Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga - Opiekun UBT + prośba o ponowne rozpatrzenie powrotu


Oro Koroner

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: 17.08.2023
Nick użytkownika: @ .:TRakToR:.
Dowody: Wszystko będzie opisane na samym dole.
Świadkowie: --------
Uzasadnienie:

 

Witam :witaj:

 

Skarga nie jest pisana, bo Darek się obraził, tylko ma na celu pokazanie błędów także innych osób. Z racji tego, że trochę nie zgadzam się z decyzją, że źle działałem jako UBT, zrobiłem całe podsumowanie moich "banów" i chciałbym je przedstawić wszystkim i usłyszeć, czy aż tak bardzo źle wykonywałem swoje obowiązki. Gdy zostałem przyjęty na UBT, praktycznie sam rozpatrywałem odwołania/zgłoszenia i screeny, gdyż wtedy nie było Onajna, Sosny, Henia, a Tr@ktor wchodził co parę dni i nikt nie miał żadnych zastrzeżeń co do mojej osoby - wręcz przeciwnie.  Resztę spraw, które chcę poruszyć opiszę poniżej.


Zbanowani: 21 osób - 0 odwołań

Niezbanowani: 3 osoby (na samym początku posady ubt - wtedy na serwerze każdy miał inny interp, więc też miało to jakiś wpływ na błędne rozpiski/akcje).

Odbanowani: 56 osób

Zgłoszone osoby przeze mnie: 24 osoby - Wszystkie zgłoszenia prawidłowo rozpisane i 0 odwołań

Błędne decyzje:
Gracz - `OLIWIA - @ onajN dał UB, potem dałem swoją rozpiskę, w której mojej ocenie strzały wyglądały dziwnie. @ Sosna dał we wszystkim "-".  W tym temacie ukryłem swój wpis (nie wiem, czemu tak zrobiłem, za co chciałem przeprosić).
Gracz - "XAmadi" - Admin @ Vorti dał swoją rozpiskę 1x "-" i 4x "+", @ onajN 5x "-", @ Sosna 5x "-" i @ Henioovsky 5x "-", lecz napisał, że przy aimie patrzy się na 1x, czy są szejki - 1/4x prędkość nie interesuje.
Gracz - "Co ma być to będzie" - Tutaj nie dałem żadnych +. +/-, tylko opisałem, co dziwnie wygląda. Rozpiski UBT-  @ .:TRakToR:.  2x "+/-"  1 "+" ) @ onajN 2x "+/-"  1x "+/-" ( @ Sosna).

 

 


Skoro już tak bardzo jest czepianie się mojej osoby, że źle wykonuję swoje obowiązki, to jeżeli już mowa o pomyłkach UBT, to opiekun UBT Tr@ktor też się pomylił i to 2x.

Powyże jzbanował bez żadnych rozpisek. -> Tutaj przyznaje się do błędu ->

Poniżej drugi temat, gdzie też zbanował "pochopnie". Gracz oczywiście się odwołał i dostał UB (opiekun przeprosił).

 

 


Kolejnym przykładem, który chcę poruszyć, jest ban @ Laureanka , gdzie opiekun @ Henioovsky dawając rozpiskę, pomylił osoby na demku. Także widać, że nie tylko ja popełniłem błędy.  W tych przypadkach też nie zostały wyciągnięte konsekwencje.

 

@ .:TRakToR:. wspomniał w mojej rezygnacji, że napisał na grupie z zapytaniem do mnie. Ostatnio zaglądałem na grupę na fb i nic się tam nie działo takiego, więc nie będę wchodził co kilka chwil, aby sprawdzać, co się tam dzieje. Mógł napisać mi o tym też na mini czacie, i wtedy bym wytłumaczył i byśmy mogli porozmawiać normalnie. Prowadząc szczerą rozmowę, zawsze można wyjaśnic co i dlaczego i dojść do jakiegoś porozumienia.

 

 

Patrząc na opisany całokształt wyżej, myślę, że trochę pochopnie i zbyt szybko zostały odebrane mi prawa. Przyznaję się do popełnionego czynu, ale z pewnością nie "odpierdalałem" jakiś akcji, które by się do tego przyczyniły. Z tej racji chciałbym, aby dano mi szansę powrotu na stanowisko UBT i bacznie przyglądano się moim ocenom.

 

To chyba byłoby na tyle. Każdy ma prawo walczyć o swoje dobre imie, więc skorzystam z tego.

:papa:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od Twojej osoby.

Problemy z poprawnym rozpisywaniem demek były już widoczne na projekcie Trivora (ze względu na prawdopodobne potraktowanie nazwy sieci jako reklamę - odpuszczę sobie podawanie nazwy). Szybkie degradacje ze względu na brak kompetencji do sprawowania tej funkcji.
 

Spoiler

image.pngimage.png

image.pngimage.png

 

Projekt szanowanego Pana RIDE - sytuacja 1:1 jak wyżej.
 

Spoiler

image.pngimage.pngimage.pngimage.png

 

 

Potwierdzenie WARGOD z tematu:
image.png

 

Wszędzie, na każdej sieci na której się pojawisz i dostaniesz UBT - płacz po rezygnacji / degradacji: "przecież nikt się nie dowołał, jeśli by się odwołał to był niewinny". Jesteś mierną osobą, nie wiem kto wpadł na pomysł, aby dać Ci jakikolwiek angaż na tę funkcję. Od czasu Twojej obecności na projekcie Trivora - nic się nie zmieniło: dwie lewe ręcę, poleganie tylko i wyłącznie na rozpiskach z demoscannera.

 

Zamknijcie ten temat / skargę bo to zwykły płacz na ratowanie swojej osoby na tej sieci. Jak dla mnie - osoba będąca na tylu sieciach z kreską po pełnieniu funkcji UBT nigdy nie powinna tutaj otrzymać takiej rangi i odpowiedzialności.

 

PS: O co Ci chodzie z powrotem skoro sam złożyłeś rezygnację, a nie zostałeś wyrzucony? XPIPI XD HAHA

---

Reszta błędów / niedociągnięć: 

 

Edytowane przez MLK.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obrażając ani nic to wygląda mi na proszenie się o przywrócenie na stanowisko xD chłopie masz 32 lata chyba? Sam napisałeś rezygnację a teraz wielki powrót ? Proponowałbym się zastanowić czego konkretnie chcesz 

 

A dodam tylko że UBT nagminnie łamało prawo co do rozpatrywania wniosków o ub :D Czas zobowiązuje a jak to wygląda to każdy widzi B)

Edytowane przez DonPapaSzprotu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Nasrallah napisał:

to opiekun UBT Tr@ktor też się pomylił i to 2x.

Nie miałeś się do czego przyczepić to przyczepiłeś się, że pomyliłem się dwa razy? Mogłeś również wspomnieć, że wydałem około 700 werdyktów. 

 

53 minuty temu, Nasrallah napisał:

Zgłoszone osoby przeze mnie: 24 osoby - Wszystkie zgłoszenia prawidłowo rozpisane i 0 odwołań

Takie zgłoszenia jak enemowi się kręci celownik i strzela heady przez ściany wydaje mi się że każdy prawidłowo "rozpisze"  chodzi tutaj bardziej o rozpisywanie na siłę czystych graczy. 

 

 

Nie wiem co chcesz wskórać tą "skargą"  już wspomniałem w twoim temacie gdzie sam zrezygnowałeś, nie zobaczymy się już na tym stanowisku. 

 

̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze ze ci zabrali flagi bo robiłeś sie juz wku*wiajacy z tymi swoimi rozpiskami i banami czystych graczy ktorych tak jak napisał @ .:TRakToR:.wyzej rozpisywałes na sile, jak np Oliwie albo sieke ktory poza zabijaniem gosci gdzie byl wcelowany cala runde nic nie potrafi. Zachowujesz sie jak szeryf praktycznie kazde teoje pojawienie sie na serverze konczy sie banem „pov na forum” xd. Czasami lepiej jest poprosic ktoregos z adminow o pomoc w sprawdzeniu danego gracza a nie robic samowolke bo masz flagi na serverze. I podejrzewam ze na 24 osoby ktore zgłosiłeś  20 bylo obvs. O mojej rozpisce ktora ukryłes juz nie wspomniałeś i skoro twierdzisz ze jak ktos ma x fpsow na swoim povie to ty w tylu oglądasz No to juz świadczy o twoich kompetencjach 

Edytowane przez prestoNNNNN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skarga_odrzucona_csowicze2021.png

 

Absolutnie nie wiem co ma na celu wnieść ta skarga, tak naprawdę SAM zadecydowałeś o rezygnacji.

Gdzie .:TRakToR:. jak wspomniał, napisał na grupie w celu wyjaśnienia sprawy, a dostęp do bansa został odebrany tj. zostało to wyjaśnione w tym temacie: *click*.

Skoro z początku nie wiedziałeś z jakiego powodu został odebrany bans, mogłeś zapytać na takowej grupie, gdzie informacja już widniała dlaczego jest tak, nie inaczej.

Szansę miałeś jeszcze się wytłumaczyć jeszcze przed całą TWOJĄ decyzją

 

Masz rację z tym że każdy popełnia błędy, ale nikt nie edytuje CUDZYCH wpisów lub nie usuwa rozpisek innych UB Team CS 1.6 bez niczyjej wiedzy, bez pozwolenia lub jeśli dana osoba o to nie poprosiła.

 

Co do powrotu na stanowisko, pozwolę sobie zacytować słowa jednego z naszego opiekunów UBT: 

8 godzin temu, .:TRakToR:. napisał:

Twoje zachowanie jest dla mnie skandalicznie jak już wspomniałem wyżej, dlatego jesteś u mnie na czarnej liście na tym stanowisku nie zobaczymy się już ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie