Skocz do zawartości

Zablokowane Odwołanie - 'drOps*


drOpsny

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*:'drOps*
Admin banujący:onajNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN
Data i godzina otrzymania bana*:01.06.2023r. 18:00
Serwer*:Only DD2 Classic
Powód:"Notoryczne obrażanie"
Wycinek z konsoli*:[AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze! 
[AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie. 
[AMXBans] Zbanowany Nick : ' drOps* 
[AMXBans] Powod : ' notoryczne obrazanie ' 
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ CSowicze.pl 
[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_1 : 0 : 811767
Krótki opis sytuacji*: Postaram się pisać bez przekleństw, z zachowaniem "należytej kultury": Ból du*y sprawił, że ban wprowadzony "na tydzień", został zmieniony

"na zawsze". Nie wiem kiedy, nie wiem jak, mało mnie to interesuje czy dostanę ub. Druga kwestia: I tak, i tak gram na tym serwerze, pod innym nickiem, na innym ip, na innym lapku, w innym miejscu, także powodzenia z rozszyfrowaniem. Trzecia kwestia: Mam pierwsze rozpisane demko, na temat tego zera, który określa się "niepodważalnym adminem" i jestem w stanie to udowodnić, w kilku prostych przykładach, gdzie zaczyna strzelać nie widząc jeszcze modelu, gdzie trigger jest naprowadzany na model "samoczynnie", itp, itd. Dlatego powtórzę, to co napisałem przedtem: Przedstawicieli 16+, może okłamać, może im wmawiać różne bajki i historie, jaki z niego "pro-s" i bóg wie co jeszcze, lecz mnie nie okłamie i to ja już nie długo udowodnię prawdę.:szachy:

Edytowane przez Nasrallah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro grasz pod innym nickiem, to prędzej czy później wpadniesz.
Jak masz aż takie bite dowody, na podobno "cheatowanie" Onajn, to zapraszam do odpowiedniego działu.
Jeśli chodzi o ban z obrażaniem, ban zostaje.

brak_ub_csowicze2021.png

Edytowane przez Nasrallah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Oro Koroner zmienił tytuł na Odwołanie - 'drOps*
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie