Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...


Knight

Veteran

Knight last won the day on September 14 2017

Knight had the most liked content!

About Knight

 • Rank
  kingdom
 • Birthday 08/05/2002

Informacje Profilowe

 • Location
  Polska
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2,627 profile views
 1. Ja wiem, że mój ulubiony dżemik @ drennkocha takie zdjęcia, więc specjalnie dla niego zakryłem twarz. Nie ma za co misiaku Ja tam krytyczny chłopak do siebie jestem, gorzej niż dziewczyna , dlatego więc takie zdjęcie, a nie z całym ryjem ;3
 2. It's so hot here, isn't it?
 3. Ja grzeczny chłopiec i oprócz trollbanów to nigdy żadnego nie dostałem :P Chyba, że ctban, gdy się dawno temu na JailBreak grało.
 4. @ Vixa to niech ci ustawi adm lub poprawi dostęp rozmiaru , bo zagapiłem się i nie zapisałem .xcf Dla vipa:
 5. Wybacz kolego, lecz twoje podanie jak na redaktora jest ubogie, nawet bardzo. Dochodzi do tego mała ilość postów (wymagane 40) i słaba aktywność. Jeżeli chcesz naprawdę dostać się na ową posadę to posiedź na csowicze, daj się poznać i porób różne prace!
 6. Hejka, Kamil! Witaj na csowicze.
 7. 𝕱𝖊𝖜 𝖕𝖎𝖊𝖈𝖊𝖘 𝖔𝖋 𝖂𝖔𝖗𝕶 𝖎𝖓 𝕲𝖎𝖒𝖕 amatorsko, na chillku
 8. Podobnie do @ Sysia ;*. Z rzadka kupię nową grę. Raczej powracam do gier, które kupiłem jakiś czas temu, a mało w nie zagrałem lub wcale. M.in. ostatnio lekko zaczynam grać w Dead by Daylight, czasem w GTA V i Wiedźmina lub Left 4 Dead. Oczywiście także w LOLa!
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.