Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...


GOOFYP56

Server owner PokeMod

1 Follower

About GOOFYP56

 • Rank
  lack

Recent Profile Visitors

49 profile views
 1. Od 13 września do 30 września będzie trwał konkurs dla dziesięciu najlepszych graczy serwera CSowicze.pl [PokeMod] [500 LVL] Regulamin i Zasady Konkursu: Gra na serwerze CSowicze.pl [PokeMod], IP: 145.239.237.147:27015 Zakaz używania czitów, skryptów i jakichkolwiek wspomagaczy! Gra na kilku nickach nie sumuje się 13 Września (godz. 14:30) rank zostanie zresetowany na potrzebę konkursu 30 Września wyłonimy 10 najlepszych graczy pod tym tematem Każdy Użytkownik/Gracz ma prawo wziąć udział w każdym konkursie Wystarczy długa i dobra gra na rank Nagrody: 1. Pokemon - Heatran 2. Pokemon - Raikou 3. Pokemon - Moltres 4. EXP 70.000 5. EXP 55.000 6. EXP 35.000 7. EXP 25.000 8-10. EXP 15.000
 2. WZÓR SKARGI NA ADMINA/GRACZA - Pamiętaj, że jeżeli nie masz dowodów to nie pisz skargi. (Świadkowie to nie dowód) - W skardze mogą wypowiedzieć się osoby, których dotyczy skarga i którzy grali w tym momencie na serwerze. - Pisząc skargę postaraj się pisać ją zrozumiale, nie daj się ponieść emocjom i nie obrażaj. - Skargi bez wzoru będą od razu zamykane bez rozpatrzenia Link HLTV : http://d1.hltv.org.pl/60094 Twój nick: Nick oskarżonego: IP/SID oskarżonego: Data i godzina: Dowód: Opis sytuacji:
 3. Wymagania: - Minimum 5 godzin na serwerze, - Znajomość regulaminów serwera, forum jak i admina oraz przestrzeganie ich, - Dawanie dobrego przykładu graczom, szczególnie tym młodszym oraz bycie bezkonfliktowym, - Opłacanie składek jako pomoc finansowa dla serwera. - Admin musi być wzorem i świecić przykładem dodatkowo być lubianym na serwerze, - Minimum 15 lat albo mutacja. - Jeżeli nie masz zamiaru płacić składek, nie pisz podania. ( 11,07 zł - Sms, 10 zł - Przelew/Psc) - Posiadanie mikrofonu - Wchodzenie na forum przynajmniej raz dziennie. Wzór: Imię: Wiek: Nick w grze: Steam/Nonsteam (podaj): Dlaczego chciałbyś zostać adminem?: Ile czasu poświęcasz dziennie na grę?: Znajomość panelu amxx? (1-10): Sposób opłacania obowiązkowej składki (SMS/PRZELEW/PSC): Akceptujesz regulamin? (Tak/Nie): Kontakt: Link do GT:
 4. ...Od rana wiadro za mną chodzi 

 5. Kase na reklamę już posiadamy, chcemy już wystartować szukamy forum dla serwera.. żeby było można połączyć się z amxbans, i ludzie mogli gdzie zgłaszać problemy / błędy czy podania... wczoraj na próbę zdjąłem hasło z serwera i grało 12 osób bez reklamy. Pozdrawiam nie dowiarków to mało sie interesowałeś najwidoczniej w GreenHaze serwer wtedy miałem. Prowadziłem go a potem sprzedałem serwer z braku czasu.
 6. Gra: CS 1.6 Typ Serwera: PokeMod [PokemonMod] Link GameTracker: https://www.gametracker.com/server_info/145.239.237.147:27015/ Hosting: 1shot1kill.pl Dlaczego Chcesz Do Nas Dolaczyć: Macie sporo serwerów o różnych modach a mój serwer jest unikalny i myślę że przyprowadzi wielu graczy, i szukam dobrej ekipy, w 2017 miałem swój dawny PokeMod serwer był TOP1 i naprawde był lubiany mod przez wielu graczy. Wiek właściciela serwera: 23 Udostępniasz usługi na serwerze do konkursów [Tak/Nie]: Tak Udostępniasz serwer na konto sieci [Tak/Nie]: Nie, nie chciałbym żeby ktoś miał dostęp do mojej paczki nad którą wiele nocy spędziłem Kontakt: GOOFYP56 <-- steam @ terrorist0p AWP i już te swoje czerwone podpunkty powinieneś usunąć i to w sumie wszystkie, bo serwer reklame ma ale nie uaktywnioną a claima w kazdej chwili moge zrobić
 7. CS-Reklama.xaa.pl ® Oferujemy: ----------------------------------------------- ---> reklamy robione ręcznie CS-REKLAMA stara sie nie reklamować na darmowych hostingach gdzie nikt nie zagląda nawet. ---> reklamy są robione na stronach .PL .EU .COM (gdzie jest pewność że ktoś napewno zauważy reklamę) ---> Zdarzą się reklame zrobione na hostingach darmowych lecz staram się robić na samych płatnych! to daje duży plus! ---> czas realizacji zamówienia do 24 godzin ---> szybkie dodawanie reklam ---> najtańsza oferta w sieci jeżeli chodzi o skuteczność reklamy oraz ---> szybki kontakt z administracja ---> Miejsce w tabelce dla Twojego serwera Cennik Reklam: 10 Reklam - ZA DARMO (Złóż Zamówienie JUŻ TERAZ!) 30 Reklam - 3,69 SMS / 3 zł Przelew lub PayPal 50 Reklam - 4,92 SMS / 4 zł Przelew lub PayPal **99% Reklam, są one robione na płatnych hostingach jak .PL .EU .COM czym wiąże się z większą skutecznością reklamy! Jesteśmy świeżą ekipą, żeby bardziej was zachęcić do naszych usług i sprawdzenia naszych zdolności zapraszam na wykorzystanie Darmowych reklam które własnie czekają na was do odbioru! Wystarczy zamówienie złożyć!
 8. CS-Reklama.xaa.pl ® Oferujemy: ----------------------------------------------- ---> reklamy robione ręcznie CS-REKLAMA stara sie nie reklamować na darmowych hostingach gdzie nikt nie zagląda nawet. ---> reklamy są robione na stronach .PL .EU .COM (gdzie jest pewność że ktoś napewno zauważy reklamę) ---> Zdarzą się reklame zrobione na hostingach darmowych lecz staram się robić na samych płatnych! to daje duży plus! ---> czas realizacji zamówienia do 24 godzin ---> szybkie dodawanie reklam ---> najtańsza oferta w sieci jeżeli chodzi o skuteczność reklamy oraz ---> szybki kontakt z administracja ---> Miejsce w tabelce dla Twojego serwera Cennik Reklam: 10 Reklam - ZA DARMO (Złóż Zamówienie JUŻ TERAZ!) 30 Reklam - 3,69 SMS / 3 zł Przelew lub PayPal 50 Reklam - 4,92 SMS / 4 zł Przelew lub PayPal **99% Reklam, są one robione na płatnych hostingach jak .PL .EU .COM czym wiąże się z większą skutecznością reklamy! Jesteśmy świeżą ekipą, żeby bardziej was zachęcić do naszych usług i sprawdzenia naszych zdolności zapraszam na wykorzystanie Darmowych reklam które własnie czekają na was do odbioru! Wystarczy zamówienie złożyć!
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.