Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Hide Seek Ganiany


Rekomendowane odpowiedzi

 

Serwer był na tym forum raz ale przez moją głupotę zmieniliśmy forum na inne przez co tego żałuję.  Wiem, że nie będziemy obdarowani dużym zaufaniem przez to co odwaliliśmy, chcieliśmy za to przeprosić, że tak się "sprzedaliśmy" na inną sieć....  Od siebie i goofiego obiecuje, że serwer pozostanie na tym forum już do samego końca. Możemy dać dostęp do hostingu zaufanej osobie z administracji. Z góry chciałem przeprosić Rumcajsa który tą szansę nam dał a my ją zmarnowaliśmy.....

 

 

Właściciel/e: @ SzefShizer @ GOOFYP56
Imię: Karol, Patryk
Wiek: 16 i 25
Znajomość AMX (1-10): Ja 6 GOOFYP 7
Mod serwera: Hide Seek Ganiany 
Link do GameTracker'a: 
https://www.gametracker.com/server_info/145.239.237.147:27015/
Czy jest wykupiona reklama?: Nie ma wykupionej reklamy ale w najbliższym czasie zostanie jakaś reklama wykupiona za 100 zł. Tego moda nie opłaca się reklamować bo jest bardziej pod zabawę.
Hosting: 1s1k 
Dlaczego mamy przyjąć twój serwer?:  Tryb serwera jest unikalny i cieszy się fajnym zainteresowaniem u osób którzy kiedyś grali w HNSY. Nowych graczy którzy nie grali w to nigdy nie interesuje to zbyt bardzo i dlatego te tryby upadły. Wraz z goofim chcemy ożywić hnsy i zachęcić ludzi do grania na naszym serwerze. Serwer przez około  +/- 2 miesiące serwer nie miał reklamy lecz w najbliższym czasie zostanie zakupiona. 
 SERWER JEST GOTOWY DO ZABAWY. Wystarczy tylko zmienić nazwy sieci z m4 która już nie istnieje. Na serwerze jest max 100 fps.

Udostępniasz serwer pod konkursy?: Tak 
Kontakt: Discord/Mess/Forum/GG/Telegram

Edytowane przez SzefShizer

                                                                                                   v3.png.e4356ff2ea9fe647b6290654e3f0c93a.

image.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE

 

- Brak aktywnosci na serwerze

- Byliście juz u nas na sieci i jak juz wspominacie rozstaliscie się w dosyć słaby sposób

 

Proponuję wykupić reklamę, Pokazać ze wam zależy i że nie dołączacie tu w ramach "rozwinięcia serwera"

 

Niestety ale zaufanie trzeba odbudować i to od was zależy czy  na prawdę chcecie to zrobić czy tylko przypiąc serwer pod sieć.

 

eitdhw.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie