Skocz do zawartości

Zablokowane HideNSeek [HNS] - Ganiany [Serwer]


Rekomendowane odpowiedzi

Właściciel/e: @ SzefShizer @ GOOFYP56
Imię: Karol i Patryk
Wiek: 16 i 25
Znajomość AMX (1-10): 8 i 8
Mod serwera: HideNSeek-Ganiany
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/server_info/145.239.237.147:27015/ 
Czy jest wykupiona reklama?: Nie ale w najblizszym czasie będzie
Hosting: 1s1k
Dlaczego mamy przyjąć twój serwer?: Tryb serwera jest unikalny i cieszy się fajnym zainteresowaniem u osób którzy kiedyś grali w HNSY. Nowych graczy którzy nie grali w to nigdy nie interesuje to zbyt bardzo i dlatego te tryby upadły. Wraz z goofim chcemy ożywić hnsy i zachęcić ludzi do grania na naszym serwerze. Serwer przez około  +/- 5 miesiący serwer nie miał reklamy lecz w najbliższym czasie zostanie zakupiona.  SERWER JEST GOTOWY DO ZABAWY. Wystarczy tylko zmienić nazwy sieci z m4 która już nie istnieje. Na serwerze jest max 100 fps. 
Udostępniasz serwer pod konkursy?: Tak
Kontakt: Steam/forum

 

 

//Chwilowo serwer totalnie rozjebany przez włam do rcona i serwer aktualnie wygląda jak wygląda, jutro wróci wszystko do normy 

 

                                                                                                   v3.png.e4356ff2ea9fe647b6290654e3f0c93a.

image.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, SzefShizer napisał:

Czy jest wykupiona reklama?: Nie ale w najblizszym czasie będzie

Od listopada ją kupujecie?

- Serwera minimum 16 slotów (wyjątkiem są mody typu Aim/Awp),

- brak reklamy, brak aktywności

-

23 godziny temu, SzefShizer napisał:

SERWER JEST GOTOWY DO ZABAWY. Wystarczy tylko zmienić nazwy sieci z m4 która już nie istnieje

 

Jak rozumiem, minęły 2 miesiące od ostatniego podania i nic sie nie zmieniło?

- z tego wnioskuję, że serwer nie spełnia kolejnego wymagania: "Uczciwości i zaangażowania".

 

Serwer nie spełnia jakichkolwiek wymagań. Z tego jak i z poprzedniego podania wnioskuję, że brakuje wam chęci, o których tutaj wspominasz. Serwer jak stał pusty tak nadal stoi, a zmiany ulegają tylko w liczbie miesięcy-bez reklamy.  Zrezygnowaliście sami, poszliście sobie stąd, tak więc uważam, że aby tutaj wrócić to powinniście się postarać, rozkręcić serwer - przynajmniej spróbować.

Jestem przeciwny przyjęciu tego serwera na sieć.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się rozpisywać jestem na NIE!

 

- Aktywność serwera 

- Właściciele serwera

- Reklama 

- Zmieniacie sieć cały czas jak jakieś idiotsy 

Twój kolega pisał ostatnio podanie z dołączeniem do innej sieci z tym serwerkiem ale kto by to chciał jak wam nie da się zaufać. 

 

Opublikowano 20 Stycznia - Nick:  GOOFY P56 Wiek: 26 Właściciele

Nic nowego staracie się na siłę dołączyć a kolega nie dodał cię akurat tutaj w podaniu jako właściciela bo jednak posiadasz rangę na innym forum czyli tutaj zresztą nie wiem czy snuffy pijany był jak nadawał ci rangę ale to już jego problem.

20 stycznia piszecie podanie z dołączeniem na inną sieć po czym nie przyjmują wam z wiadomego powodu i staracie się spowrotem dołączyć tutaj. 25 stycznia odrzucili wam serwer a wy już piszecie kolejną prośbę o dołączenie z serwerem tutaj po 7 dniach :wesmart:

 

A tutaj tak na koniec jak by ktoś do końca pewny nie był czy przyjmować ten cyrk czy nie - KLIK! (Napisano 17 Listopada 2022)

Słowa szajzera  "Od siebie i goofiego obiecuje, że serwer pozostanie na tym forum już do samego końca" :kekw: copy wklej podania i pisanie z prośbą o dołączenie gdzie popadnie.

 

 

cry2.png.feb365024a384e477dc8167bd7e9441e.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu mój poprzedni komentarz został usunięty XD 

+Własciciele ogarniają

+Darmowy serwer pod siec, nic nie zmieni jego pobyt a może tylko pomóc

+Nie ma takiego serwera na sieci, może byc ciekawie

+wiek włascicieli

-Mimo ze nie ma reklamy, to i tak to nic nie zmienia. Wasz płacz jest o nic.

 

Edytowane przez Majaszibezkasy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwer_odrzucony_csowicze2021.png
Brak aktywności na serwerze zadowalającej nasze wymagania. Nie wspomnę o innych, których nie spełniacie - zostały również wymienione w odpowiedziach wyżej.

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie