesłałem na imgura: [Hidden Content]
 7. Tutaj już możesz pobrać: (a jeśli nadal nie działa to daje linki bezpośrednio) [Hidden Content] [Hidden Content] [Hidden Content]
 8. Ykhym.. Nie powiem, że jest ładne xD nawet nie wiedziałem jak to zrobić, bo dla mnie to dość dziwny temat i nawet nie wiem czym jest konkretnie Vixa oraz Omen . Lecz nie chciałem zostawić pustego zlecenia :v (efekt sie nie liczy... heh )
 9. Jakiś dobry nie jestem, ale nudziło mi się, więc postanowiłem zrobić coś takiego:
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.