Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 24.07.2020 uwzględniając wszystkie działy

 1. 5 punktów
  Nyguss

  #19 Plebiscyt CSowicze - Lipiec!

  Najlepszy administrator forum (od moderatora wzwyż): @ Sysia ;* Największy leniuch: @ Zyhoo_PL Najlepszy UBTEAM: @ Avox Najlepszy admin serwera: @ DyKBaN Najsurowszy admin serwera: @ Scoper0 Najlepszy opiekun serwera: @ BooG Najlepszy redaktor: @ Cookie! Najlepszy grafik: @mpN` Najlepszy GamesSupport: Największy no-life: Największy uparciuch: @ Zyhoo_PL Cheater miesiąca: @ r0lexd Najmniej doceniana osoba: @Pawcio02 Najbardziej denerwująca osoba: @ DyKBaN Najbardziej zaangażowana osoba: @ RumcajsJumper Forumowy maniak: @ Mrs.Jessa Najbardziej opanowana osoba: @ Avox Najbardziej zaskakujący użytkownik (pozytywnie): @ LadyAnna Najlepszy avatar: @ LadyAnna Największy toxic: @ ferstel Gwiazda sieci: @ Mrs.Jessa Najbardziej wredna osoba: @ DyKBaN Mistrz ciętej riposty: @ BooG Największy spamer: @ Mrs.Jessa Najzabawniejszy użytkownik: @Pawcio02 Najbardziej lubiana osoba: @ RumcajsJumper Maruda forum: @ misiek223 Najbardziej kreatywna osoba: @Pawcio02 Najbardziej wpływowa osoba: @ RumcajsJumper Postrach sieci: @Damianciu Najładniejsza dziewczyna: @ Mrs.Jessa Najprzystojniejszy chłopak: Największy podrywacz: @ Bula4312 Najlepsza praca graficzna (z danego miesiąca): Najciekawszy artykuł (z danego miesiąca): Najciekawszy wywiad (z danego miesiąca):
 2. 5 punktów
  Damianciu

  #19 Plebiscyt CSowicze - Lipiec!

  Administrator Najlepszy administrator forum (od moderatora wzwyż): @ Sysia ;* Największy leniuch: @ RumcajsJumper Najlepszy UBTEAM: @ Avox Najlepszy admin serwera: @ Ricoo Najsurowszy admin serwera: @ Ricoo Najlepszy opiekun serwera: @ Henbleidd Najlepszy redaktor: @ Sysia ;* Najlepszy grafik: @mpN` Najlepszy GamesSupport: BRAK KOGOKOLWIEK W RANDZE Największy no-life: @ kML Największy uparciuch: @ LadyAnna ^.^ Cheater miesiąca: @ Avox Najmniej doceniana osoba: @ Ricoo Najbardziej denerwująca osoba: @ Anka Najbardziej zaangażowana osoba: @ LadyAnna Forumowy maniak: @ Sysia ;* Najbardziej opanowana osoba: @ LadyAnna Najbardziej zaskakujący użytkownik (pozytywnie): @ RumcajsJumper Najlepszy avatar: @ LadyAnna Największy toxic: @ Anka Gwiazda sieci: Najbardziej wredna osoba: @ Anka Mistrz ciętej riposty: @ Ricoo Największy spamer: @ Mrs.Jessa Najzabawniejszy użytkownik: @ LadyAnna Najbardziej lubiana osoba: @ LadyAnna Maruda forum: @ Nyguss xD Najbardziej kreatywna osoba: @ LadyAnna Najbardziej wpływowa osoba: @ LadyAnna Postrach sieci: @ Sysia ;* Najładniejsza dziewczyna: @ LadyAnna Najprzystojniejszy chłopak: @ RumcajsJumper Największy podrywacz: @ Henbleidd Najlepsza praca graficzna (z danego miesiąca): Najciekawszy artykuł (z danego miesiąca): Najciekawszy wywiad (z danego miesiąca):
 3. 4 punkty
  LadyAnna

  #19 Plebiscyt CSowicze - Lipiec!

  Najlepszy administrator forum (od moderatora wzwyż): @ RumcajsJumper Największy leniuch: @ yoloo Najlepszy UBTEAM: @ Avox Najlepszy admin serwera: @ Ricoo Najsurowszy admin serwera: @ Ricoo Najlepszy opiekun serwera: @ Henbleidd Najlepszy redaktor: @ Sysia ;* Najlepszy grafik: @mpN` Najlepszy GamesSupport: Największy no-life: @ Zyhoo_PL Największy uparciuch: @ yoloo Cheater miesiąca: @ r0lexd Najmniej doceniana osoba: @Damianciu Najbardziej denerwująca osoba: @ Henbleidd xD Najbardziej zaangażowana osoba: @Damianciu Forumowy maniak: @ Mrs.Jessa Najbardziej opanowana osoba: @ RumcajsJumper Najbardziej zaskakujący użytkownik (pozytywnie): @ Sysia ;* Najlepszy avatar: @ Ricoo Największy toxic: @ ferstel xD Gwiazda sieci: @ Sysia ;* Najbardziej wredna osoba: Mistrz ciętej riposty: @ RumcajsJumper Największy spamer: @ Mrs.Jessa Najzabawniejszy użytkownik: Najbardziej lubiana osoba: @ Sysia ;* Maruda forum: @ Nyguss Najbardziej kreatywna osoba: @Damianciu Najbardziej wpływowa osoba: @ RumcajsJumper Postrach sieci: @ RumcajsJumper Najładniejsza dziewczyna: @ Sysia ;* Najprzystojniejszy chłopak: Największy podrywacz: @ Nyguss Najlepsza praca graficzna (z danego miesiąca): Najciekawszy artykuł (z danego miesiąca): Najciekawszy wywiad (z danego miesiąca):
 4. 3 punkty
  ferstel

  Dziennik CSowicze

  24.07.2020 (piątek) Na posadę Admina Forum został awansowany - mpN`, Damianciu Na posadę Junior Admina został awansowany - Tekashi, LewyBrzeG, NARKOMAN, HaxIU Na posadę Moderatora została awansowana - LadyAnna, kML
 5. 2 punkty
  ShiNoTenshi.

  Ban

  @ kMLSłabe twoje zachowanie. Skoro podjąłeś się tematu to powinno się go skończyć - nie ma potrzeby usuwać swoich postów. 02:23 - Strzały obok modelu - mimo wszystko i tak wchodzi głowa. +b 02:24 - Akcja po pierwszym fragu. Model dopiero co wychyla - nie było opcji abyś trafił głowę skanem. Później już tylko widzimy jak strzelasz mu w ramię - jednak głowa wchodzi. +b 04:15 - Dobre to wyczucie. Infa żadnego nie było no i po raz kolejny strzał obok modelu który oczywiście trafia. +b Polecam Ci ogarnąć lepszy syf bo u nas coś tak marnego nie przejdzie.
 6. 2 punkty
  RumcajsJumper

  DM

  A co ma mój serwer do jego decyzji? Bans jest przeniesiony tylko czeka na przepięcie: banicje.xaa.pl/amxbans Nowa edycja DD2 jest ciągle robiona i ciągle coś robimy. Dodatkowo zaczęliśmy iść w csgo a nie w syf który jest skarbonka bez dna (1.6). Robta co chceta ale dla mnie nie jest ważny rozwój 1.6 aż tak jak dla Was bo tylko w tym siedzicie. Niektórzy muszą myśleć o całej sieci i szerzyć swoje możliwości a nie tylko skupiać się na jednym serwerze. Jeżeli nie widzisz żadnych moich cegiełek to nie masz prawa w ogóle się tu wypowiadać na mój temat przed jakimkolwiek do mnie pytaniem o to
 7. 2 punkty
  ShiNoTenshi.

  DM

  Powodzenia w takim razie.
 8. 2 punkty
  Śpiochu.

  DM

  Też się wypowiem bo czemu by nie. Tabela może nie odrywa wielkiej roli, nie wiem czemu Przemek się uwziął tak na to, no ale może na czymś mu zależało. A teraz do osób, które spuszczają psy na niego. Czy ktoś z was ma pojęcie jak w tych czasach jest ciężko rozkręcić serwer 1.6. Nie jest to kwestia 300-400 zł na miesiąc tak jak dało się to w 2010-2016/7. Stawki reklam rosną. Top1 reklama bywa nawet za 200-300 zł za dzień. Gdzie większość z Nas może tylko myśleć ile to jest pieniędzy wyjebanych na grę. @ RumcajsJumperPokaż mi tu swoje cegiełki? Od pół roku walczysz z bansem przez którego wywala serwery. DD2 które kiedyś topowe, teraz nie podniesie się za pieniądze takie jakie ładujesz w ten serwer. Choćbyś włożył wszelkich starań nie odbudujesz serwera bez wkładu masy pieniędzy. Wcale się nie dziwie, że odszedł z sieci. Serwer trzyma się coraz słabiej, skoro ma siłę i chęci żeby bawić się w kręcenie serwera w dalszym ciągu, to wam w sumie nic do tego. Nie dokładacie mu. Kto tu mówi o jakiejś pracy na serwerze? Większość z Was nie przegrała minuty na serwerze ( z wyjątkiem paru osób), a pluje się jak gdyby siedziała na serwerze 24/7. Jedyną pracę za jaką jesteśmy niezmiernie wdzięczni odwalał technik. Bo pomógł nam wiele. Reasumując moją wypowiedź: Osoby w większości wypowiadające się w tym temacie wiedzą tyle ile widzą, a widzą gó**o. Jeśli Przemek chce przejść na inną sieć i spróbować tam swoich sił to zbiera serwer i idzie, nie robiąc tu żadnych gównoburz, które wy sami stworzyliście tymi wpisami. Co do samego Przemka, decyzja jak najbardziej słuszna. Ode mnie będziesz miał wsparcie i będę dalej pomagał na tyle ile będę wstanie.
 9. 2 punkty
  narliza

  MISTER LATA 2020!

  Imię: Jakub Coś o sobie: Chłop z mazur, mój zawód to imprezy, pracuje żeby inni mogli się bawić ;) Zdjęcie (max. 2):
 10. 2 punkty
  [ETAP 1] Wyniki do dnia 23.07.202r Dzień dobry, przedstawiam Wam wyniki obrad na temat Waszych aplikacji na poszczególne stanowiska @ EXTREME c(:- Niestety, nie zostałeś przyjęty na żadne stanowisko. Ma na to wpływ wiele czynników, prosimy się nie poddawać! @ Damianciu- Przyjęty na okres próbny (3 miesiące). Prosimy ustalić wygodny termin na rozmowę ts3. @ LewyBrzeG- Przyjęty na okres próbny (3 miesiące). Prosimy ustalić wygodny termin na rozmowę ts3. @ Oooooo Boże! - Niestety, nie zostałeś przyjęty na żadne stanowisko. Ma na to wpływ wiele czynników, prosimy się nie poddawać! @ Shilly- Niestety, nie zostałeś przyjęty na żadne stanowisko. Ma na to wpływ wiele czynników, prosimy się nie poddawać! @ kML- Przyjęty na okres próbny (3 miesiące). Prosimy ustalić wygodny termin na rozmowę ts3. @ Nyguss- Niestety, nie zostałeś przyjęty na moderatora. Ma na to wpływ wiele czynników, prosimy się nie poddawać! Co do opiekuna mirage, zapraszamy na rozmowę wstępną z ekipą mirka ( @Pawcio02& @ Avox ) @mpN`- Przyjęty na okres próbny (3 miesiące). Prosimy ustalić wygodny termin na rozmowę ts3. @ deadpool99- Niestety, nie zostałeś przyjęty na żadne stanowisko. Ma na to wpływ wiele czynników, prosimy się nie poddawać! @ Zyhoo_PL- Przyjęty na okres próbny (3 miesiące). Prosimy ustalić wygodny termin na rozmowę ts3. @ SmokeStoryGroup - Odrzucone na administratora, propozycja juniora Ci pozostaje lecz to i tak wyjątkowa oferta, ponieważ nawet na forum nie wchodzisz. Od podania nie było Cie już około 4 dni a na PW nie odpisałeś w kwestii dalszej rekrutacji! @ HaxIU- Odrzucona na administratora, propozycja juniora Ci pozostaje lecz i tak to wyjątkowa oferta, ponieważ każde Twoje powroty kończyły się rezygnacjami i nie chcemy przeżywać tego samego. Jeżeli przejdziesz okres próbny będziesz miał możliwość starania się o wyższe posady! @ Bula4312- Niestety, nie zostałeś przyjęty na żadne stanowisko. Ma na to wpływ wiele czynników, prosimy się nie poddawać! @ aka. CwaniaK- Niestety, nie zostałeś przyjęty na żadne stanowisko. Ma na to wpływ wiele czynników, prosimy się nie poddawać! @ L3monH4ze- Przyjęty na okres próbny (3 miesiące). Prosimy ustalić wygodny termin na rozmowę ts3. @ NARKOMAN- Odrzucona na administratora, propozycja juniora Ci pozostaje lecz i tak to wyjątkowa oferta patrząc na przeszłość @ LadyAnna - Przyjęty na okres próbny (3 miesiące). Prosimy ustalić wygodny termin na rozmowę ts3. Dziękujemy wszystkim którzy wzięli udział w rekrutacji. Nie zostaje ona zamknięta dopóki nie zbierzemy konkretnej ilości osób na dane stanowiska!
 11. 2 punkty
  Milena:D

  MISS LATA 2020!

  Imię: Milena Coś o sobie: kto zna ten wie Zdjęcie (max. 2):
 12. 1 punkt
  KooXioR

  DM

  Witam wszystkich serdecznie po dlugich rozmowach doszlismy do wniosku ze czas na zmiane forum dlaczego ? Wydaje nam sie ze pare waznych osob na tym forum sobie poprostu darowalo staranie sie zeby to funkcjonowalo jak wczesniej (wielka szkoda) co do wizerunku forum czyli serwerow do dnia dzisiejszego nie wiem po co stoja te puste serwery.... juz dawno prosilem zeby zrobic tak ze jak nowy gosc wbija na forum to maja byc najbardziej grywalne serwery od gory a wy daliscie dd2#1 dd2#2 FFA i dopiero DD2+DM.... mniejsza juz z tym Bardzo bym chcial podziekowac za danie nam szansy na tym forum i za pomoc ktora zostala mi udzielona przy serwerze naprawde bardzo dziekuje Mam nadzieje ze w koncu ktos sie tutaj wezmie za te forum bo naprawde szkoda... Zycze powodzenia Trzymajcie sie
 13. 1 punkt
  Evilovsky

  Siemanko

  Siemanko jestem Mateusz mieszkam niedaleko Krakowa D: Gram już chwile u was na serwerach głownie only mirage 1 i czasami FFA nick Ev1L. [t] wiec czas sie przywitać D: Na co dzień praca a w wolnych chwilach CS.
 14. 1 punkt
  Cookie!

  [#52] BooG Pod Ostrzałem

  Ofiara @ BooG Zabójca @ Cookie! Kim była pierwsza osoba, którą poznałeś na sieci? @ DISS NA SZATAN Wymień 3 osoby, które zabrałbyś na bezludną wyspę? @ smerfii.@ Nyguss@ Avox Najbardziej irytująca osoba z forum? @ Zyhoo_PL Miss i Mister forum? @ Sysia ;*@ narliza Najbardziej pozytywna osoba? Tak mi się wydaje @ Nyguss Kto jest najbardziej konfliktową osobą na forum? @ Mrs.Jessa Największy osioł na forum? @ Zyhoo_PL Największy lizus na sieci? @ Nyguss Dowcipniś sieciowy to? @Damianciu Masz możliwość przyznana dowolnej rangi wybranemu użytkownikowi z forum. Co by to było, komu i dlaczego? @ Nyguss zbanowany za lizodupstwo Kto według Ciebie jest największym podrywaczem na sieci i dlaczego? @ Bula4312 Kto według Ciebie jest najbardziej niedocenioną osobą na forum? @ RumcajsJumper Kto jest największą 'księżniczką' na forum? @ Mrs.Jessa Masz możliwość zabrania jednej osoby na wakacje. Kto był to był i gdzie byś tą osobę zabrał? @ smerfii.Na pustynie opalić się i szukać fenka! Najlepszy komunikator głosowy na sieci? TS3 Kto według Ciebie jest najbardziej aktywną osobą na forum? @ Mrs.Jessa Czy jest ktoś na Twojej czarnej liście? Brak Jakiego serwera brakuje Ci na tej sieci najbardziej? Mam wszystko czego potrzeba ;D Jak oceniasz pracę administracji forum? Czy według Ciebie wypełniają dobrze swoje obowiązki? Nawet powiedziałbym że 6+, wszystko śmiga Z kim... Wybrałbyś się na spacer po parku? @ smerfii. Chciałbyś zawalczyć na Fame MMA? @ DISS NA SZATAN Wybrałbyś się na piwko? @ Nyguss Poszedłbyś na obiad? @ smerfii.po spacerku ez Wybrałbyś się na wesele, które odbywa się w Twojej rodzinie? @ smerfii. Kogo wysłałbyś do... Rolnik szuka żony? @ DISS NA SZATAN Trudne sprawy? @ Scoper0 Mam talent? @ Nyguss Top model? @Pawcio02 Pamiętników z wakacji? @ Avox Jaka to melodia? @ Nyguss Kogo nominujesz do następnego odcinka CPO? @Pawcio02
 15. 1 punkt
  mpN`

  NOWY AMXBANS CS 1.6

  ! ! ! NOWY AMXBANS CS 1.6 ! ! ! W dniu dzisiejszym 24.07.2020 baza AMXBANS została nie tyle co odświeżona, a w pełni wyczyszczona cała lista banów na naszych wszystkich serwerach CS 1.6. Można powiedzieć, że otwieramy nową, czystą kartę dla wszystkich tych, którym powinęła się noga w przeszłości. Zoptymalizowaliśmy również wszelakie błędy związane z poprzednim AMXBANSEM np. wywalanie serwera. Administracja dopilnuje, by każdy cziter i każda osoba łamiąca regulamin otrzymała kare zgodną z taryfikatorem regulaminu danego serwera. Przy obecnym UBT i szerokiej, stałej kadrze doświadczonych już adminów nie będzie problemu z łapaniem cziterów. Link do nowego AMXBANSA: http://banicje.xaa.pl/amxbans/ban_list.php Niedługo zostanie on podpięty pod forum oraz resztę serwerów. Druga sprawa został zmieniony wygląd HLTV na serwerze FFA CS 1.6 http://w59.hltv.org.pl/66274 dla porównania zwykły wygląd http://ehltv.hltv.org.pl/56782 Jeśli jakiś właściciel serwera chciałby uzyskać owy wygląd HLTV śmiało pisać na PW wyśle plik konfiguracyjny. Pozdrawiamy oraz życzymy miłej gry na naszych serwerach, Administracja CSowicze.pl
 16. 1 punkt
  Tekashi

  MISTER LATA 2020!

  Imię: Kacper Coś o sobie: Z zawodu barista, jak chcesz kawę z rysunkiem to wiesz gdzie się odezwać, spędziłem w piłce nożnej 13 lat także możemy też coś pokopać :D Zdjęcie (max. 2):
 17. 1 punkt
  Mrs.Jessa

  [#52] BooG Pod Ostrzałem

  miałeś ze mną doczynienia? NIE ale tak, jestem najbardziej konfliktowa osoba buziak
 18. 1 punkt
  Nyguss

  Odwołanie od Bana

  W powodzie bana wpisałem promowanie stron z czitami, nie wiem czemu tak się dało, ale ok. Perm to może za dużo co poleciało. Ale 7 dni jak najbardziej
 19. 1 punkt
 20. 1 punkt
  misiek223

  DM

  Szkoda, że odchodzicie. Powodzenia!
 21. 1 punkt
  Zaba2k

  DM

  Siema
 22. 1 punkt
  drenn

  DM

  Jeśli odchodzisz tylko dlatego, że serwer jest niżej od innych w tabeli, to straciłeś w tym momencie cały mój podziw. Jak można być aż tak... lekkomyślnym? Mi to wygląda tylko na głupi pretekst, już dawno chciałeś odejść. Zaglądam tu naprawdę rzadko i wypowiadam się tylko gdy uznam to za stosowne, tutaj pierwszy raz spotykam się z tak wielką arogancją i ignorancją, że musiałem się wyładować widząc to. W takich okolicznościach powinieneś zostać "wybuczany". Idź pan wpiździet- jak to mawiają, mam nadzieję, że liczba graczy spadnie do 5 w godzinach szczytu, może wtedy docenisz tych którzy ci pomogli, zamiast pluć im w twarz.
 23. 1 punkt
  Damianciu

  DM

  Są zloty i upadki serwerów, nie wiem czy zauważyłeś ale gosetti ma problem z reklamowaniem serwerów coś im w skrypcie siadło i trzeba przeczekać Bardzo dziecinne zachowanie co do nas, bo każdy coś dokłada do forum / serwerów. Adios
 24. 1 punkt
  LadyAnna

  DM

  Adios
 25. 1 punkt
  LewyBrzeG

  DM

  Wymyśl coś innego kolego U mnie na serwerze ludzie graja mimo , że jestem w tabeli niżej niż ty i co serwer daje rade? Daje Mówisz , że Rumcajs się nie stara gościu to , że serwer ma gorszy czas nie znaczy , że odrazu się rozpada i "gospodarz" jest zły chętnie zobaczyłbym twoja sieć i chciałbym zobaczyć jak ty sobie z nią radzisz i ja utrzymujesz No nic obyś się jeszcze nie przejechał a możesz mi wierzyć albo nie , ale każdy serwer w pewnym momencie przeżywa kryzys prędzej czy później ciebie to dopadnie z toba czy bez ciebie będziemy dalej lecieć z tematem i jeszcze wspomnisz moje słowa Narka
 26. 1 punkt
  Sysia ;*

  DM

  Nie chce mi się rozpisywać na ten temat, trzymajcie się i powodzenia w dalszym rozwoju serwera. Dzięki za współpracę.
 27. 1 punkt
  Sysia ;*

  [OPINIA] kML

  Wasza opinia na temat @ kML! Co sądzisz o Kamilu? Sądzę, że jest pozytywnie nastawioną osoba do życia i ludzi. Jest koleżeński i sympatyczny. Dusza towarzystwa Sądzę, że to jedna ze spokojniejszych osób na forum. Uważam, że jest w porządku osobą, o dobrym poczuciu humoru. Sympatyczny i mega zakręcony. Nie znam go zbyt dobrze, wiem tylko tyle, że jest na stanowisku UBTeamu, na którym świetnie się sprawuje. Sądzę, że jest bardzo inteligentnym facetem. Jego najsilniejsza i najsłabsza cecha? Według mnie, jego najsilniejszą cechą jest to, że jest chętny do pomocy, jest bardzo pracowity, z kolei jego najsłabszą jest to, że chyba jej nie ma albo po prostu jeszcze jej nie poznałem . Najsilniejsza to szczerość, a najsłabsza to nie wiem. Jest pozytywny i ma gadane chłop, a jeżeli chodzi o najsłabszą cechę to nie wiem, na tyle go nie znam. Najsilniejsza szczerość, najsłabsza nie wiem. Najsilniejsza strona to pracowitość, a najsłabsza - szybko się denerwuje. Jak oceniasz jego pracę na sieci? Oceniam bardzo dobrze, jest aktywny. Według mnie starannie wykonuje swoje obowiązki. Ja jego prace oceniam na bdb. Wykonuje ją dobrze. Bardzo dobrze wywiązuje się ze swoich obowiązków na sieci. Ostatnimi czasy jego pracy na sieci wgl nie widzę, także smutno na to patrzeć. W skali od 1-10 daje mu mocne 9, ponieważ jest bardzo aktywny na swoim stanowisku, bardzo szybko stara się pomóc osobom z problemem w tym właśnie fachu, no po prostu chłop zna się na rzeczy . Opisz go jednym słowem Śmieszek Leń! Uparciuch Świrrr "Pracowity" Luzak Podsumowując, Kamil to praktycznie chodzący ideał Pracowity i szczery chłopak - to się ceni! Jego pracę na forum, ludzie oceniają bardzo pozytywnie - oby tak dalej!
 28. 1 punkt
  Sysia ;*

  MISS LATA 2020!

  Imię: Sylwia Coś o sobie: procentowa turystka Zdjęcie (max. 2):
 29. 1 punkt
  Mrs.Jessa

  MISS LATA 2020!

  Imię: Patrycja Coś o sobie: mała pyskata wariatka 😂 Max 2 zdj::
 30. 0 punktów
  drenn

  #610 Pytanie na dziś

  Memiarze wiedzą o jaką grę chodzi xd
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Regulamin