Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...


MLK.

User

About MLK.

 • Rank
  lack
 • Birthday 06/03/2000

Informacje Profilowe

 • Location
  user@ubuntu
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Bartek

Recent Profile Visitors

1,331 profile views
 1. Mógłbym prosić o nadanie następujących nagród: - Zarejestrowany - Nieznajomy
 2. Jestem na TAK. Moim zdaniem lepiej przejść na Discorda niż opłacać maszynę na której stoi TeamSpeak ;). W aplikacji Discord można połączyć swoje konta z gier, w Aplikacji TeamSpeak tego nie znajdziemy ;d. Aplikacja Discord jest dostępna na przeglądarce, można ją pobrać oraz mieć na swoim Telefonie za darmo. ;d Powodzenia.
 3. Witam, prosiłbym o zabranie rangi Moderatora. Głównym powodem jest zachorowanie ważnej osoby w mojej rodzinie. Będę musiał jej pomagać przez co nie będę miał czasu na forum. Dzięki za szansę która mi daliście.
 4. Wiadomość wygenerowana automatycznie Powód: Close Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie. Z pozdrowieniami. Administracja CSowicze.pl
 5. Szanowny użytkowniku, dziękujemy za przywitanie się razem z nami! Wątek zostaje zamknięty. Zapraszamy do wspólnej gry i zabawy na naszej sieci serwerów. Nie zapomnij polubić nas na FaceBooku bądź dołączyć do Grupy Steam.
 6. Szanowny użytkowniku, dziękujemy za przywitanie się razem z nami! Wątek zostaje zamknięty. Zapraszamy do wspólnej gry i zabawy na naszej sieci serwerów. Nie zapomnij polubić nas na FaceBooku bądź dołączyć do Grupy Steam.
 7. Szanowny użytkowniku, dziękujemy za przywitanie się razem z nami! Wątek zostaje zamknięty. Zapraszamy do wspólnej gry i zabawy na naszej sieci serwerów. Nie zapomnij polubić nas na FaceBooku bądź dołączyć do Grupy Steam.
 8. Szanowny użytkowniku, dziękujemy za przywitanie się razem z nami! Wątek zostaje zamknięty. Zapraszamy do wspólnej gry i zabawy na naszej sieci serwerów. Nie zapomnij polubić nas na FaceBooku bądź dołączyć do Grupy Steam.
 9. Szanowny użytkowniku, dziękujemy za przywitanie się razem z nami! Wątek zostaje zamknięty. Zapraszamy do wspólnej gry i zabawy na naszej sieci serwerów. Nie zapomnij polubić nas na FaceBooku bądź dołączyć do Grupy Steam.
 10. Szanowny użytkowniku, dziękujemy za przywitanie się razem z nami! Wątek zostaje zamknięty. Zapraszamy do wspólnej gry i zabawy na naszej sieci serwerów. Nie zapomnij polubić nas na FaceBooku bądź dołączyć do Grupy Steam.
 11. Szanowny użytkowniku, dziękujemy za przywitanie się razem z nami! Wątek zostaje zamknięty. Zapraszamy do wspólnej gry i zabawy na naszej sieci serwerów. Nie zapomnij polubić nas na FaceBooku bądź dołączyć do Grupy Steam.
 12. Szanowny użytkowniku, dziękujemy za przywitanie się razem z nami! Wątek zostaje zamknięty. Zapraszamy do wspólnej gry i zabawy na naszej sieci serwerów. Nie zapomnij polubić nas na FaceBooku bądź dołączyć do Grupy Steam.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.