Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Odwołanie


Laureanka

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*: Laureanka
IP / Steam ID*: STEAM_0:0:575741533
Admin banujący: Vorek
Data i godzina otrzymania bana*: 20 sty 2023 - 20:49:07
Runda: Ostatnia
Serwer*: DD2 classic
Powód: Czitowanie
Link do demka*
Wycinek z konsoli*


[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ CSowicze.pl

[AMXBans] Powod: 'Czitowanie'

[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie'

[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:575741533'

[AMXBans] Twoje IP: ''

[AMXBans] ===============================================

[ Gold Nova II ] |VIP| *DEAD* Fafka :  wam da XD

'Laureanka' dostal bana na zawsze.
 Powod: 'Czitowanie'

Krótki opis sytuacji*: Nie wiem co tu napisać.

*pola zaznaczone gwiazdką, są to pola obowiązkowe do wypełnienia

Media_231214_202432.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

link do demka: https://www42.zippyshare.com/v/CKbnWyhc/file.html

Demko crushuje w 5:05 i 18:09 (przynajmniej u mnie) to wystarczy przeskipowac tą minute i bedzie gicio

1:15 - Drugi strzał z digielka spowodował przeskok na wrogi model
2:40 - wraz z wejściem na bs B chamskie przyglądanie się pozycji na podeście i przyjęcie pozycji do łatwego killa, infa napewno brak skoro cały team przejął już bs i zajmował się paką
5:50 - kill na na Nerce, strzały oddane obok modelu a mimo wszystko jeden z nich trafia w głowę 
15:30 - kill na Patryk Peja, podczas strzału delilkatny przeskok, w spowolnieniu nie widać tam żadnego płynnego ruchu także możliwa pomoc maszyny
16:07 - wymiana ognia zakończona niepowodzeniem z graczem na pozycji gala zielone ale podczas strzału spory przeskok na okolice głowy
17:35 - kolejny dziwny przeskok który nie pomógł w zabójstwie ale mimo wszystko sytuacja ciekawa do sprawdzenia
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam jednak zostawić to 30 fpsowe zlagowane demko z włączonym ESP i obejrzeć sobie pova, którego sama sobie nagrałam. Na pewno będzie dokładniejszy. Podaje link: 

 

https://www41.zippyshare.com/v/uyq7wKJt/file.html

 

1:15 - enemy zmienia swoją pozycję, więc ja również zmieniam pozycje celownika.. przecież nie będę strzelać w puste miejsce 
2:40 -  na wysokości zielonych słychać strzał z podestu 
5:50 - ściągam celownik w dół + ruszam się..  no kto by się spodziewał, że strzały w 1.6 nie lecą w punkt
15:30 - zlagowany gameplay przez odpalonego espa... Na moim demku jest po prostu clear. Na demku Vorka ta czasówka jest winą zlagowanego demka.
16:07 - najpierw gość za mną biegnie, a potem widzę jego nogi, to co mam robić? Zignorować go? Dodatkowo nie widać żadnego przeskoku na przeciwnikach.
17:35 brak przeskoku

Edytowane przez Laureanka

Media_231214_202432.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałam poszukać jakichś informacji dotyczących tego programu, bo pierwszy raz coś takiego widzę.

 

**If demo has multiple [DETECTION] (MORE THAN 10-20 PER DEMO) player with probability of 100% uses illegal programs!

**If demo has multiple [WARN] (MORE THAN 20-50 PER DEMO) player with probability of 90% uses illegal programs!

 

Z tego chyba wychodzi, że tych wyników jest zbyt mało, żeby być całkowicie pewnym. Co do tego "detected mouse jump" to chodzi o skok na scrollu. Jeszcze przy tych warnach jest napisane "FALSE", a według twórcy tego programu, to nie daje stuprocentowej pewności, że ktoś używa czitów.

 

Podaje link do tematu, w którym twórca żywo się wypowiada, aż do dzisiaj wprowadzając poprawki. Forum ma 70 stron rosyjskich komentarzy, więc jak ktoś chce to musi to sobie przetłumaczyć i poczytać :D

 

https://goldsrc.ru/threads/4627/page-37

 

Edytowane przez Laureanka

Media_231214_202432.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcecie kogoś udupiać za pomocą dziurawych ruskich dem skanerów, to chociaż zadbajcie o najnowszą wersję..

 

Sprawdziłem 10x demko z bezpośredniego pova laury na tym samym skanerze co zN, ale na najnowszej wersji..

Efekty: 

Aim type 7.2 - pojawił się w 0 na 10 skanów

Aim type 8.2 - pojawił się w 8 na 10 skanów jako WARNING czyli wymagana manualna weryfikacja demka

 

04m:29s:320ms - jest to czas w którym skaner wychwytuje jakieś potencjalne nieprawidłowości na demku (aim type 8.2)

sytuacja na demku odpowiadająca czasówce podanej przez ww skaner, to moment w którym Laura strzela do swojego TM i zostaje jednocześnie przerzucona w inne miejsce z uwagi na koniec rundy.. tak skaner wykrył skok celownika z głowy typa na randomową pozycję z uwagi na koniec rundy.

Clear.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1:15 ? -b
2:38 przecież słychać strzały z podestu xD -b
5:50 +/-b
15:30 -b
16:07 -b
17:35 -b

 

Co do skana z unreal :pepexD:

image.png

 https://streamable.com/jkpte6  /clear

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie